Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri jasne,z e poczekam ;) Helcia nie znizaj sie do jego poziomu kochanie :) nie warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri wiem wiem nie pójde tam bez przesady. Tylko moja mama bardzo się tym przejeła że facet nie umie psów odrózniać 😠 jeszcze nam koleś jakiegoś syfu narobi i bedziemi mieli problemy bo ślepy jest jak kura i nie wie, że nie ma jednego czarnego psa na ziemi!!!!!!!! 😠 Palant!! stary dziad jeden niech się zajmie swoim życiem żona już mu nie daje to sobie trzy suki sprowadził i ma pretensje, że psy tam chodzą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Helcia najllepszy cytat dnia:D:D;) ...stary dziad jeden niech się zajmie swoim życiem żona już mu nie daje to sobie trzy suki sprowadził i ma pretensje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to do robienia eboook chyba źle się zabrałam.... nie miałam pojęcia jak to ładnie zrobić, więc po prostu zeskanowałam książkę, potem przerzuciłam ją przez program abby fineareder (czy jakoś tak) żeby się pozbyć wyglądu skanu ( czarne rogi itd). po abby program książka byłą w wordzie, zrobiłąm poprawki (jak tekst nie został dobrze odczytany), potem spowrotem na pdf i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche czasu mi to zajęło ale... sama czytam praktycznie tylko i wyłącznie ebooki... wszystkie od free. ktoś się przy tym napracował, więc chciałąm chociaż troszkę się odwdzięczyć. A wybrałam ten tytuł bo część pierwsza byłą rewelacyjna, i uznałam, że z chęcia wiele babek przeczyta 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no fantazja i tu masz niewątpliwie racje, bo sporo osób nawet tu na naszym forum sie pytało o 2 czesc w wersji elektronicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech impri bo się zdenerwowałam na dziada. Tyle lat sie tu mieszkało i byla cisza i spokój a jak się wszyscy na wieś zaczeli przenosić to tu wytrzymać nie idzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee małe sprostowanie żeby nie było!! w niedziele wstalam dopiero o 17 potem zjadlam i probowałam sie uczyc i stwierdzilam z nie naucze sie a bylam przekonana ze helcia do szkoly idzie to myslalam ze jej ta sciaga sie przyda:(:(:(:(:( a jak jej odpisalam ze nie mam zeszytu to u cioci mojego byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras pytala ile biore za paznokcie>okolo 30-40 zl w zaleznosci od kogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bede w domu to zaraz poczytam sobie Zołze !! wielkei dzieki za ksiazke !! :D :) Uni zrob tez mi hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam Potęga Podswiadomosci-znalazlam ja w necie irrenka jednak:-D A II cześć Zołzy zaczelam czytac,ale jeszcze jej nie skonczylam...jakos nie mialam czasu no i mnie jakos juz tak nie ciągnęła...troche chyba juz takie lanie wody ta II część;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy bo 2 częśc zołzy to praktycznie to samo, tylko troszke inaczej napisane... a daj linka dziewczynom może do 'potegi podświadomości" :) bo ja mam papierowa, ale może ktoś chce przeczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sexy ja tez czytam "Potęge podśaidomosci" co do zdrowia to się zgodzę a do reszty nie za bardzo. Do Hej joo: Niestety wiem że to bardzo głupie i dziecinne ale na mnie też wypróbowywane. Zakochałam sie w jednym takim. On jak to wyczuł dał mi do zrozumienia zę mam spadać. Pzrez pół roku patrzylismys ei na siebie morderczym wzrokiem. Potem sobie wyjechał do anglii pół torej roku go nie było. i wrócił. I myśłałam że wróci zimna wojna a jemu oś ik odwaliło i zupełnie przyjaźnie mnie zaczepił i zaczął gadać. ja myślałam ze skoro po tym wszystkim chce gadać to... no ale cóż on znów zaczła mnie ignorować. Oni sobie myśłą "zobaczymty jak sie podjara. Zobaczymy jak szybko będzie błagała na kolanach żebym z nią był" Talka prawda smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri pierwszy mail miał czerwony komunikat, ze nie można go wysiwetlić prawidłowo :o kraksa...te linki juz wklikałam i ściagam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri a Ty wiesz może jak sciągnąć z tego ostatniego linku??? bo ja nie wiem co tam klikać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edu11
Jesteś samotny? Szukasz swojej drugiej połowy? Przyłącz się do nas i znajdź swoją miłość! http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri a ja mam ksiażke ebook pt. "p.s. kocham Cię" to jest to samo co film??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri ten ostatni link nacisnij free user i poczekaj i pojawi sie download:) Tzn ktory :O ktorej książki nie masz? ten ps.kocham cie mam paierowa tak jest wspaniala ,ale podobna fabula w filmie ale inna ksiazka inny film ,bo w ksiazce jest wiecej wydarzen:) poczytaj spodoba ci sie i jak mozliwei szybciej ogladnij lub wypozycz film:) wlansie skonczylam tego pogromce stresów czytac ,masakra zajebiste wskazowki ,nauczyla mnie duzo ta ksiazka ,,Koniec z stresem,teraz ja przejmuje kontrole nad moim życiem'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no właśnie próbowałam tak kliknełam free user i potem nie mam co wcisnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały, teraz musze nadrabiać ;) Ale powoli zaczne ;) Uni świetnie wyglądasz. Sukienka zajebi... fryzurka też. no cała super :) Impri, nie wiem ale jak ja bym się dowiedziała że mój facet w trakcie naszej dziwnej przerwy głaszcze moją przyjaciółkę, to sama kopnęłabym tego faceta. Może trzeba jej powiedzieć co on wyprawia? Mi by to osobiście bardzo pomogło w kopnięciu dupka. Bo tak to ona sie będzie łudzić Irrenka ja mam siostrzeńca 16-latka i od pewnego czasu daje mu już tylko kasę. Wiem, że nie przepuści na smakołyki itp a kupi sobie albo jakieś ubranie albo jakąs grę albo coś do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh linki sie źle wkeljają: Tylko zołzy robią karierę Autor: Debra Condren Tytułowa zołza nie jest egoistką, jędzą ani złą żoną. To kobieta niezależna, która zarabia na siebie, ma silną pozycję i jest traktowana z uznaniem i szacunkiem. Ambitnie wykorzystuje swoje talenty i realizuje marzenia. Pozostaje przy tym wierna sobie. Nie rezygnuje ze szczęścia w życiu osobistym i emanuje kobiecością. W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku "Tylko zołzy robią karierę:" znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własne wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×