Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość poprosze o ksiazke
hej dzieczyny, wyslijcie mi prosze diabelek.maly@wp.pl dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróciłam Wam dotrzymać towrzystwa :D przeciesz nie bedziecie się same kisić w tej Polsce :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że miałyście tu spory kto starszy a kto młodszy:p To sie pochwale, że najmłodsza jestem tutaj ja i z najmniejszym starzem bo równy zeru:P:P:P hahahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hel_cia ma 18 latek jak ja;) Dziewczynki jak się wybawiłam na tej 18tce he he zajebioza była:):) Fakt że troszkę niewyspana jestem ale cóż za dobrą zabawę trzeba jakos zapłacic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Dżej
Poproszę ładnie o tę książkę, w ostatnio w moim związku panuje chaos. just-be@wp.pl Dziękuję ślicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Dżej
irrenko-wielkie dzięki i buziaczek dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ksiazki poszły... tralalala wrzuciłam kolejne zdjatko :-D Hope jak zwykle szybka i juz looknęła, Uni tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a co :D Dodajesz takie piękne fotki , że mi samej aż chce się wychodzić za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Hope a wiesz że Ty bedziesz przecudną panna młodą!!! własnie sobie Ciebie wyobraziłam w takiej bajkowej sukni!!! Jak ksiezniczka!!! bo Ty masz taką sliczną idealną figurę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ty to w ogóle bajkowo wyglądałaś:D nie ma takieij księżniczki w żadnej bajce :D Twojemu trolowi nie jeden zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witajcie Zołzy Irrenka śliczna dziewczynka jesteś a nie żaden klocek. Nawet nie mów takich rzeczy bo dostaniesz. Klocek to ja jestem :P A ja mam takie małe pytanie. Czy byście się trochę złościły czy nie. Chodzi o normalnego kolegę, żadne tam randki itp. Kolega mówi od jakiegoś czasu że się chce spotkać pogadać. Mówi już tak któryś raz ale jak co do czego przychodzi to nie ma czasu. Wkurzałoby Was to? Bo mnie denerwuje jak ktoś mówi że chce się spotkać ale wciąż nie może znaleźć czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo tam klocek ściemniasz i tyle :/ A ja zostałam dzisiaj poproszona abym została chrzestna :) hahah a ja sie ciesze jak gwizdek :) Trzydziecha- jak dla mnie to on w takim razie jakis dziwny jest... Chyba miałabym wylane na takiego kogoś jak chce sie spotkac to powinien znaleźć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
no też mi sie wydaje że jak ktos NAPRAWDE CHCE choćby na głupi spacer, piwo czy co tam, to zawsze znajdzie czas. A nie pierd.... głupot ;) No to Helcia zaszczyt Cie spotkał :D dziewczynka czy chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka41
z facetami to jest tak - chca i boją się. A my niestety traktujemy to zbyt poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyk :D:D \"chca i boja sie\"- ja w to niewierze jezeli chciałby a sie boi to nie mówiłby i nie nalegał a potem, nie ma czasu. Może wypaść coś raz bądż dwa ale nie ciągle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna trzydziecha nieh Ci parówa głowy nie zawraca taki gadaniem , skoro potem niby nie ma czasu ;) co to za gierki :O Hel_cia zazdroszcze wycieczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh powiem Ci Hope że jest czego:P Ale teraz mam tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle do nadrobienia, ze nie wiem czy sobie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×