Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Gość Wrobiona,niestety..
Też zostałam tak wrobiona.Zadzwonili,że telekomunikacja polska,będzie zmieniać nazwę i zmieniają abonament socjalny na rodzinny i jak chcę pozostać w telekomunikacji polskiej to muszę podpisać umowę,kurier ..itd.Ponieważ trafiło to akurat na moment gdy era zmieniała operatora na t-mobile (mam komórkę)więc pomyślałam ,że i TP ulega przekształceniom.Podpisałam umowę,bo tak zostałam ZMANIPULOWANA.Psychologicznie działają bez zarzutu.Teraz przez 28 m-c mam płacić oszustowi,o którym są takie opinie,że włos się jeży?Jutro idę do rzecznika praw konsumenckich wnieść skargę. Chcę jeszcze zaznaczyć,że zaproponowany abonament jest parę złoty droższy od tego ,który miałam w TP więc nie skusiła mnie ani cena,ani darmowe minuty ,bo stacjonarny służy mi TYLKO DO ODBIERANIA rozmów ,a dzwonię z komórki.Chciałam po prostu pozostać w TP i to mnie zgubiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profil1200@neostrada.pl
Też niedawno zostałem oszukany przez novum.Zadzwoniła pani przedstawiła się że jest z telekomunikacji,powiedziała że w grudniu kończy mi się umowa,jeżeli ją przedłużę obniżą mi abonament. Pani dokładnie wiedziała którego dnia w grudniu kończy mi się umowa i jaki dostałem bonus za przedłużenie umowy w poprzednim okresie. Po kilku dniach przyjechał kurier podpisałem umowę ale nie podpisałem umowy o przetwarzaniu danych osobowych ze względu ze nie chciał dać kopii umowy.Mam zamiar złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez novum. Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt,zbiorowe zawiadomienie do prokuratury na pewno pomoże nam wszystkim oszukanym. UKE w tym roku wysłało pozew do sądu przeciwko novum za oszukańcze metody działania. profil1200@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa konsultantka TN
Witam,od poniedzialku zaczynam prace w TN musialam przejsc szkolenia dostalam materialy do pracy i dziwie sie co ludzie tu wypisuja poniewaz siedzac i sluchajac konsultantow niemam mozliwosci przedstawienia sie za TP lub inna firme poniewaz kazda rozmowa jest nagrywana nastepnie weryfikowana przez konsultantow w warszawie i jesli jest cos nie tak nawet jesli niedopytamy klienta na jaki okres ma umowe to dostajemy my konsultanci odrzucenie umowy i trzeba zadzwonic do klienta i go poinformowac lub dopytac bo niemozna narazac klientow obojetnie jakiej firmy na placenie kar umownych!Moze warto takim osobom ktore oczerniaja tak bardzo TN odwiedzic jakas siedzibe i posluchac jak to sie odbywa a to TP podwyzsza abonament ludziom nawet im o tym nic niemowiac!TP to niejest uczciwa firma bo to ona niepozwala skorzystac ludziom z wyboru placenia tanszych abonamentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocochodzi?
czytam te wypowiedzi i troche nie rozumiem. Jest kilka faktow: 1. Novum podaje sie za telekomunikacje(podswiadomie) i dobrze o tym wie. Mowiac Polska Telekomunikacja Novum, ze klienci tego novum nie uslysza, niech sie przedstawiaja dzien dobry dzwonie z firmy novum, to bedzie dobrze. Ale ok, przejdzmy dalej. 2. Czemu klienci nie chca zmienic operatora? Z tego co czytam Novum ma owiele tansza oferte, wiec z czym problem? Podpisana umowa o zmiane operatora juz jest, wada jest, ze klient dopiero po podpisaniu zauwazyl ze zmienia operatora, ale coz z tego, bedzie placic mniej i bedzie miec wiecej darmowych minut, wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
to prawda, pracownicy telenovum przedstawiają się jako pracownicy tp co jest nieprawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicate
to dziwne bo wczoraj dzwoniła kobitka mówiąca że dzwoni z telekomunikacji w sprawie obniżenia abonamentu i dopiero jak się jej zapytałam czy z to czy z novum to dopiero wtedy powiedziała że z novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANowak
