Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope Ty napaleńcu :P u nas po zastrzyku słonecznym robimy to częściej ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez witaminy " S " to i humor gorszy :D chodzi człowiek taki napięty buhehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz racje Hope!!!!!!!!!! jak sie człowiek pobzyka to od razu ma i humor lepszy i taki jakis bardziej rozluźniony chodzi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam,że jeżeli potrzebujesz zastrzyków słonecznych żeby zwiększyć częstotliwość seksiku,to jest niedobrze :P Mnie wystarczy Ona i może nawet lać cały rok :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed , co Ty się tam znasz :) inaczej byłoby jakby wczesniej wcale nie było "bzyku bzyk":) i... "może lać cały rok" :D ale kiedy zrobisz ten krok ? jak Ona nie odzywa się 2 tygodnie to dla kogo ściągasz spodnie ? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróóóć tam nie miało być wcale ale RZADKO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a co z naszym planem???????????? :P nam słoneczko po prostu zwiększyło częstotliwość bzykania :D a dokładniej to wpływ na to miało to, że bardzo wypoczeliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope* -> cóż za uszczypliwość:P Poza tym tego kwiatu....... Aha zmiękła i sama przyjechała (stęskniona była) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka to się cieszę :D i jestem , jestem tylko obiad robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzynio kuchni (haha:P) polecał dzisiaj pieczonego kurczaka w sobie czosnkowo- ziołowym, do tego smażone zmieniaczki z przyprawą i sałatka : ser feta, sałata taka fioletowa :P, pomidor,fasolka z puszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam wieczne glodomorki :P :D Hehe :D No wiecie jak sie raz seksu spróbowało to ciągle braknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc helcia dobre ;-) my z moim doszliśmy do wniosku że przydało by sie towarzystwo naszemu synowi,no i kombinujemy,za dwa tygodnie zrobię testa,zobaczymy co wyjdzie .Na pewno poinformuje was moje zołzy kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha Ty juz startujesz?????????????!!!!!!!!!!!!!! wow :) Powodzonka! (nie dziękuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia zdrówko ok :D ale ta pogoda... :O:O:O wczoraj śniego... dzisiaj deszcz :O Kaha powodzenia!!!!!!!!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już też śnieg ... nienawidze takiej pogody:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszcz ze sniegiem :( Kaha BINGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest dokładnie dominikańska muza i to jest jedyny dominikański kawałek który był znany w Polsce :D kurde Kaha ale mi zrobiłaś :P jak to słysze i oglądam, to prawie jakbym tam była :( :O nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo bym tam chciała wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Dominikanie grają 3 rodz. muzy : Bachata merenque salsa merenque to ich narodowa muza (bachata chyba też), a to co gra Aventura to typowa bachata (czyt. baciata) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............................................................................................................................................................................ a wiecie jaki mielismy ubaw :) bo ja leciałam na stary paszport, tzn na panieńskie nazwisko jeszcze i w recepcji wiecie jak przeczytali moje nazwisko????? przeczytali je Maciałaka :) :D :D :D :D ale mielismy ubaw :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Maciałaka\" hahaha :D dobre :D :D :D tamta pisoenke to i ja też kojarzę :D Irrenka Ty byśchciałą wrócić a my bysmy chcieli pojechac i zobaczyc na wlasne oczy , to co Ty mialas... a My jedynie z fotem znamy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×