Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...stańczyk...

.............Czy chłopak mający 169 cm ma szanse na..............

Polecane posty

Gość do stańczyka
stańczyk, a ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem zakochany w takiej jednej i chciałbym żeby ona zakochała się we mnie :-( nie przeszkadza mi to że jest wyższa :-) kocham ją mimo tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stańczyk ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem kim jest stańczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffranek
Nie prowokuj debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem kim jest stańczyk
ale spoko, nie jestem świnia!!! nie powiem, ale wiem skad i kto to..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można zmusić kogoś do miłości... Jeśli Ciebie nie kocha i w ogóle nie jest zainteresowana, nie zmienisz tego. Najlepszym wyjściem jest przestanie użalania się nad sobą i pogodzenie się z tym. Bo często jest tak, że błąd nie musi leżec po niczyjej stronie. Po prostu nie ma tego czegoś i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam 175. I często nosze wysokie szpilki i wyglądam na duużo wyższą. I chyba źle się czułabym z niższym facetem. Co nie zmienia faktu że masz szanse ;) Przecież ile widzi się takich par. Facet niski a kobieta istna antylopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładał topik, że ładna dziewczyna nie dla brzydkiego faceta.... Coś w tym stylu. Uparłeś się na jedną dziewczynę. Pomimo tego, że na świecie jest mnóstwo takich jak Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem na razie czy Ona dałaby mi szansę :-( to wszystko potoczyło jakoś się tak dziwnie :-O a ostatni topik o wzroście założyłem chyba z rok temu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boś głupi i niedojrzały emocjonalnie... Pełnoletni facet powinien zachowywać się jak mężczyzna, a nie 14latek. Jeszcze pewnie najbardziej lubisz pisać wiersze ściągnięte z internetu szczycąc się, że to Twoje dzieło? Jeżeli przez rok wasza znajomość trwa w Twojej wyobraźni to tak jakbyś zamykał się na inne osoby. Nie dajesz sobie szansy poznać innej dziewczyny, bo Twój wyidealizowany obraz na jej temat nie pozwala na to... Nawet jej pewnie dobrze nie znasz, a mówisz, że się zakochałeś? Zakochałeś się nie w Niej, ale w wyobrażeniu o Niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro kochasz ja od dawna to rób cos w tym kierunku a nie zadawaj takich pytań czy masz szanse. Pogadaj z nią wtedy dowiesz się na czym stoisz i nie zakładaj wiecej takich topików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk myślę, że dziewczę jest już w gruncie rzeczy Twoje...żadna nie oprze się Twemu wewnętrznemu pięknu i urokowi osobistemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj stańczyk, niektórych spraw to Ty nie zrozumiesz... Opowiedz w ogóle, co Cie z Nią łączy? Ile spotkań? Na ilu randkach byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×