TeleNovum to oszuści. Gdyby było inaczej, nie było by regulaminu (ich regulaminu), który pozwala bezkarnie wymuszać na oszukanych haraczu. Tak, haraczu, bo metoda jest gangsterska. Nie dajcie się zastraszyć. To co robią, ich prawnicy jest bezprawiem. Dziwić się należy, że UKE zezwolił na wprowadzenie regresu czasowego przy rozwiązywaniu umowy ( tak niekorzystnego dla klientów). A opłata wyrównawcza, to kuriozum. Płać,bo nie chcesz współpraco- wać z firmą, która od początku Cię oszukała i ma narzędzia, aby Cię okraść. Miejmy nadzieję, że prokuratura się nimi zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też zostałam "wrobiona" mogę skopiować wypowiedż mojej poprzedniczki bo jest identyczna sytuacja zmieniają abonament socjalny na rodzinny i jak chcę pozostać w telekomunikacji polskiej to muszę podpisać umowę,kurier ..itd.Ponieważ trafiło to akurat na moment gdy era zmieniała operatora na t-mobile (mam komórkę)więc pomyślałam ,że i TP ulega przekształceniom.Podpisałam umowę,bo tak zostałam ZMANIPULOWANA.Psychologicznie działają bez zarzutu.Teraz przez 28 m-c mam płacić oszustowi,o którym są takie opinie,że włos się jeży?Jutro idę do rzecznika praw konsumenckich wnieść skargę. Chcę jeszcze zaznaczyć,że zaproponowany abonament jest parę złoty droższy od tego ,który miałam w TP więc nie skusiła mnie ani cena,ani darmowe minuty ,bo stacjonarny służy mi TYLKO DO ODBIERANIA rozmów ,a dzwonię z komórki.Chciałam po prostu pozostać w TP i to mnie zgubiło co powinnam teraz robić, nie będę płaciła dwóch abonamentów jednoceśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek24
Kurcze, moja mama też podpisała umowę z novum, napisała rezygnację i zobaczymy co będzie dalej. Tylko jest w takiej sytuacji że umowę podpisała 18 listopada czyli jak wysłała rezygnację minęło jakieś 27 dni. Wcześniej dzwonili jej z netii że umowę z nimi ma do końca 2012. i jak to jest jak novum nie przyjmie rezygnacji to będzie musiała dwa rachunki płacić?? ( tak w ogóle to myślałam że można do 30 dni złożyć rezygnację a tu się dowiaduję że jest na to 10 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapisz nazwisko oszusta
Umyłem uszy i wyraźnie słyszałem Telekomunikacja Polska S.A, a nie Novum. Słowo Novum nie pada ani z ust mendy telemarketera ani oszusta akwizytora, miałem już 4 konwersacje telefoniczne! Wstydźcie się, telemarketerzy i akwizytorzy, że zgadzacie się być chu$#@% i oszustami. Ciekawe na kogo zwali winę wasz pracodawca w czasie procesu sądowego. "Nie nie ja im nie kazałem kłamać, to oni sami celowo wprowadzają w błąd, tacy chciwi są. "x)x) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze slaska
dzis mialem kolejny telefon od tych oszustow. po glosie jakas mloda dziewczyna.powiedziala, ze dzwoni z telekomunikacji n.... nie wymieniajac calej nazwy i ze chce mi obnizyc abonament. Sposob dzialania firmy znam i kiedy zapytalem jak chce mi obnizyc abonament, jesli dzwoi z firmy, ktorej klientem nie jestem po prostu sie rozlaczyla. Grupa przestepcza i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja Babcia
Witam sprawa jest taka jak u wszystkich... Zadzwoniła jakas laseczka umówiła sie z babcia ze przyjedzie kurier z nowymi warunkami. Wyszło na to ze to Novum... I teraz moje pytanie czy można zerwać umowę ?? Czy oni faktycznie maja takie dogodne warunki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy te komentarze to trochę nie jest lekka przesada i podkręcanie paniki. Zwłaszcza, że łatwiej jest krytykować, trudniej pochwalić. Moja Mama (w innym mieście) przeszła jakiś czas temu na Novum i jest bardzo zadowolona, gdyż obniżyła abonament, ma święty spokój, a z poprzednią firmą miała same problemy. To była świadoma decyzja z rozpatrzonymi za i przeciw, rozpatrzona na korzyść Novum. W związku z tym, iż ja ja się o tym dowiedziałam, to klamka już zapadła, a zaczęłam czytać w internecie co się dzieje, miałam dużo obaw, ale jak na razie kolejny miesiąc nic się nie dzieje i moja mama jest bardzo zadowolona ze zmiany operatora:D Na początku grudnia do mnie zadzwonił telefon, odebrał mój mąż i przekazał mi słuchawkę, gdyż nie przepada za tego typu rozmowami;) kończy nam się umowa i jak widać od razu ruch w interesie;) Na początku być może nie dosłyszałam z kim rozmawiam, usłyszałam telekomunikacja...ale spieszyłam się do pracy, więc z tego całego rozkojarzenia normalne było dla mnie, że dopytałam z kim rozmawiam. Tym razem głośno i wyraźnie słychać było Telekomunikacja Novum. Zapytałam Pani co ona na to, że takie historie w internecie można znaleźć i tyle negatywów, to po pierwsze słusznie - na taką ilość klientów, jaką już ma novum, nie mówiąc o tych potencjalnych, zawsze trafią się czepliwi, a po drugie powiedziała, że w trakcie rozmowy kilka razy musi paść dokładna nazwa firmy, inaczej po weryfikacji nagrania umowa nie wyjdzie do klienta. Nie mam powodów, aby pani nie wierzyć. Moje doświadczenia z Novum również są jak na razie pozytywne. W związku z tym... może nie róbmy afery i nie doszukujmy się igły w stogu siana, tylko rzetelnie zastanówmy nad konkurencją, jaką dla TP jest ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do jadwisi
