Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona177

Jak pozbyć się zazdrosnych, wiecznie wpie*****jących się panienek!?

Polecane posty

Gość ona177

Mam chłopaka, który jak wiele lasek mówi jest strasznie przystojny ja też tak uwazałam i uważam. Bardzo Go kocham on mnie też. Wiecznie w życie wpierdalają się zazdrosne panienki, które chciałyby Go mieć urok chodzenia z fajnym kolesiem :/.. Piszą na mnie głupoty, że co ja niby wyrabiam i takie tam :-/ On im nie wierzy, bo mówi, że mnie kocha itd, ale ja cały czas przez nie cierpie... Jak myślicie da się coś zrobić by się ich pozbyć?? Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbadz sie ich ze swojej glowy, nie szkoda Ci energii na martwienie sie czyms tak niewaznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
Wyluzuj troche...skoro Ci wierzy to nie ma sie co przejmować...a te panienki to jakies porąbane!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
Wiesz wiadomo, ze szkoda. Ale czasem nie jest tak łatwo, jak czytasz esy komenty wiadomosci typu " lizałaś się wczoraj z tym, a tym i powiem o tym Adrianowi " i tak wiecznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
P.S zazdroszcze Ci przystojnego chłopaka:)...ale nie bede pisać głupot na Twój temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona177 Mam chłopaka, który jak wiele lasek mówi jest strasznie przystojny ja też tak uwazałam i uważam. Bardzo Go kocham on mnie też. Wiecznie w życie wpie**alają się zazdrosne panienki, które chciałyby Go mieć urok chodzenia z fajnym kolesiem :/.. Piszą na mnie głupoty, że co ja niby wyrabiam i takie tam :-/ On im nie wierzy, bo mówi, że mnie kocha itd, ale ja cały czas przez nie cierpie... Jak myślicie da się coś zrobić by się ich pozbyć?? Czekam na odp. wykup sobie i im wycieczke do miasta Prypeć na ukrainie....z tym ze ty zaopatrz sie w skafander antypromienny... powinno podziałac ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybus
a jak masz na imie ? czyzby kamilka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
hehe :D ok dzieki :D ja nie wiem czy każda tak myśli, ze on jest przystojny dla mnie owszem :] jak chcesz to posle Ci jego konto na fotce, ale tak bardziej prywatnie, moze masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
no to jest problem Ja tez mam faceta i tez panienki za mnim biegaja ale ja sie z nim z mikim nie podziele i on o tym wie Tez mowi ze Kocha ze ja jedyna a po kryjomu pisze sms i mnby jest otwarty ze wszystko oki to zablokowal telefon widocznie ma cos do ukrycia i sama juz nie wiem czy we wszystko wiezryc na 100% CZY TYLKO NA 50% JAK MYSLISZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
yy... jak by mi tak Adrian zrobił nie wytrzymałabym tego...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
Szczerze jeśli nie jesteś BARDZO zaangazowana zerwij,a jesli jestes powiedz mu, że Ci to nie pasujee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster7 no to jest problem Ja tez mam faceta i tez panienki za mnim biegaja ale ja sie z nim z mikim nie podziele i on o tym wie Tez mowi ze Kocha ze ja jedyna a po kryjomu pisze sms i mnby jest otwarty ze wszystko oki to zablokowal telefon widocznie ma cos do ukrycia i sama juz nie wiem czy we wszystko wiezryc na 100% CZY TYLKO NA 50% JAK MYSLISZ ? bo baba to takie stworzenie ze jak jej sie esa nie napisze z wieczora z zyczeniami miłej nocy,jakj jej sie na gg nie strzeli pocałunku,jak sie nie wysle komenta na naszej klasie....to wtedy taka ma watpliwosci czy on jeszcze kocha czy juz nie kocha.......załosne:O:O:O a moze tak wiecej zaufania i wiary w waszych facetów co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
KIEDY NIE MOGE BO KOCHAM NA ZABUJ ZYCIE BEZ NIGO TRACI SENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
DO BRAT NIEDZIWIEDZ :::::KIEDY ONE DO NIEGO PISZ ZE KOCHAJA CALA SOBA TO CO NIBY MA ZNACZYC POWIEDZ MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
a moze tak wiecej zaufania i wiary w waszych facetów co???? JAKBY TWOJA LASKA ZABLOKOWALA PRZED TOBA FONA I PISALA PO KRYJOMU ESY, UFAL BYS JEJ TAK BEZGRANICZNIE!? ZASTANOW SIE! a co do Ciebie.. to porozmawiaj z nim na powaznie..! bardzo powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster7 DO BRAT NIEDZIWIEDZ :::::KIEDY ONE DO NIEGO PISZ ZE KOCHAJA CALA SOBA TO CO NIBY MA ZNACZYC POWIEDZ MI a przepraszam bardzo co cie obchodzi co pisza do niego??? powiem tak....tez mam kobiete i tez pisza do niej faceci ...pisze nawet do niej jej były...i nawet jak by pod jej oknem zaczeli o 5 nad ranem serenady wyspiewywac jej adoratorzy,i przyjezdzac pod jej blok porsche z silnikiem 320 KM,z alufelami i skora w srodku ...to mnie to wali..... bo wiem ze ona kocha tylko mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tak wiecej zaufania i wiary w waszych facetów co???? JAKBY TWOJA LASKA ZABLOKOWALA PRZED TOBA FONA I PISALA PO KRYJOMU ESY, UFAL BYS JEJ TAK BEZGRANICZNIE!? ZASTANOW SIE! moja dziewczyna nie pisze po kryjomu do nikogo esa...bo nie ma po co? i do kogo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
wypisują do mnie wypisują do niego.czasem sobie myślę ze az mi ich zal ze sa tak głupie i naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie......blokuje przed toba telefon ,pisze koles pokryjomu do kogos esy wiec zastanow sie.... po to robi i dlaczego??? nikt kto kocha i jest kochany nie robi takich swinstw:O:O:O wiec proponuje sie zastanowic nad swoim ja ....moze mu sie znudziłas,moze go juz nie interesujesz,moze ma ciebie dosyc....moze.....???:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
gdybałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×