Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

nie może byc ktoś na tym forum h-o-j-n-i-e obdazony :) bo z h-o-j-n-i-e robi sie hojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo mialam napisac sciage, wiedzialam ze ona jest na tzm weselu to jej obiecalam ze ja napisze i siedzialam i pisalam w niedziele a wiedzialam ze do szkolz nie ide no ale obiecalam i ona dopiero wieczorem mi napisala ze nie idzie do szkoly i pewnie nie napisalaby mi w ogole gdybym jej o cos nie zapytala. no i ten czas moglam przeznaczyc na cos innego a sporo bylo do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuje,huje:-D Laski życzę zdrówka-mnie od czwartku gardło boli,ale jeszcze daje radę chodzić do pracy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zołzolki moje kochane co sie z Wami wszystkimi dzieje, ze tak chorujecie :o Helcia pewnie Uni nie wiedziała do końca czy pójdzie czy nie :o i dlatego tak wyszło :( ale Ty sie przynajmniej tym pisaniem troche nauczyłaś :D buziaaaczek 4 You!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri co do dentysty to jak mojemu mężowi powiedziąłm,z ę mi sie śni po nocach dr B to sie mój małż-onek lekko zdenerwował :D buahahahaha dobrzeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że wiedziała. ale ja się już wczesniej uczyłam i tak w miare umiałam na ten sprawdzian więc nie wiem czy korzystałabym z tej ściagi. E tam w duszy bo znowu będzie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie bo za szybko wyzdrowieje :P Znając zycie i tak jutro już w szkole będę :P Musze iść pranie wyjąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia nawet nie moge tego posłuchaC, BO KURDE DZIŚ JAKICH PRZED WEJŚCIEM DASZEK ROZBIERAJA I MONTUJA NOWY I OD GODZINY WIERCĄ WIERTARĄ UDAROWĄ I JEST HAŁAS JAK CHOLERAAAAAAAAAAAAAAAA NIC NIE SŁYSZĘ :O AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zwariowac mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia współczucia nie można się nawet na niczym skupić :o Potem posłuchasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirusy trzeba odganiac, jeszcze nas zawirusujecie:P pragram antywirusowy do dzieła,ale ja mam pande wiec chroni :D;)... ide po tosta mam przerwe sniadnaiowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia to jak umiałas na ten sprawdzian, to czemu an niego nie poszłaś???? chociaz na sam sprawdzian??????? ja to nawet jak chora byłam, to chodziłąm na jedna godzine jak był sprawdzian, żeby z klasą pisac, bo wtedy raźniej i jakby co mozna sie poradzić ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja mam NOD-a więc komputer jest rewelacyjnie zabezpieczony :D he he moge z wami moimi małymi wiruskami gadać :p ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia a taki tam sprawdzian to nawet bez klasy napisze a po drugie i tak nie miałabym się kogo poradzić bo Uni nie byłoby i tak a siedze koło osób z którymi nie gadam więc wiesz hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri a sciągniesz to i mi wyślesz?? to ja do pakietu dołącze sobie ;) tzn bo ja to czytałam juz...mam papierową wersje,a le żeby mieć w pogotowi mailowym ;) Helcia to Ty zdolniacha jestes jak umiesz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie sąsiad wkurzył o jaaaaa 😠 Mój pies ma dziwne zdolności przechodzenia przez ściany 😠 no co za palant twierzdzi, że mój pies całymi nocami u niego siedzi 😠 no ja piedole ;/;/ ciekawe jakim cudem skoro jest w domu zamknieta 😠 ale ma wkurwa i jeszcze do mojej mamy z tekstem że to inaczej załatwi 😠 Palant 😠 Przyjedzie sobie na wieś jakiś paniestwowy dupek i myśli, że mu wszystko wolno 😠 mam ochote do niego pójśc i mu weszystko wygarnąć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×