Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...stańczyk...

.............Czy chłopak mający 169 cm ma szanse na..............

Polecane posty

Gość Renifer Ziolo
Pff a ona takiego zauwazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjjja
ja spotykam sie od dluzszego czasu z chlopakiem ktory jest mojego wzrostu a moze ciut nizszy. Zaloze buty na obcasie i juz w ogole bede patrzec na niego z gory, ale podoba mi sie on, choc sama nie wiem czemu bo zawsze lubilam wysokich brunetow a nie niskich blondynow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jestem brzydki ale nic na to nie poradzę ;) chyba tu nikt nie zna stańczyka osobiście, a dziewczyny powinny się nim zainteresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuhu
Lubimy inteligentnych i to nawet bardzo, ale są różne rodzaje inteligencji i przy związkach bardzo się przydaje coś takiego jak inteligencja emocjonalna i dojrzałość, a tego u kogoś zakładającego topiki - pt Czy mężczyzna mający 169 cm ma szansę, albo Brzydcy mężczyźni nie mają szans u pięknych kobiet - nie można się spodziewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
jak sie wyrywa laski...?? hmmm.. podchodzisz zagajasz... czasem rzucisz dwuznaczna uwage... zaprosisz na kawe czy piwo... potem gdzies indziej... wazne zeby nie okazywac zainteresowania wielkiego i sprawiac wrazenie kogos kto odnosi sukcesy, jest cwany i porzadany przez kobity... jak ona w to tylko uwierzy to potem juz poprostu ona sie wszstkim zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×