Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka wiem co znaczy jak sie popracuje , jak pracowalam wteyd to o 21 w kimke nawet uderzalam :) a co zagaduje... spokojnie :D gadfalismy o dziecinstwie i jakie seriale ogladalismy i bajki haha :D :P dobranoc 👄:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki że mnie już wczoraj nie było..A do prezentu bo idę dzis na 18-tkę:):) I będę piiiiiiiiic aż pęknę :D nie no żartuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka i owaka
tez c hce ksiazke o tych zolzach;p mala_czarna1990_18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema:classic_cool: ;) Ja robie od rana wielkie porzadki,a najgorszy burdelik mam w swoim pokoju hihi Ale trzeba zakasac rekawy i brac sie do roboty:) buziaki,milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jeszcze przed imprezą czeka mnóstow orobty... Brat ma jutro urodziny i mam dzis zapieprz jak ja nie moge a jeszcze do tego trzeba sie na imprezke przygotowac ehhh chyba juz tu dzisiaj nie zajrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
hej Zołzy. Wstałam rano (powiedzmy że rano ;) ) patrze, a tu bałagan się do mnie uśmiecha. Świnia jedna, nie wiem skąd on sie tu wziął ;) trzeba z nim zrobić porządek żeby mi się tu nie zagnieździł na dobre ;) A wieczorkiem... tralalala tańce, hulanki, swawole. Idę na swoją własną urodzinowa imprezkę :D Oj będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowie zołzy pytam ;-) mnie wczoraj nie było bo syn miał urodzinki rano przygotowania potem impreza rodzinna , nie było jak teraz tez tylko na chwilke zerkam do was z pytaniem co mozna dać dobremu znajomemu z okazji zostania tatusiem. Dzisiaj jedziemy zobaczyc bobaska od mojej psiapsiólki zrobie zdjecia to wysle jak bedziecie chciały.Juz sie nie moge doczekac jak wezme kilku dniowa perełke na ręce.Mam nadzieje ze pamietam jak sie takie maleństwo trzyma,hmmmmmmmm.Poczte mam włączona takze zagladam jak cos piszecie ,w razie jakbym nie odpisywała do znaczy ze juz nas nie ma i bede jutro ,wiecie chłopek w domku trzeba sie nacieszyc.Papatki i buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna tzrydziecha wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Kaha jesli drobiazg to takie coś: http://www.gandalf.com.pl/b/twoje-nowe-dziecko-instrukcja-obslugi/ fajne, z humorem, dla faceta w sam raz :-) ...a ja nie poszłam na zajęcia :-D tylko z kumpela poszłysmy na mega wielkie desery lodowe :-D tylko ciiiiiicho, bo mój mąż jakby sie dowiedział, to by mi łeb ukręcił :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
Dzięki Irrenka 👄 Urodziny mam we wtorek ale od dzisiaj zaczynam je obchodzić hehe ;) No ładnie ładnie, zamiast się uczyć to poszły na wagary :P ja też na studiach często łaziłam z koleżanką na ciacha, ech jakie to były fajne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim 👄 ale sie nieeee wysppaaalammmmmmm.........bleeeee tyle dobrze że pogoda śliczna dziś, słoneczko świeci..może ten dzień nie będzie taki zły:) 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc zołzuchy!!! Rumenka ja tez sie nie wyspałam 😴 do szkoly musiałam wstać :-( mam album z fotkami ze ślubuuuuuuu :-D na nk wrzuciłam dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao:) I juz koniec weekendu:( Na szczescie byla dzisiaj piekna pogoda to posiedzialam troszke w ogrodzie i wygrzalam sie:p Ej mam pytanie,kosmetyczne. Czy znacie zołzuchy jakis fajny balsam,mleczko do wlowo,ktore sie naklada na umyte wlosy i nie splukuje. Mam juz takie cos z Goldwella,mleczko nawilzajace,ale chyba dosyc slabe bo ja chcialabym poczuc miekkosc wlosow,a po farbowaniach,suszarce,prostownicy moje wlosy sa dalekie od idealu:( No, w kazdym razie jakby ktorejs z was cos przyszlo do glowy to napiszcie:) Irrenka-cudne te zdjecia,ja chce wiecej:) pozdrawiam zołzy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 co do balsamu to się nie znam :D ale dobry jest jedwab do włosów :) ja też mam zniszczone włosy od farbowania,suszenia i prostowania i uzywam szamponu i odżywki L\'oreala Nutri-Blask Liht i jestem bardzo zadwolona, tyle , żew to jest do długich włosów z tendencją do przetłuszczania się ale włoski są mięciutkie i błyszczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle wam na maila, ale musze miec chwile, żeby je pozmniejszac... :-) co do balsamu to też sie nie znam, ja uzywam odzywki glisskur w sprayu - bez spłukiwania, mam po niej miłe włosy, więc jest ok... ale faktycznie duzo dziewczyn uzywa i chwali jedwab do włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
irenka to przez zołzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a czemu wypruta???????/ ja niewysana, bo w niedziele poszłam na 8 do szkoły a sie okazało, że zajęc nie ma 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem....jakos tak dziwnie....caly weekend bylam rozdrazniona czy cos....chyba okres sie zbliza:-O buuu to co Ty masz za szkole ze taki plan dziwny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niewyspana miało być a no widzisz - kpiny ze studentów sobie robią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuchy!!!! 😘😘😘 jejku ile stron oooo matkoo chyba tego nie nadrobie tak szybko :P:P:P Co tam u Was slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zołzy ja tez po weeknedzie nie mogę sie zebrać, ale fajnie było :). Naszym najgorszym wrogiem będzie czas, nasze rozliczne sprawy, niestety nie wspólne, dzis na przykład nie będziemy sie widziec i to ja jemu zakomunikowałam o tym ( rzeczywiscie musze troche spraw załatwić ), a on na to, że to w sumie dobrze ze to JA tak zdecydowałam, bo inaczej miałby wyrzuty sumienia, sama juz nie wiem co tym myslec.On naprawdę ma mnostwo pracy ( 2 firmy na głowie), powaznie chorego ojca, tyle ze wg.mnie to kwestia wyborów, priorytetów, a moze ja za wiele wymagam po miesiącu znajomości ? nie stwierdziałam braku zainteresowania, jest przy mnie, dzwonimy do siebie kilka razy dziennie,czuję go, tyle ze to wszystko jest dosc powierzchowne, to nie jest wspolne zycie, tylko raczej przyjemne ale obok. czy ja za duzo wymagam? poradźcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy:) Super było Włochy są przepieknę tylko w niektórych miastach i na tych autostradach syf i malaria tam smici tonami lezą, a co drugi samochód porysowany albo miał gdzies cos wgniecione:) A jeżdza tam na trzeciego dobrze, że tam prawka nie zdaje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×