Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope kto wie, może za rok to Ty tam polecisz :P :D :) niegdy nie mów nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo to ja lalalalala :D Jestem jestem :P Po feriach postaram sie czesciej zagladać:) Dzisiaj byłam u mojego chrzesniaczka nie widziałam się z nim prawie dwa tygodnie :( Ale on się zmienił przez ten czas :) Ach jak te maluszki szybko rosną :) A jaki silny ten mały brzdąc :D teraz czekamy aż mu zabki zaczna rosnąć juz podobno powoli mu coś wychodzi, ale jeszcze nic widać nie ma:) A co u Uni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam wczoraj z Uni na gg i wygląda na to, że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Madasia sie szykuje do ślubu pełna parą na wieczór panienski diabelskie rogi zamówiła :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że mój temat poruszyłyście hahahaahahahahaaaaaaa tiaaaaaaaaa szykuje sie na panieńskie i to jakie hahahahaaaaa 16 bab nas bedzie wy tez byście sie pomieściły dawajcie do nas na 4 kwietnia hahahahahahahahaaaaaaaa .... wszystkim rogi zafunduje diablic hahahahaahahhaaaaaaaaaa suknia juz jest,dziewczynki ubrane ;) sala załatwiona,urząd i samochód tez ;) ;) ;) ;) na co czekac do slubu kochane do slubu hahahahahahahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver wariacie :D 16 bab - łoooo matkoooooo to zlot czarownic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu wogóle jest??????? ;) zołzuchy!!!!!!!!! dawać na kafe na kawe heheheheheheeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko juz prawie gotowe :D co jeszcze trzeba załatwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajerej dla G, podpisać dokumenty w urzedzie,odebrac torta,kwiaty,obrączki ,ubrać autko i siebie i jechac do urzędu hahahahahhahahahaahhahahaaaaaaaa no i podstawa dobrze sie potem bawić hahahahaahahahahhaaaaaa a to gwarantowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia taki nie wchodzi w grę musi byc malutki i skromniutki bo suknia jest prosta,skromna- długa ale taka ....... no duzy bukiet by ja zgubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz??????????????????????/ tylko mi nie mów że kalie?? !!!!! bo mi sie kalie z pogrzebem kojarzą :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iruś cos małego i skromnego takich kwiatów potrzebuję nie pieknych wiazanek do białej sukni slubnej hahaahahaahahahaaaaaaa te sa sliczne ale to nie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×