Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda1234512345

zbliżający się wytrysk poczym rozpoznać?

Polecane posty

Gość mloda1234512345

witajcie po czym mozna rozpozac ze zbliża się wytrysk? Jest jakieś uczucie ogromnej przyjemności? czy może takie jakby miało mu zaraz rozsadzić jądra? prosze o odpowiedzi szczere bez żartów z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemist
to jest tak jakby miało trysnąc ze szlaucha wartkim strumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up - haha :D a co do faktycznego zbliżającego się wytrysku ... tak się zastanawiam na ile się to różni od kobiecego orgazmu i dochodzę do wniosku, że niewiele :) przynajmniej jeśli chodzi o odczucia ;P utrata kontroli nad ruchami frykcyjnymi, przyspieszone bicie serca, napięcie wszystkich mięśni i dziwne dzwięki ale to już chyba uwarunkowane jest personalnie i zgodnie z upodobaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman ty ku...
????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oznaką zewnętrzną jest gwałtowny wzrost objętności i twardości żołędzi penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ruchacz
e tam - takie uczucie jak chce sie sikac i nie ma długo kibla w okolicy i gdy sie go wreszcie znajdzie, staje nad pisuarem czy sedesem i zaczyna rozpinac rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuważyłam że przed wytryskiem zaczyna pulsować,mocniej sztywnieje i facet zaczyna wykonywać mocniejsze pchnięcia......... oj , aż się podnieciłam,niektórzy wydają jęk rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie sie bardzo mokry, mocno pulsuje, mam mocniejsze ruchy, trudno juz sie zatrzymac, silnijszy oddech, doslownie az mysli uciekaja i nei chcesz ale myslisz sie o unoszacym sie podnieceniu, zaciskaja sie miesnie w okolicach podbrzusza, nie umiesz myslec o czyms innym annnkaaa28: hm.. a skad Ty tak dobrze to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staralaska1
facet przyspiesza ruchy frykcyjne, zaciska szczeki, szybciej oddycha, penis mu twardnieje na maksa, jądra się unoszą, .. jak obejmujesz mu penisa dłonia to na pewno to czujesz, mozna wtedy scisnąc mu członka u nasady, wtedy sperma nie wypłynie, dopiero jak zwolnisz ucisk to zaczyna tryskać, najlepiej wyczuć u Faceta zblizający się wytrysk trzymając palec w Jego odbycie, tak jak kobieta "mruga" zwieraczem podczas orgazmu, tak samo Facet najpierw ma skurcze zwieraczy, wtedy zaczynaja pracę mięśnie odpowiadające za przetłoczenie nasienia z jąder do cewki moczowej, najlepiej jak twój palec jest na tyle głęboko, że dotykasz Jego prostaty, wtedy naprawdę bardzo to czuć.. z kilkoma moimi partnerami urzadzalismy zawody czy jestem w stanie uchwycic ten moment.. oczywiscie facet musi tam być czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miauczydelko 2008.09.15 kutas sie robi strasznie prazny a facet go pcha jak najsilniej potrafi.... x dobra s\u\c\z\k\a z niej była :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×