Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Madasia sado-maso i jakieś inne wynaturzenia typu piss odpadają:D:D:D:D:D na resztę raczej jestem otwarty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku-Na pomoc-Help :D:D:D:D:D mojej przyjaciólce powiedziałem lepiej zostań moją przyjaciółką,a nie kochanką:D:D:D:D:D Efekt???? :D:D:D Nie mam ani przyjaciółki,ani kochanki:D:D:D:D:classic_cool: Chyba ją wykastrowało:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaa
czesc kochane;)))))))))))) ale super spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacje Czarownice i Czarowniku:-P bo widze ze Kwiatka jeszcze nie ma:-P Dobrze,ze dzis piatek.Juz mi sie nie chce nic:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w piątek to się zawsze chce;) zresztą jak i w inne dni tygodnia :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziołchy:D:D:D:D bo widzę,że wszystkie szykujecie się pod ten prysznic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed uuuuuuuuuuuuuuuuuuu....... ty to wiesz jak dogodzić hahahahahahahahahahahaaaaaaa ale ty mnie.... hahahhahahaaaa :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noż lepiej wchodzić pod prysznic robawionym niż wkoorwionym:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia 👄 zdaje się ,że nadajemy na tych samych falach seksualnych :D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak trzeba:D:D:D bo zdecydowanie wolę niewkoorwione kobiety:D a rozmiękczanie niewkoorwionej jest jeszcze bardziej ekscytujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie dzisiaj to chyba juz przeginam z tym seksizmem,oki,oki juz przestaję..... wracajcie dziewczyny,poprostu mam dobry humor,nikt nie pisze..... to gadam pierdoły, aze nam sie dobrze gada to...... sie temat troche rozwinął.... hahaahhaahhaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooooooooooo.... gdzie jesteście???? chyba naprawdę sobie pójde i długo nie bedę zaglądać,bo nie lubie monologów... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Madasia bo sporo kobiet uwielbia monologi zwłaszcza ,gdy grzecznym słuchaczem jest facet :D:D:D:D:D więc śmiało popuszczaj wodzy fantazjom erotycznym:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta :) Uważam ,że jeśli to robią umiejętnie bez popadania w skrajności to zapewne na dobre im to wychodzi:D Osobiście uwielbiam Zołzy w dobrym tego słowa znaczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało sam korzystam z zołzowania bo w drugą stronę też to działa:D:D:D:D A jaki seksik wtedy superancki :D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 lepiej tak oficjalnie nie,bo już mnie tu nie będą chciały potem,ale ..... swoja droga to lubię puszczać wodze fantazji hihihihhiihhiihhhiiiii i nawet bardzo..... :P :P :P :P :P Amaleta witaj przede wszystkim... :) gdyby nam nie wychodzilo to by nas nie było,a najważniejsze w tym wszystkim byc soba,a nie tworzyc ksiązkowy ideał... bo nie sztuką,jest nasladowanie.. sztuka jest wyrobienie swoich własnych nawyków i pielegnowanie tych zasad i regół w sobie a nie poddawanie sie otoczeniu jak chorągiewka na wietrze... takie jest moje zdanie... książka to tylko dłoń, pomost do wyciągnięcia wniosków,zastanowienia się sama nad sobą... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie Kaha zjawi, bo potrzebuje od niej rady co do perfum ona teraz w nich siedzi, więc może poleci jakies ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×