Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piatkowa samotnica

piatek wieczor w pojedynke boli najbardziej

Polecane posty

Gość piatkowa samotnica

kazdy inny dzien tygodnia jakos ujdzie i jest nawet spoko ale hasło piatkowy wieczor jest jakis magiczne. akurat sie zdarzyło ze kaZdy ze znajomych dzis COS ma: meza dziecko szkole prace itd itp. juz nawet sama niewiem czego by sie teraz chciało ale melanchlia samotnego piatkowego wieczoru mi sie udzieliła. dziekuje za uwage. moze tez tak czasem macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale cie rozumiem... Maz w pracy, corka u kolezanki, a ja sama w czterech scianach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tak, bo widuje sie ze znajjomymi praktycznie codziennie, wiec jak akurat w piatek czy sobote mam wolne, to nie czuje nawet ze to piatek i sie ciesze, ze moge odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno kazdy tak czasem ma ze musi sam spedzac jakis wieczor bo wszyscy dookola sa zajeci ale to nie oznacza ze musi do byc nudny wieczor,mozesz zrobic cos dla siebie na co nie mialas czasu w inne dni zrob jakies zalegle rzeczy,poczytaj,obejrz komedie zrelaksuj sie zrob cos dla siebie kapiel,maseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N.O - Jeden samotny wieczór w tygodniu, bo mąż w pracy, a córka u koleżanki i taka smutna minka :(? To co ma powiedzieć ktoś kto spędza sam wieczory 7 dni w tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty
ja tak mam przez ostatnie dwa lata i nie narzekam :) też masz problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa samotnica
rzeczywiscie ogolnie nie narzekam na braki towarezyskie w tygodniu ale to jakos tak sie wszyscy starzeja i popoudniowa kawka apozniej kazdy pedzi do swoich spraw. truje wiem ale naprawde cos jest w tym samym hasle "piatkowy wieczor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty
cóż w piątkowy wieczór to się z żoną / dziewczyną ogląda durny film na TV komercyjnej i seksi (to drugie nie koniecznie). W przypadku kobiety tak samo tylko z chłopcem / mężem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty
ps Piątkowa mam dwa pytania 1. jak masz na imię ? 2. masz chłopa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa samotnica
nie wiem po co to imie ale ok powiedzmy aby rozmawaoało sie lepiej- krysia, a chlopaka nie mam wiec pewnie mi powiesz ze to powod mojego nastroju. ja tam uwazaqm ze mozna jeszcze inne rzeczy robic oprocz tego tv i sesku. jeszcze chyba bede miec zaraz spotkanie takze moze jeszcze piatkowy wieczor bedzie miły ale magiczna pora juz mineła i zaczyna sie piatkowa noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak Was czytam to chyba nie macie prawdziwych problemów ja bym sie rzuciła z okna, że juz jest piątkowa noc, a nie wieczór:O przerabane, takim to widac nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
sfiksowałyście boście chłopa dawno nie miały!!!! chłopa wam trzeba!!!! mnie tam nic nie boli, tylko spać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty
:P Spotkanie po godzienie 22:00 to tylko wino i seks :P Krysiu. Widać bardzo impulsywna ( i uczuciowa) z Ciebie kobieta . >Noelia Wiesz jedni walczą z Rakiem inni z Kredytami . Panie czasem mają burdy w domu a "Pani Krysia" nie cierpi być sama w piątek wieczór. (circa 4h )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz w pracy od 30 dni bo pracuje za granica, wiec jedyna osoba do ktorej moge otworzyc gębę to corka. Niestety jej tez dzisiaj nie ma. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp-30 ===> wiec nie mow mi ze to jeden wieczor, bo rzygac mi sie chce tymi wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjadę i przeoram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz to jeszcze byłoby cos, a tutaj wlaka z wielkim pytajnikiem chodzi o to, że jak ktoś nie ma problemów to sam je sobie stworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
"jakoś tak się wszyscy starzeją" Pewnie masz nie więcej niż 28 lat i wydaje Ci się, że się starzejesz. A mnie się wydaje, że kobiety ok. 30 przesadzają z tym starzeniem. Co ja mówię! Niektóre 21 lat mają i mówią, że są stare. Dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozg sobie przeoraj kretynie, jesli jeszcze go masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty
>Noelia >chodzi o to, że jak ktoś nie ma problemów to sam je sobie stworzy Może warto szukać drugiego dna... Wiesz co by autorka nie pisała to zapewne chodzi o tego przysłowiowego chłopa. Zakładając że ona ma np 26 lat a jej koleżanki mają mężów chłopaków , niektóre nawet dzieci to i głupio tak samej siedzieć. Co to jest jeden samotny piątek . Raczej brakuje osoby do porannej kłutni i tego wieczornego filmu na TV komercyjnej. oh ale się rozpisałem kto to przeczyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
Nie wiem, do kogo NO kierowała swój ostatni post, ale co do wypowiedzi "och ty" no to wyszło szydło z worka - lubicie się kłocić, drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×