Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

rety co wekend .... siedze sobie z moja miloscią i nagle ktos puka... otwieram drzwi a tam.. facet z bukietem wielkimmmmmmmmmm, ogromnym kwiatow............ . i pyta sie :czy tak i tak sie nazywam, a ja ze tak .... i dalje mi te kwiaty, a ja zmieszana .... ale od kogo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lasencje:p miła ooo kwiaty od adoratora ? ups! ale sie pewnie wkurzył:P:P dobree!! sexy jak ci weekend minął?:p ja wczoraj nad zalewem byłam z rodzicami:O i mnie taki smutek dopadł, ze chodziłam wsciekła i przyciszona buuu... zazdrosciłam zakochanych lasek, jakie to wszytsko niesprawiedliwe... kawkę? ja chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła gdyby miala chłopaka bałabym sie jego reakcji , wiem ze pomyslalby predzej ze go zdradzam..hehe..wyjsc z tego bym nie umiała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20 i na ciebie przyjdzie czas, zobaczysz, mnie tez milosc dopadla z nienacka, nie planowalam, nie spodziewalam sie, nagle..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20 ten moj to spokojny, zrownowazny chlopak, agresji z jego strony nigdy nie doznalam, i na szczescie dobrze ze wiedzial wczesniej ze ten koles za mna lazi jak cien, ze chce sie umowic a ja odmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila no wierze ci, ale jak ty to zrobilas ze on ci kwiaty kupił, mowilas mu cos ,ze kochasz kwiaty ?:p hehe mam wrazenie ze mezczyzni z wiekszosci uwazaja ze kwiaty to najlpeszy i najtanszy prezent by podarowac fajnej dziewczynie, szkoda ze nie perfumy albo bizuteria:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej impri:) Ja w sobote mialam porządki,a wczoraj na imieninach u babci.....:-o ogólnie nudy:(chodzilam rozdrażniona ,bo tez mi przykro jak nie mam z kim isc na spacer czy smsów popisac:( wczoraj jak wyjezdzailismy do babci siostra mowi;"bierzez torebke?a ja,że nie...po co?A ona ,a komórki nie bierzesz?A ja:a po co i tak nie ma kto do mnie smsów pisac:( .......no bo ona brala bo potem smsowała z chlopakiem, a z powrotem ją do niego zawieźlismy jeszcze....😭............. impri idziemy topić smutki w butelce wódki?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl ogromny bukiet wiec napewno dobrze kosztowal tez wlasnie impresive20 nic a nic mu nie moiwlam, tka kilka azy sie z nim spotkalam i zone juz chcial ze mna do razu zorbic, wiec ucieklam, hehehhe, nawet nie dalam mu sie nigdy pocalowac............. nie dalam a tu kiwaty, zauroczyl sie poporstu a ja chce by facet kochal a nie zauroczyl sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Czesc wszystkim zołzom,,,potrzebuje chyba waszej pomocy Przeczytałam forum ,ksiazke tez i nadal nie wiem co robic ,,Moze po krótce przedstawie w czym rzecz ,,6 lat temu poznalam faceta było mi z nim super ,ale chyba byl to dla mnie toksyczny zwiazek czego wszesniej nie widzialam ,chociaz kazdy mi o tym mówil w kazdym razie on mnie zostawil a na koniec usłyszałam tekst ze ''Bylam za dobra'' jakos sie z tym uporalam przez prawie 2 lata bylo mi dobrze samej ,nie chciałam nikogo poznawac az tu nagle ktos sie pojawil ,za dlugo tu o tym pisac w kazdym razie okazalo sie ze to moj sasiad i mozemy sobie machac przez okna do siebie ,Poznalam go w styczniu w polowie lutego pierwszy raz sie zobaczylismy suma sumaróm po pewnym czasie on zaproponowal zebysmy sprubowali byc razem,i bylo cudownie do czerwca ,wtedy cos sie zaczelo psuc nagle musial gdzies wyjechac cos pozalatwiac itp ,,jak sie okazalo odezwala sie do niego jego byla o której mi opowiadal ,pare razy sie z nia spotkal ,mi tlumaczyl ze musi uregulowac z nia jakies swoje sprawy tu musze dodac ze on z nia kiedys mieszkal tylko ze ona ma dziecko male dziecko ,którego on nie potrafi zaakceptowac i skonczylo to sie tak ze spakowaj jej walizki i odeslal do domu i niby wszystko sie skonczylo,,,,,spotykal sie nadal ze mna ale bylo jakos inaczej ,i nagle on mi mówi ze jest rozdarty w uczuciach miedzy nami dwoma i ze z zadnej z nas nie potrfi zrezygnowac ,,,i teraz najlepsza czesc tej histori ,,zaproponowal mi wspolny wyjazd na urlop ale ja odmówilam bo w takiej sytuacji chyba zadna z was by sie na to nie zgodzila ?? wiec on mi oficjalnie powiedzial ze jedzie z tamta na ten urlop bo moze to bedzie dla niego jakis test z kim naprawde chce byc ,,i teraz mi wydzwania i esemesuje ze teskni ze jak wróci to bedzie jak dawnej (czyli niby jak ??) a mi na nim zalezy tylko co robic??mam dosc tej emocjonalnej hustawki ,,,Dajcie mi trochce wsparcia po oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym wódki sie napiła :) ale lepiej drinka cosmo;) no wierze ci sexy, to cholerne