Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmajeczka

schizofrenia czy moj maz jest chory ?

Polecane posty

Gość do b t b
osobe zaburzona nalezy podstepem zmusic do wizyty, jak wezmie leki i nabierze krytycyzmu do choroby, moze byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b t b
rozdwojenia jazni nie ma w schizofrenii to oddzielne zaburzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
"Poza tym facet może być rzeczywiście chory .... a wtedy jej odejście nie poprawi ani jego sytuacji ani jej, bo jak widać - ona go kocha" Taaaak, żona alkoholika też go kocha i co, i to jest powód, ze ma się dać bić, tudzież pozwalać, zeby dzieci były ofiarą przemocy tatusia? Jest coś takiego jak syndrom ofiary. Miłość bywa ślepa, głupia i niezdrowa czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyujdrfgthy
Boze jakas ty lclclc podła, wchodzisz do dyskusji i jak ci sie nie podoba co ktos napisal to nazywasz go idiotką, moze spytaj sie najpierw jakiegos psychiatry czy psychiczni mają wiekszy poęd wredoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
O czym ty w ogóle mówisz??? Jak wyobrażasz sobie "zmuszanie" kogoś do leczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyujdrfgthy
chyba alkoholika to moze przecietny czlowiek zdiagnozowac a chorobę psychiczną juz nie :O a poza tym skad wiesz jak autorka zareagowala na znecanie sie nad kotem i dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
Ja się pannico akurat o popędzie nie wypowiadałam, naucz sie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b t b
sa rózne spoby nawet ubezwłasnowolnienie, w skrajnych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
Nawet prawnie nei można zmusić wariata do leczenia, chyba że lata z siekierą i straszy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
Ubezwłasnowolnienie? Nie wiesz dziewczę, o czym mówisz. To baaaaaardzo trudne, praktycznie niemożliwe, jeśli ta osoba nie targnęła sie na swoje lub czyjeś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
lclclclclcl - rozpierdolic rodzine jest bardzo prosto. Ja jednak sadzę, że nie na tym zycie polega. Oczywiście nie chodzi o to, by autorka pozwalała na takie zachowania, zwłaszcza wobec dzieci ( bo sama może lubi :P). Ale między hasłem: odejść a hasłem: pozwalać jest cała masa dróg i sposóbów na wybrnięcie z problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyujdrfgthy
to mogą byc rozne choroby, zaburzenia, nie tylko schizofrenia istnieje, najlepiej zeby autorka nie pytala sie na forum gdzie i tak malo kto sie zna, tylko poszla do psychiatry sama jesli maz nie chce i porozmawiala, a jak jest przemoc niech idzie do sądu po nakaz przymusowego ja osobiscie balabym sie z wariatem mieszkac pod jednym dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b t b
no albo podac leki w jedzeniu, az oprzytomnieje. Ubezwłasnowolnienie jest prawie niemozliwe czyli możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tak
lclclclclc nie wiesz ze tu same swiete siedza? nie rozwalaj rodziny!niech bije, pluje, zneca sie, ale ty nie rozwalaj rodziny, glupie hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
To jest polska logika: rodzina ponad wszystko, nawet jak tatuś bije, gwałci i się wyżywa. A potem czytamy o "polskim Fritzlu". Skad się biorą takie patologie? A no właśnie stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
Dokładnie, niech pluje, bije, gwałci i katuje kota. Ale to ja jestem wredota, jak się we mnie wszystko gotuje jak o tym czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyujdrfgthy
przymusowego leczenia mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie z psychologiem
LCLC ALE Z CIEBIE PODLY CZLOWIEK:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
Posłuchaj, wiem jak to wygląda. Żeby kogoś wsadzić do szpitala wbrew jego woli potrzeba policji i pogotowia razem wziętych. A żeby ten ktoś tam został, potrzeba rozprawy sądowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclclclcl
Taaaak? ja jestem podła? Bo nie mogę czytać o krzywdzeniu dzieci i katowaniu zwierząt?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyujdrfgthy
podła baba, nie wie co sie dzieje z czlowiekiem i juz by go ze skały zrzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b t b
od męża można odejsć, ale niech go wpierw zaprowadzi do lekarza i a ten niech postawi trafna diagnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tak
ja tez reaguje emocjonalnie jak czytam takie brednie, jesli jest chory to trudno, ale czy to powod zeby w domu tworzyc patologie? co to za usprawiedliwienie ze jest chory? ja znam faceta, ktorego syn jest schizofrenikiem - on go wychowuje sam, chlopak ma 22 lata, odmawia leczenia, nie bierze lekow, jest agresywny i ojciec nie ma juz sily i sam mowi, ze chetnie by go oddal bo nie radzi sobie, a nie moze go ubezwlasnowolnic! i co wyrodny ojciec bo chce go oddac? niech ktos pomieszka a takim i wtedy sie wypowiada, no chyba ze jest sie zona tego chorego- wtedy nalezy bezwzglednie wytrwac w imie dobra rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b t b
jak sie podda leczeniu i nie bedzie go przerywal to moze zle nie bedzie, a wy tutaj nei wyrokujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tak
moze w ogole bedziemy tolerowac katowanie ludzi i zwierzat przez psycholi? bo przeciez sa chorzy, ciekawe czy jakby wam taki zabil bliska osobe to byscie go tak bronili, jesli jest chory i agresywny to trzeba go chyba odizolowac od spoleczenstwa tak?od tego sa zaklady i tam powinni siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie z psychologiem
nie, nie dlatego. Dlatego ze nie widzisz w jak smutnej sytuacji znajduje sie autorka i ze szuka pomocy. pierwszym krokiem bylo forum. chce pomoc wlasnemu mezowi, dowiedziec sie co sie dzieje. Gdyby cos tkiego spotkalo twoja matke tez bys ja zostawila sama sobie? niewiele rozumiesz i nawet jesli wspolczujesz tremu kotu naprawde to nie potrafisz wczuc sie w sytuacje drugiego czlowieka. masz podejscie chory=zbedny. to podlosc. do tego wszystkiego nie potrafisz DYSKUTOWAC, obrazasz innych i WYDAJE ci sie ze ciagle masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b t b
a ja mialam jeden epizod, to teraz sie przyznam bardzo ciezki z katatoni i zyje normalnie, 6 rok remisji leci wiec mozna, pracuje, koncze studia mam chlopaka i nie ma zadnej patologii, bo ja chce tak zyc, biore minimalne dawke lekow i raz sama zwiekszalam sobie dawke, bo glupia nie jestem. nie zatruwam nikomu zycia bo jestem odpowiedzialna za siebie i swoje zycie dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie z psychologiem
i nie wysilaj sie i mi nie odpisuj. nie mam czasu dla takich osob jak ty. 5 min bedzie ci musialo wystarczyc. z reszta jeszcze zycie zweryfikuje twoje podejscie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie z psychologiem
do btb - szacuneczek! powodzenia. bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×