Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hehe na hulahop nie , ale mozna kupic kręcący talerz i krecisz bioderkami przy scianie:)hehe musze kupic to sobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz impresive20 nikomu nie polecam otwarcia firmy, nie ten okres:P a co do hula hula hop, to ja tez nie umiem krecic, uczylam sie i nic, ale kupialm sobie te male i to chyba dlatego ze te male , a duze powinnam i wyrzucilam te hula hula do kosza :(, hm.............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ja mam hula hop i krece bez wysiłku!!!!!!!!! kiedys schudłam krecąc codziennie pół godziny przez m-c, ale chyba 2 kg super efektów to jednak nie daje chce teraz kupic leg magic, bo czwórka mi poleciła!! to działa podobno nieźle na pośladki i wewnętrzną strone ud...a troche ujędrnić by sie te rejony przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20 ja nie prowadze wlasnje firmy, ale stanowisko smaodzilene, sama rzadze, ale u kogos, a firmy znam z drugiej strony:P , tej wewnetrznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no im wieksze tym lepiej chyba... nie wiem... dla mnie żaden problem kręcenie hulahope...jak byłam mała to umaiłam na szyji kręcic, na nogach , udach wszedzie he he he teraz tylko na brzuszku, ale za to bez wysikłku moge tak kręcić i kręcić do usranej śmierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja to mam:) cwiczylam ale powiem Ci ze ciezko ...łatwo sie czlowiek meczy....potem zaprzestalam bo na razie mam remont i nawet nie mam gdzie tego rozłoyzc:-P Jakies efekty sa bo moja ciotka tez miala ale dopiero po 3-4 miesiącach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ładnie, może być... ja mam jebca na punkcie makijażu oczu ;) i owiem Ci szczerze, ze taki makijaz nie jest trudny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy wszystko zalezy ile sie ćwiczy - to normalna sprawa! czwórka ma kolezanke co wstaje rano i ćwiczy, a potem po pracy ćwiczy znowu na tym... i u niej podobno sa widoczne rezultaty... no jakby ja codziennie kręciła hulahopem to pewnie po 2 m-cach znikłyby boczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri a ten twister dziala??? tzn sa efekty?mozna cos zrzucic?ja bym chciala tak z 3kg?mialas to??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciała 4-5 kg zrzucic :o ale jesli chodzi o leg magic to nie kupuje tego dla schudniecia tylko dla poprawy kondycji ud i pupy mojej drogiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten twister działa, ja leg magic cwiczylam na siłowni a teraz ten twister , jest zarabisty, schudłam 2 kg:p ale to przynajmniej pół godziny x 2 przez 2 tyg i powinny byc efekty ,kazda musi sprobowac by sie przekonac:) ja do tej pory na slimnastik chodze i rowerek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri kochanie nie kazdemu w tym samym dobrze jest...to nie dla mnie...za duzo jasnego cienia! ja lubie hardcore!!! ale normalka, ze do pracy tak nie malne grubo i ciemno :D natomiast robie zawsze kreske eyelinerem lub miękką kredką... i mocno rzęsy tuszuje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri przyznac sie ale masz piekne oczy , naprawde, nie jeden facet by chcial miec piekna dziewczyne z tak magicznymi oczami, ale to teraz twoj maz w twoje oczka wpatrza;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam opadajace powieki i wiem ze szybko mi sie rozmazuja , chyba zebym miala cienie isadory to półbiedy dobrze na moich poiwekach trzymaja ale drogie te cudeńka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie tak sama umalowac ale nie umiem ,by troche miec to seksowne spojrzenie:( ja zwykle troche jasne kolory uzywam i kredka szara obrysowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×