Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość towarzyszka +

faceci są obrzydliwi z tym swoim popędem sexualnym

Polecane posty

Gość towarzyszka +

cały czas wszędzie jakieś afery, a to ojciec krzywdzi córkę, a to jakiś wsiok sponsorował 14 latkę i jej bracia go zakatowali.Praktycznie co miesiąc afera. Rzygać się chce.I jest coraz gorzej Boję się o swoją córkę, jak będzie miała 13 lat to będą przyjeżdżać jacyś 40 -lakowie żeby znaleźć sobie dziewczynę. Wtedy takiego dziada kablem uduszę, a niech mnie zamkną w więzieniu -olewam to.Nie będzie realizował swojego popędu stary jełop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, chciałabyś żeby faceci nie mieli popędu seksualnego? Co ty, biologii w szkole nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się że faceci są
gorsi niż zwierzęta:O Nie wszyscy, ale niestety większość ma w głowie pustkę. Wystarczy jakaś wojna, rozróba, że się przez chwilę poczują bezkarni i 90% zamienia się w agresywnego oprawcę i zboka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby wszyscy mieli lale
to nikt by ci tej córki nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, ponownie standardowa odpowiedz, valium oraz prozac na zmiane proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicpanic
toż to smutna prawda, faceci są SILNIEJSI I AGRESYWNIEJSI - jeśli do tego dojdzie prymitywizm i popęd seksualny to już mamy potencjalnego gwałciciela ... kobiety to mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecwecwe
Nie wiem jaki masz problem, autorko tematu, ale ja sobie nie życzę żebyś jakiegoś zboczeńca, jak ten który gwałcił swoją córkę, wrzucała do jednego wora np w moim ojcem, wujkiem czy narzeczonym. Może ciebie gwałcił ojciec albo jesteś owocem kazirodztwa i stąd taka głupia jesteś ale ja mam do czynienia z normalnymi mężczyznami i nie widzę powodu żeby ich porównywać do zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecku z gimnazjum widocznie marzy się żeby ją ktoś zerźnął i dlatego chciałaby żeby wszyscy faceci byli zboczeni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgd
Coś w tym jest. Nie slyszy się o kobietach - pedofilkach, ekshibicjonistkach, gwałcicielkach (?), dokonującyh mordu na tle seksualnym itd itd..... To tylko faceci. Ale pomijając dewiantów - sądzę że faceci mają generalnie niższe libido niż kboety. wszyscy moi partnerzy mieli mniejszy temperament niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny czasami dobrze tak pomarzyć, ale pora zejść na ziemię. Faceci nie mają niższego libida tylko ich maksimum przypada na inny wiek niż kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w TVN rozmowy w toku ma być program o nimfomankach, tam kobieta lat 30 się zwierza, ze przez 10 lat zaliczyła 4 mężczyzn tygodniowo czyli 52x4 i to razy 10 mamy parę tysięcy kochanków i tyleż widzianych penisów (to nawiązanie do sąsiedniego topiku) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młot na lamerstwo
seksualnym, tępa kurwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towarzyszka +
kobiety nigdy nie krzywdzą, sex od strony kobiet jest normalny natomiast faceci albo napalają się już na 13 latki i ta granica wieku się obniża z biegiem lat albo zdradzi żonę z pierwszą chętną i pełno pełno masa mnóstwo zboków, nie ma dnia żeby zboka nie spotkać albo onanizują się w parku, na łące też są ekshibicjoniści bo poszłam się poopalać z dzieckiem we wózku na kocyk to już jakiś wyleciał zza krzaków ze swoim bebechem w dłoni.Albo w autobusie obmacują uczennice , w pubach dobierają się do hostess, czatują w necie żeby coś zaroochać. Obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towarzyszka +
Ja kiedyś takiemu jednemu w pracy odmówiłam i powiedziałam, żeby przestał mnie obejmować. To skurwiel tak się mścił na mnie że miałam przerąbane pół roku w pracy i to dlatego że nie chciałam się z nim bzykać. Agresja,agresja, coś okropnego a tak mi dokuczał, strasznie.Gdybym żyła w normalnym kraju to bym debila do sądu podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×