Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...stańczyk...

.............Czy chłopak mający 169 cm ma szanse na..............

Polecane posty

kupa prawda :D stańczyk oklapł i nici z tójkąta... zresztą co to byłby za trójkąt na "uczuciowym"? ???? samiczko zdążyłaś już wskoczyć z powrotem w szlafroczek? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
tak właśnie stańczyk jest. stoi człowiek jak ten ostatni gamoń a "potem" już po wszystkim to myśli że to czy tamto można było powiedzieć. w innym towarzystwie, z jakimiś kumplami czy ich dziewczynami to jakoś się jest i inteligentnym, i zabawnym. ale tam gdzie by się przydało to gamoń. ale to przegrana sprawa, bo przecież nagle nie przestaniesz się denerwować. a tym bardziej że niestety jak nie dopowiesz to nie dowyglądasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na laske
150 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, och i ech... każdy tu taki jest... kwintesencja zalet, piękna, wierności, jędrności, wilgotności, twardości... ooopps, znowu mi się zaczyna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stańczyk się naćpał
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk - nie gdybaj tylko zdejmij... zakładamy że jednak nie jest ona mężczyzną i trud zostanie nagrodzony pięknym tatrzańskim widokiem ... 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Stanczyku :) Przeczytalam tylko kilka pierwszych postow- reszty mi sie nie chce, bo jestem zbyt leniwa. :) Co do Twojego problemu...wiesz, mam przyjaciolke- wspaniala inteligentna dziewczyna, a do tego piekna i dosc wysoka- ma wlasnie kolo 175 cm wzrostu. Zawsze wyobrazalam sobie kolo niej 190 centymetrowego olbrzyma z reszta- takich wlasnie mezczyzn preferowala.... I oto juz niemal 3 lata mijaja od kiedy jest ze swoim chlopakiem planuja slub i kochaja sie szalenia. Facet nie ma nawet 1.70m. i ma drobna posturke. poczatkowo miala z tym problem, ale szybko zarowno ona jak i my wszyscy przestalismy to zauwazac. Facet jest super, inteligentny dowcipny, istna dusza towarzystwa, rewelacyjnie sie z nim gada i ma fajne podejscie do zycia oraz do siebie samego. Takze wiesz- glowa do gory i probuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja, romantisch... :( facet, Ty naprawdę sie pytasz ludzi o takie rzeczy? to ja już raczej jestem szczytem niedoświadczoności :D a nie odważyłbym się... wracaj tu natychmiast - do golfa marsz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×