Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mahaujkala

umowilam siena spotkanie z nim, nie mm na nie ochoty

Polecane posty

Gość mahaujkala

spotkalismy sie doslownie pare razy, moze 3. nie wiem czy dzisja mam po prostu tak wisielczy humor, czy to chodzi o spotkanie znim, ale nie chce mi sie tam isc. zastanawiam sieo czym bedziemy gadac:O ale przeciez nie zrezygnuje teraz. wezcie kompinijcie mnie w doope, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie możesz zrezygnować? Szkoda straconego czasu, zmarnowanych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A dlaczego nie zrezygnujesz, skoro nie masz ochoty? Przeproś, odwołaj, przełóż na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahaujkala
czuje do niego cos, sama nie wiem co. rzadko sie spotykamy, wiec glupio mi tak odmowic, z reszta jestemy na tym etapie, kiedy to zaproponowac spotkanie nie jest takie luzne, raczej jeszcze proponowane ze strachem lekkim, czy aby na pnwo dobrze odbieramy sygnaly drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahaujkala
tzn?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Może Cię tylko strach obleciał, tak czasem bywa w ostatniej chwili. :) Ale jeśli masz wątpliwości, to ja bym przełożyła na czas, kiedy będziesz w lepszej formie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżnka tez sie tak spotykała bo nie wiedziała co czuje, teraz juz 4 miesiace tak sie spotyka, facet sie zaangazował a ona teraz nie wie co ma mu powiedziec:O z tygodnia na tydzien zerwanie odklada:O jakby to był ten, to bys żadnych watpliwosci nie miała i od rana przed spotkaniem az bys promieniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahaujkala
a moze dobrze, ze jestem taka wyciszona, pokaze mu sie od innej strony. strchu tez troche jest, chcoiaz nie rzese sie tak jak przed wczesniejszymi spotkaniami:P dobra,w ezmie sie w grsc. nie moge teraz odwolac spotkania, zle bym sie czula z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahaujkala
my sie widzielismy dopiero 3 razy. to ja go poderwalam:D a teraz nie wiem. ok, no pojde, nie ma glupich. dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahaujkala
dobrze, ze poszlam. bylo super. ach❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×