Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope korki sie przydają oj przydają!! już od kilku lat trafiam tak, ze w urlop nie mam okresu, ale kiedys jak sie zdarzało inaczej to korki szły w ruch ;) zaczełam juz w ostatniej klasie podstawówki (to była jeszcze 8 klasa!!!!!) bo okres miałam akurat jak bal 8 klas był :o a sie wystroiłam w białe prześwitujące spodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mailu powinnyscie miec już fotki tej dziewczyny o której była wyżej mowa... zerknijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inserthome ( jestem szczera osóbka)masz piekne oczy i usta jestes ładna, ty masz naprawde powody do radosci..tylko zastanawia mnie jedno , czy ty nie zalamalas sie ze wzgledu na twojego byłego ? Bo tu na zdjeciu wygladasz na szczesliwa , glówka do góry , jestes urocza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale irrenka przyznam sie z bolem ze ty te oczy brylantowe i usta masz boskie , zazdroszcze ci jak niewiem , ja to tradzik mam blizny:( wiem ze brzydal ze mnie ale akceptuje siebie mimo wszystko , chcialabym miec taka gladka twarz bez syfków , ale ja mam chorobe skory i lecze lecze i jak juz dosc podleczylam , to nie moge blizn pozbyc, jest laser ale nie stac mnie narazie , aparat zebowy musze zalozyc , bo zeby po wypadku skrzywily sie...ale mimo wszytsko kocham siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę, że jest bardzo ładna...nie wiem jak to dokładnie opisac ale Inserthome ma taką....dworską urodę ;)delikatną...hmm...podoba mi się :) Nie wiem gdzie tu problem, chciałabym tak wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwólcie , że i ja się wypowiem :) Inserthome jesteś hmm niemądra uważając siebie za brzydką ! :) piekna kobieta z Ciebie, pociagająca :) ciesz sie z tego co masz i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive a jaki Ty wypadek miałaś???? wiesz jesteś też bardzo urocza dziewczyną, dobrze, ze dbasz o swoją skórę i robisz co sie da, by jej pomóc, to na pewno skutkuje pozytywnie... ale tez masz ładne oczka, jestes taka prawdziwą delikatną, urocza blondynką, o ciepłym spojrzeniu i serdecznym usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to nikt nie naopowiada jaka to ładna jestem hahahah jade w sobote po farbe, i kupie to cudo na cellulit i zrobie z siebie ludzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poker face:D Think you! hehe Jak mialam 4 latka spadłam drastycznie ze schodów , straciłam przytomność, zawieźli mnie do szpitala i nagła operacja , wyobraźcie ze mialam pociete usta i szwy mialam zalozone , nos pokaleczony , na podbródku krwiak mały i posiniaczona twarz:O a pozniej odbilo sie na tym ze mam blizne na podbródku i zęby z silnego uderzenia , pokrzywiły mi sie , na szcescie dolna szczeka ,a le ja przez to nie moge szczotka umyc zebow i czesto mam wizyty u dentyzsty, ale juz z anie dlugo wezme pozyczke na aparat zebowy i je wyprostuje. Ale niestety mialam w podtsawowce srugi wypadek tyle ze upadlam na podbrodek i tez krwiak i blizna obok tej pierwszej pech popsrostu pech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive wazne, ze amsz plan jak to poprawić i na pewno go zrealizujesz :) a ząbki beda proste i szczescliwe :D czwórka Ty glapo jedna!! na tym zdjęciu co masz z tym chłopcem na hustawce to sie napatrzec na ciebie nie moge :P wiesz,z e to głupio zabrzmi, ale seksownie tam wyglądasz! serio! az sie zawstydziłam przez to co napisałam, ale takie jest moje szczere zdanie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz sexy , na zdjeciu nie bardzo widac ale widac blizny jak sie usmiecham spojrz na podbródek jak sie marszczy przy usmiechaniu sie..alw z bliska napewno zauwazylabys;) ale nie szata zdobi czlowieka trzeba spojrzec na dusze tej Lady Zgagi , bo ma piekna i skromną:D:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahh...to jest mój siostrzeniec i chrześnik przy okazji...ten to będzie miał branie....róbcie dziewczyny córki, to wam mojego małego potrzymam i pożenimy ;) ej zalozyłybyscie cos takiego na codzien , nie zadne wyjscia...ewentualnie zaokupy, ktores z nich http://tnij.org/dtno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa i jeszcze jedno pytanie stylistyczne... Ide na wesele, i mam 2 sukienki, do kościoła stalowa, błyszcząca...do tego czarne szpilki, a na wesele...mam albo szarą obcisłą...albo (moze sobie kupie) tez szara bez ramiaczek, chyba do kolana..to plus czarna kopertowka z lakierowanej skorki, i potrzebuje sandałki, tylko teraz sie zastanawiam jaki kolor butow, zeby nie bylo tak szaro i buro, pod buty kolczyki lub bransoletka. Jakis kolor zeby troche przelamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka lae masz po mordzie! ja Ci tu pisze że seksowna jesteś, wyznaje Ci takie intymne odczucia ...a Ty mi tu pitu pitu o chrzesniaku! To nie chrzesniak wygląda seksownie tylko tyyyyyyy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahahha ojjj tam...no ja dla siebie na tym zdjęciu nie jestem seksowna ;) i pierwszy raz słysze taka opinie nt.mojego zdj.na naszej klasie heheh ale szczerze dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz szczęście że ładnie mi odpisałaś, bo ja szczerze to napisałam ;) uzewnętrzniła się chciałm ci taki komentarz pod tym napisac,a le ze względu na dziecko nie chciałam sexić a co do stroju, to buty pod kolor torebki być powinny, a jak nie to wal do tego szarego srebrne buty i srebrne dodatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....no wiesz, zawsze mozesz walnac komentarz heheehhehh :D Musze jeszcze opracowac jak dokladnie ubiore sie na to wesele ;)ale wiesz, ja nie trzyma sie sztywno kanonow mody...i lubie torebki i ciekawe buty. Dlatego jak znajde jakies ladne sandalki, na niewielkim , wygodnym obcasie w jakims oszałamiającym kolorze to kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nooo....taka fuksja;) wszystkie buciki ktore mi sie podobaja kosztuja od 400 zl wzwyz :P ale właśnie, buciki chce jakieś..kolorowe :D tylko jest jeden podstawowy problem - te najfajniejsze maja obcas min.8 cm, 10 to norma... :( a ja w takich butach całą noc nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×