Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kliver Tyyy łooobuzie czemu nie powiesz jakie będziesz miec :P te co wkleiłam to wcale nie są wielkie wiązanki do sukni slubnej :P :P :P tylko delikatne bukieciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy cholera tyle piosenek mi sie podoba w radiu ,a ja nie znam wykonawców. Macie może jakąś liste hitów radiowych. Jedna mi sie podoba gdzie facet śpiewa \"Baby you can do it ,you can do it orait............................ i druga mi sie podoba gdzie w refrenie ktoś gra chyba na akordeonie. Ach może wiecie o co chodzi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski;) Dzisiaj Walenstynki:) Macie jakies plany?? Cos szykujecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wyjśc to ja mogę... z pokoju haha :D jeszcze mam czas :) ale podoba mi sie ten bukiecik :D Kaha nie kojarzę ale mogę Ci wysłać pare nutek na maila tylko podaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja byłam w kinie, potem zjedlismy nasze ukochane jedzonko (kebaba! :D) :D zrobiłam kolacyjke :) jeszcze w kinie mój poszedł to tolaety to mu na siedzenie połozyłam pod kurtkę walentynke i lizaczki takie zapakowane w ksztalcie serduszek :D a on podniosl kurtjke i usiadl na to i nic nie czuł haha :D ja sie brechtam i pytam wygodnie Ci?? dopiero ręką macał co tam lezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he beka z tego Twojego;) No my bylismy w domku potem nagle byla propozycja kina ale zrezygnowaliśmy i wybralismy spacerek:) Potem wrocilismy, wspolnie zrobilismy kolacyjke z winem i swiecami i muzyczka:) pozniej oglodalismy filmy do 1.30 i poszlismy spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też bylismy w kinie :) na czesiu :) ale był ubaw :D a wcześniej zrobiłam pieczywko czosnkowe he he - pyyycha było a po kinie byliśmy na grzanym winku w pubie :D luzik guzik ;) ale wole sama grzańca robić bo więcej wychodzi a tanie ;) jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie jak po kebabie pojechalismy do mnie to kurowałam mojego Pana bo mi coś się rozkładał (grypa) faszerowałam go gripeksami, herbatkami z miodem i cytryną, jakimiś grypovitami... i biedak leżał i się wygrzewał, po spał sobie ja w miedzyczasie kolacje zrobila i o... pojechal do domu bo nie mial ciuchów na zmiane a musialby sie wygrzać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam... szkoda , że był bezuzyteczny hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna laska ze mnie ale tyż Cię witom:D:D:D:D:D:D:D:D Walentynki?? A cóż to takiego??? :D:D:D:D Jeden dzień na zrobienie w bambuko??? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh irrenka lepiej nie pytaj:-O Mam poprawke w srode z rachunkowosci,a najgorsze jest to,ze nie czaje tych zadan:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka900
Witam dziewczyny! Bardzo proszę, którąś z Was o przesłanie na maila \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy\". Jestem bardzo ciekawa jej treści. Z góry wielkie dzięki. fh.margaret@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy bedzie dobrze!! wierze w Ciebie...przysiądz troche, a najlepiej poproś jakiegos kolege, zeby Ci wytłumaczył o co tam biega ;) ❤️ margaretka900 zaraz Ci wysle :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ..............hura kocham ten refren Akcent - Lover\'s Cry 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotki irrenka. I mamy przykład że nie zawsze w długich włosach każdemu pieknie,bo te loki od Paulli są przecudne,ale chyba sie ze mną zgodzicie że teraz wygląda bosko,dominuje u niej seksapil.Ahhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka900
Irrenka bardzo Ci dziękuję za przesłanie mi tych tytułów, właśnie zabieram się za czytanie. Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej Zoły. Mam dzisiaj troche spokoju w pracy więc sie odzywam :) Jakoś nie chce mi się nic robić, najchętniej to bym poszła spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koledzy z ktorymi mam kontakt tez tego nie czaja:-o ehhh no nic ide.......moze wroce za pare dni.....jesli przezyje...... papa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy tzrymam kciuki!!!!!!!!!! samotna nie przejmuj sie - ja tak mam od kiedy z wakacji wróciłam, najchetniej bym tylko spała, gdzyby nie to że tabsy łykam, to bym pomyslała że w ciąży jestem, bo tylko bym jadła i spała :D ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
irrenka, możliwe że zapadłyśmy w sen zimowy. Czekam z utesknieniem na wiosnę. Nie wiem wprawdzie czy cos sie zmieni, ale nadzieję zawsze trzeba mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam dosyć tej zimy... ciekawe co sie dzieje z Lomonką z Krakowa :) daaaaawno sie już nie odezwała nawet na chwilke :( nie będę już wspominać, ze samotna nas zaniedbuje, a razem z nią Anulka i Rumenka 😠 😡 ale ja im moge to wybaczyć o ile sie poprawią ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hehe Irrenka a swoją droga ciekawe co u Lomonki. Kurcze, fajna z niej laska i zapomniała o nas. Zołza wstrętna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×