Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamorzny spąsor

szukam atrakcyjnej studentki do niezobowiązującego towarzystwa.

Polecane posty

Gość stódendka atrakcyjna
aha , zapomniałam dodaĆ, że w oczach za okularami błądzi sobie niewinnie figlarny, uśmiechnięty chochlik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krach na giełdzie
W okularach, moja miła koleżanko, to ja mam niekiedy lipcową burzę z błyskawicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stódendka atrakcyjna
ależ kto tu mówi o chodzeniu samopas?? Chętnie poddam się męskiej dyscyplinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stódendka atrakcyjna
może i miewasz burzę:D ale jeszcze nie teraz i nie tu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krach na giełdzie
Uważaj, Stódentko, co mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stódendka atrakcyjna
no dobra... chyba wystarczy już na dzisiaj tych żartów. Oddalę się ponownie. Pozdrawiam. Opowiem o Tatrach jak wrócę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krach na giełdzie
Cześć. Mnie zapewne już tutaj nie będzie. Opowiesz Paloli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stódendka atrakcyjna
nic się nie stało Polaola:-). Sama doskonale wiesz, że z Babiarzem nie sposób się umówić:D:D Cała ta rozmowa miała wymiar żartobliwy:-). Zarówno z Jego jak imojej strony:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentko, może i z Twojej strony rozmowa miała charakter żartobliwy, ale ja znam autor topiku nie od dziś i on do do spraw damsko-męskich zawsze podchodzi bardzo poważnie, a najpoważniej do tych znajomości zawartych na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stódendka atrakcyjna
Polaolo:-) masz prawo do własnego zdania nie tylko w sprawie Babiarza. Być może jest tak jak mówisz w realnym jego życiu. Ale nie tu na kafeterii:-). Babiarz jest inteligenty, bez mała doskonały w werbalnej komunikacji:-). Nie zmienia to faktu, że zawsze "ucieka":-), gdy coś wymyka się mu spod kontorli:-). Ja lubię go za ową niezobowiązująca komunikację, z której zawsze może się wycofać:-). Nie lubiąc być przypierana do muru, sama do muru nikogo nie przypieram:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentko, byłam pewna, ze nie weźmiesz mojego powyższego wpisu poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stódendka atrakcyjna
zatem--jakby powiedział Babiarz - jestem nudna, bo jestem przewidywalna:D:D:D. Naturalnie. Tylko szaleńcy i bardzo zdeterminowane osoby traktują rozmowy na kafeterii super poważnie. Nie twierdzę, że we wszystkich tematach. Jest kilka powaznych tematów, które czytuję i tam mi nie jest do śmiechu. Ale tematy tego typu są głównie po to by sobie pożartować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentka, wręcz przeciwnie, nie jesteś przewidywalna, bo ja NIE sądziłam, że potraktujesz tamten wpis poważnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stódendka atrakcyjna
och Polaola zwykłe nieporozmienie:-) wynikające z niepoważnego traktowania tego topiku. Winnam Ci przeprosiny. Na mnie już pora. Może gdzieś, kiedyś spotkamy sie jeszcze na kafeterii.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowy z Katonem
Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumoszki z coburgt-Gotha
O wszystkim możemy porozmawiać, Luśka. Masz bardzo ładny nick. Podoba mi się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumoszki z Coburg-Gotha
Ajajaj! Co za wstyd! Ileż byczków... Ale teraz już jest lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumoszki z Coburg-Gotha
Dziękuję. :-) Zdarzało mi się za młodu chadzać do szkół. Czytuję również książki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumoszki z Coburg-Gotha
:-) Widać, w Windsorze nie koniecznie się pamięta o dobrych manierach. Ale nic nie szkodzi. Możesz się zapisać na przyspieszony, korespondencyjny kurs swławiwru w Wersalu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Lamermór
Aha, chciałem zadeklarować, że nic i nigdy nie wymyka mi się spod kontroli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Lamermór
Ja nie wiem, co to takiego karta kredytowa. Mam jedynie doświadczenie z używaniem biletów płatniczych różnych narodowych banków. W Wersalu nie byłem, ponieważ naówczas dopadła mnie żołądkowa dokuczliwość, skutkiem czego wspaniałości Wersalu musiały się pogodzić z porażką w konfrontacji z pewnym skromnym kibelkiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Lamermór
Zarzucasz mi, że jakobym celowo porzucał niektóre wątki? Nic podobnego! Jestem nieco przyślepy i tak samo nieco przypaiowaty. Nadto zdarza mi się rozmawiać na kilka tematów jednocześnie. Skutkiem tego bywa i tak, że się niekiedy nieco gubię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×