Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamorzny spąsor

szukam atrakcyjnej studentki do niezobowiązującego towarzystwa.

Polecane posty

Gość Kola Lumb
Albo okrętem Koli Lumba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola Lumb
A poza tym, navigare necesse est. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, zmartwychwstałeś? :) I jaka dziś pogoda w tej starożytnej Grecji oraz czy masz zamiar w dniu dzisiejszym więcej filozofować, czy zajmować się trójkątem? ;-) ( już mi wyleciało z głowy, o co dokładnie chodzi w tym twierdzeniu, wiem, że coś o bokach chyba...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Cóś Ci się pomyliło. Piecia Goras to jeden ze słynnych matematyków radzieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Hmmm, oczywiście, że będę się dzisiaj zajmował trójkątem. Postanowiłem zostać specjalistą od trójkątów. Kiedyś się naczytałem na ten temat na eroczacie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Jeśli chcesz, Luśka, mogę nieco Twoją wiedzę odświeżyć... :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
(Swoją drogą, Luśka, nie sądziłem, że jesteś aż tak odważna i stać Cię na tego typu niedwuznaczne prowokacje...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Jeszcze nie wiem. Ale Ty byś mi się nadała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
No tak, wydało się, Luśka. Choć należało raczej zakładać, że różne sprawki nie są Ci obce. Arystokracja zawsze celowała w różnego rodzaju figurach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
A udawaną skromność porzuć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromność zdecydowanie wychodzi z mody i nie jest już cnotą. Ci, którym się udaje udawać, ze skromni NIE są mają szanse i perspektywy, o czym zapewne przekonałeś się podczas nauk pobieranych na eroczacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Na eroczacie czyta się o figurach geometrycznych a nie studiuje rozprawki filozoficzno-moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Bystrze kojarzysz, Luśka. Istotnie, Kola Lumb, podobnie zresztą jak Waśka Dagama byli wybitnymi odkrywcami radzieckimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż dziw bierze, że w tym kraju radzieckim nie uczą wszystkiego, co przydatne w szkołach i np o figurach geometrycznych taki obywatel musi wiedzę zdobywać samodzielnie, błąkając się w sieci w poszukiwaniu odpowiednich erocztów. Chyba powinniście nieco zreformować swój system edukacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Cóż, ale za to naród radziecki należy podziwiać za głód wiedzy oraz niezłomność w jej poszukiwaniu. Dlatego naród radziecki wydaje tak wiele wybitnych osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Byłem, a co w tym dziwnego, Luśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego, tylko pytam. A co Wy tam jadacie na śniadanie np? Bo właśnie nadeszła moja pora, więc sobie porównam, a i o trójkątach pewnie będzie łatwiej dyskutować po zniwelowaniu efektu pustego żołądka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Najczęściej bliny kartoflane z kawiorem. :-) Śniadanie o dziesiątej godzinie, Luśka? Bój żesz Ty się Boga... Kto tak postępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja o 10 rano i to pewnie dlatego, że nie było mi dane poznać najdoskonalszych światowych rozwiązań i osiągnięć - o kraju rad słyszałam tylko i się uczyłam w szkole, a nie miałam okazji ujrzeć na własne oczy. Stąd pewnie robię ten śniadaniowy błąd. Ale właśnie sobie przypomniałam, że niektórzy obywatele PL też są dobrze przeszkoleni (przez odpowiednie służby??). Np.kiedyś w podróży zatrzymaliśmy się w pewnym zajeździe na kawę. Była 7 rano i wyobraź sobie, ze w tym samym czasie podjechał tam radiowóz policyjny, po czym jego zawartość w postaci dwóch policjantów złożyła przy nas zamówienie na bardzo zdaje się pożywne śniadanie (tutaj właśnie podejrzewam wpływ szkoleń zagranicznych). Otóż panowie mundurowi zamówi schabowego z ziemniakami i z podsmażana kapustą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecia Goras
Ja bym sobie jeszcze solidny kufelek piwa do tego zestawu dołożył. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×