uczucie, jak bywa sie samotnym wsród tłumu, a fakt ze jak na week gdzies ide lub jade to tez nie biore komóry, bo tez nie mam zkim pisac, pogadac,nawet poplotkowac, bo oczywiscie przeszkadzam i rozmowy trwaja zaledwie pare sekund..porazka...mam nadzieje sexy ze sie to zmieni i zycie nabierze tempa, tylko wiara jest nasza nadzieja, ze to tylko kwestia czasu..musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika nie obraźć sie na mnie, ale dla czego ty sie zgadzasz na taki układ,za co ty go kochasz?....uciekaj od niego, nie spotykaj sie z nim, po co ty sie zgadzasz sie z nim spotykac, znajdz se lepszego faceta ktory cie pokocha a nie bałwana ktory dziala na dwa fronty..... ..kocha sie jedna osobe a nie dwie naraz, on cie oszukuje..tragedia, masz klapki na oczach , zdejmij je... i zadaj pytanie czy chcesz byc w ten sposob traktowana? chcesz znim byc , mimoze kocha tamata, dla mnie to zwykła zdrada..to noe facet a rasowa świnia.. ...zwroc szczególna uwage na czyny a nie na słowa,on karmi cie słowami , bo wie ze kobiety sa naiwne..ja bym kolesia na stosie spaliła , bez dwóch zdań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Impressive20 ,,,wiem ze sama siebie ranie ,,a wiecie co jest najsmieszniejsze jak patrze na to z boku to bym nie bedac na moim miejscu ,kopla go tak ze by na cale zycie popamietal ,,powiedzialam mu kiedys ze kazdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za swoje uczucia ale takze za uczucia które wzbudza w innych ,,a i jeszcze jedno ,,on po troszce byl zmuszony wyjechac bo wlasnie przyjechala na urlop jego eks zona z która nie ma rozwodu ale od 4 lat nie sa razem ona jest za granica i ona n czas swojego urlopu mieszka w jego mieszkaniu ,,,,jesoooooooooo w co ja sie wpakowałam ,,to jest osiedle a jak to na osiedlu wszyscy wszystko wiedza ,wiec napewno jakas zyczliwa ja poinformuje ze on sie ze mna spotyka ..Dziewczyny tylko nie piszcie ze głupia jestem bo ja sobie doskonale zdaje z tego sprawe ,,wy mi napiszcie jak z sie z tego uwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela haha ładna przygoda! :D Mój by chyba padaczki dostał :P ostatnio jest tak izazdrosny :D ale podjudzam go specjalnie oczywiscie :classic_cool: Impre a moj mi bardzo rzadko kwiaty kupuje ale i tak dobrze bo ja lubie kwiaty ale wole w doniczce bo jest pamiatka i wiaodmo tak ito zaraz zwiednie ciety :P i on takie samo ma podejscie , dlatego woli mi kupic np. bez okazji slodyczne jak ten lizol wielki :D czy jak zamawiam na allegro os to mwoi ze to prezent od niego by nie placic za niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika34 rozumiem, ze masz dosyć takiej hustawki, kazda by miała dosyć!! koles durny jest, ze wybrac nie potrafi! jak sie ciągnie dwie sroki za ogon, to mozna zostać bez żadnej!!! wiesz jak chyba też bym sie nie zgodziła na wyjazd w takiej sytuacji! ale drugiej strony mysle, ze mogłas jechac i potraktowac to na luzie :D ale jednak teraz pokazałaś że jesteś silna i że zołza! zrobiłaś to po zołzowemu!! :D dobrze jest!! wiesz z byłymi nie ma co walczyc, bo zazwyczaj jest tak, ze w walce sie człowiek za bardfzo stara i póxniej w razie porażki jest na siebie wściekły!!! zostaw to - niech sobie sie dzieje a ty sie przygladaj. Możesz mu napisać albo zadzwonic i powiedziec krótko, ze masz nadzieje, że wszystko w miare szybko przemysli i podejmie męską decyzje. że będziesz wdzięczna jak Ci da od razu znac! że tobie żalezy i chcesz żeby o tym wiedział, ale że nie chcesz być jedną z dwóch tylko jego jedyną. Ze chciałabyś z nim być, ale jak stanie sie inaczej to tez sobie poradzisz i odnajdziesz na pewno szczęście. nic poza tym. Niech wie, ze Ci zależy i że czekasz na decyzje. i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika34 - dziewczyna weź się odetnij od tego człowieka... marnujesz czas na takiego patafiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pokazuj, ze ty taaak bardzo czekasz na decyzje i ciagle o nim myslisz... może raczej powiedz,z e na decyzje czekasz 2 tygodnie - po tym czasie o nim zapominasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
irrenka dzwonil do mnie w piatek wsdychal jak by byl na pogrzebie a nie na urlopie ,moze jeszcze pare dni temu zrobilabym inaczej ale po przeczytaniu zołzy zmieniłam troszke swoje nastawienie do niego ,,on jeczy a ja bełnym entuzjazmu głosem skarbie baw sie dobrze wypoczywaj ja tez wyjezdzam co zreszta było zgodne z prawda i od piatku jestem niby poza zasiegiem komórki a domowego nie odbieram a w weekend bawilam sie naprawde super ,i co z tego jak nawet podczas tej zabawy on gdzies tam we mnie i moich myslach ciagle byl ,,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×