Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...stańczyk...

.............Czy chłopak mający 169 cm ma szanse na..............

Polecane posty

na pewno tak myśli! wiem bo nieopatrznie pokazałem raz Twoje wypowiedzi mojej dziewczynie i od tego czasu każe mi do łóżka zakładać czapkę błazna , a kiedy szczytuje to ekstatycznie wykrzykuje Twojego nicka...ale nie jestem zazdrosny!- w końcu jest tylko kobietą ...musiała tak na Ciebie zareagować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
stańczyk, ty ogierze!!!!! no nie mogę, co się z nim porobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ogierze Ty piszesz posty, a ja jestem od praktyki-co do tych orgazmów... niestety samica teraz stańczyka boli głowa i nici z przyjemności, a sam to ja niestety nic nie zrobię;) ja się nie zgrywam tylko podziwiam.....partnerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh zero porozumienia jednak:O stańczyk już zaczął swoje uwodzicielskie posty....samica zwija się z rozkoszy a ja kurwa nawet nie założyłem mojej błazeńskiej czapki:O-pierdolę taki układ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiczko jak najbardziej... i Lucky_Strike jako statysta (ten co stoi koło drzwi i zagląda w szparkę.. .tfu, przez szparkę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba wiem jak uwieść kobietę, którą kocham nie przez romantyczne bzdury i tym podobne tylko przez seksualne aluzje tak żeby nie widziała we mnie romantycznego dupka tylko romantycznego ogiera, który lubi podupczyć i recytować wiersze :-) kobietę trzeba podniecić słowami a reszta przyjdzie sama :-P samiczko koniec na dzisiaj bo wytryśniesz i zalejesz cały pokój :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×