Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...stańczyk...

.............Czy chłopak mający 169 cm ma szanse na..............

Polecane posty

Gość kruk...................
kosmici-ziemianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk...................
łyka aspiryne i cukierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się posypało :D looozik... na poważniej: fakt faktem, przyznaj sam Stańczyku: czy wierzysz że ktoś na tacy poda Ci scenariusz co masz z nia zrobić żeby stała się Twoja bez słowa? wzrost tu nie gra żadnej roli, podobnie jak waga nie gra, kolor włosów nie gra, biiceps albo mięsień piwny itd... jeśli jesteś facetem z jajami (i to nie tylko "tam") bedzie Twoja... jeśli oczywiście jest warta takiego poświęcenia... ale to już Ty czujesz najlepiej... powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj się - Vacek prowokator musi zamilknąć ze względu na nieprawidłowy odbiór jego myśli, ale topik kręci sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacek nie draznij mnie wytłumacz mi co miałes na mysli pisząc ten post żebyś Ty tak wszystko łykała jak te prowokacje Samiczko... i ten zróbmy to tak jak chcesz - inteligentnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok: oczywiście na tamtą chwilę była to metaforka z podtekstem... zdanie drugie to już było odniesienie do tego co napisałaś: "zmieniam sie i teraz na inteligencje facetów bede łapac a nie na walory estetyczne" ot i wsio :D za co tu się drażnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada.........
izd na closc bierz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarty to żarty Samiczko... jeśli zaś się zezłościłaś - nie chcę psuć topika stańczykowi... w końcu on tu rządzi :classic_cool: stańczyk: sorrki za zadymkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic straconego - gdzieś tam na siebie być może jeszcze wpadniemy na "uczuciowych" :) śpij spokojne Droga Samiczko - kolorowych snów! 😘 teraz dla Ciebie - nie jesteś jednak taka zołza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×