Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...stańczyk...

.............Czy chłopak mający 169 cm ma szanse na..............

Polecane posty

Proszę nie wracaj juz tu nigdy, zachowujesz się jak małolat który nie wie jak podejsć do sprawy. Moze chcesz żeby zrobili to za ciebie inni. Gdybym miała byc z takim facetem to bardzo dziekuje. Zmień się chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny się dołączył... Czy wy nie potraficie zrozumieć, że wygląd odgrywa dość ważną rolę, ale nie najważniejszą. Nie chodzi o to, że dziewczyny nie dają wam szans, tylko o to, że wy ich sobie nie dajecie. Zakochałeś się w jednej dziewczynie, która Cie nie chce... a zaraz robisz uogólnienia typu: że nie masz szans u żadnej dziewczyny itd. Nawet przystojni mają swoje złe znajomości. Pamiętam kiedyś podobała mi się jedna dziewczyna, mam 185 cm, do brzydkich nie należę, a nie wyszło... Dlaczego? Znam śliczną dziewczynę, która podrywała kiedyś jednego z moich kumpli, według mnie nie jest super przystojny. A jak to się skończyło? Nie dał jej żadnych szans. Stwierdził po kilku rozmowach, że nie tego szuka. Uroda nieraz nie ma nic do rzeczy. Może Ona nie jest stańczyk Tobą zainteresowa? Nic tego nie zmienia, nieważne jakbyś wyglądał. Nie można wszystkiego opierać na uogólnieniach, bo tak popadacie coraz bardziej w zakompleksienie. Może i do uwodzenia trzeba mieć talent i jakieś predyspozycje. Nie każdy niki i brzydki może być super podrywaczem. Jednak wy przeginacie na całej linii. Macie taką niską samoocene, że wam się w głowach poprzewracało. Nawet jak jakaś dziewczyna spojrzy na was przychylniej to wy się nie ucieszycie, tylko nadal będziecie narzekać, że pewnie zlitowała się nad brzydalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie można wszystkiego opierać na uogólnieniach" wiesz to się chyba nie nazywa uogólnienia :D a wyjątki tylko potwierdzają regułę "Nawet jak jakaś dziewczyna spojrzy na was przychylniej " nie spojrzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wam już nic nie pomoże... Ale chociaż przestańcie się nad sobą użalać, jak to jest wam źle, skoro nie próbujecie tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myla
Mój mąż jest niższy ode mnie 10 cm i ...chętnie bym mu dodała te 10cm. Przecież wiedziałam co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozart i Beethoven też byli niscy i brzydcy ale przynajmniej przeszli do historii a wielu wysokich i przystojnych w ich czasach uległo zapomnieniu przynajmniej jedna rzecz jest sprawiedliwa że niektórzy kurduple przechodzą do historii a wielu wysokich i przystojnych dostaję łopatą po dupie i każdy o nich zapomina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie głupich tematów na forum :( Twój wzrost chyba nie ma nic do rzeczy tak ogólnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenniks ta dziewczyna jeszcze mnie nie odrzuciła więc nie wyrokuj zawczasu mam u Niej pewne szanse ale muszę pokazać że jestem KIMŚ a nie zerem z zerem się nie umówi tylko z KIMŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc umów się z Nią... zaryzykuj... znacie się rok a Ty nie zrobiłeś żadnego kroku... to świadczy samo o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówi się tylko z KIMŚ... Hmm, ciekawe, muszę spróbować... KTOS - co oznacza tak w zasadzie? Kasę? Pozycję? Samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda jestem pełen kompleksów ale jest pewna rzecz, która daje mi nadzieję (bo oferma, brzydal czy a ja wygrałem życie jej nie mają) jak ją stracę wtedy chyba zdechnę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×