jadwisia jak ty możesz tak łgać ty w ogóle nie masz sumienia jak złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asalia
Nie czepiam się oferty Novum ale nie podoba mi się sposób "zbierania"klientów. Juz dwukrotnie dzwoniła do mnie pani z Novum. Za każdym razem przedstawia się jako pracownica telekomunikacji, po moich bardziej dociekliwych pytaniach dopiero dodaje że z Novum i współpracują z TPSA. Być może nawet zainteresowałabym się ofertą gdyby nie dwa argumenty - 1. z zebranych informacji wiem jak wygląda ta współpraca; 2. mam umowę terminową z TPSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, ale ja przede wszystkim w swojej wypowiedzi NIKOGO NIE OBRAZIŁAM. Wiem, że to może naiwne z mojej strony apelować o w mare sensowny poziom wypowiedzi, ale ja zamierzam się go trzymać. Czy ktoś sobie życzy namiary na mnie a potem zeskanowany rachunek na moją Mamę z Telekomunikacji Novum? Wraz z gazetą dzisiejszą? Jeśli nie ma innej drogi, abym udowodniła, że nie kłamię i nie nie jestem złodziejem? Na prawdę tak trudno jest zrozumieć, że mogę mieć własne doświadczenia i własne zdanie? Ludzie są różni, tak samo różnie bywa z pracownikami firm, zwłaszcza różnego rodzaju handlowcami, a wiadomo, że firma zatrudniając pracownika musi mu zaufać. A jak on ją potem reprezentuje to świadczy o jego poziomie, chociaż oczywiście - firma zatrudniająca powinna reagować na wszelkie odstępstwa od przyjętych zasad, a tym bardziej na nieuczciwe zasady pozyskiwania klienta. Ja podzieliłam się z Państwem doświadczeniem swoim i swojej rodziny, a jeśli chodzi o Telekomunikację Novum, są one jak najbardziej pozytywne. Wiem również, że dziennikarze i reporterzy, zwłaszcza Ci fakto-sensacyjno-lubni podkręcają atmosferę i szukają niezdrowych, wyciągniętych z palca sensacji. Powinno się eliminować takie przypadki, tak samo jak nieuczciwych pracowników, choć pewnie w wielu przypadkach nie pozwala na to profil działalności gazety, programu...itp. :( Nie dziwię się również, jeśli ktoś ma tak agresywne, wulgarne i zahaczające o prostackie podejście do świata, że świat odwdzięcza mu się tym samym. Przypominam również o zasadach rynku, konkurencji, niekorzystnych monopoli, pozdrawiam uczestniczących w wątku oraz Telewizję Polską (!)... Pocztę Polską (!), Polskie(!) Koleje...itd, które mam nadzieję, również nie mają monopolu na słowa zawarte w ich nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do jadwisi
napisałem Ci wyrażnie ,nienawidzę jak ktoś kłamie,kłamca i złodziej nie mają sumienia ani moralności a facet z novum mnie bezczelnie okłamał więc co ty pochwalasz a może masz moralność Dulskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie ładnie
Dzisiaj moja mama odebrała telefon. Dzwoniła pani z "telekomunikacji" i zaproponowała dla "stałych klientów" obniżenie abonamentu do 35 zł z hakiem i 70 minut darmowych, uprzednio pytając ile płacimy abonamentu. Mama wstępnie się zgodziła, pani poprosiła o ostatnią umowę z telekomunikacją. Mama odpowiedziała, że nie mamy takowej (po prostu nie możemy jej odnaleźć), więc pani powiedziała, że przyjedzie do nas agent i żebyśmy naszykowali ostatni rachunek. Po kilku chwilach stwierdziliśmy, że coś jest nie tak: telefon jest zapisany na tatę, jeśli to byłaby TP SA , to do rozmowy poprosiliby tatę (tak zwykle było). Więc szybko zadzwoniliśmy do TP SA i tam pani ustaliła, że nikt do nas od nich nie dzwonił. Dodatkowo doszedł fakt, że nasz sąsiad zmienił operatora na innego i "dał się wkopać" (niestety nie wyjawił o co chodzi). Mama powiedziała, że ma teraz umowę podpisaną "z jakimś Novum". Bylibyśmy za podpisaniem tej umowy, gdyby nie fakt, że pani A., która z Novum zadzwoniła nie poinformowała z jakiej firmy dzwoni (a pytałem się mamy z 10 razy, czy powiedziała jaka to firma - mówiła, że "telekomunikacja", a mama ma 60 lat i nie ma zaników pamięci). A tak agent/agentka zostaną jutro po prostu spławieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba napisałam wszystko co miałam do powiedzenia - moje doświadczenia z Novum (a zwłaszcza mojej rodziny) są pozytywne i nikt z nas się tego nie wstydzi;) Proponuję również więcej słuchać i czytać ze zrozumieniem, unikniemy w ten sposób wielu nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukali dziadków
Witam, dobrze, że jest takie forum. Pomijając ofertę Novum (bo może jest atrakcyjniejsza), chcę potwierdzić, że firma działa bardzo, ale to bardzo nieuczciwie. Dzwoniąc przedstawiają się jako telekomunikacja, przychodząc również. Zgadzam się z panią, która pisze, że kilka razy pytała jaką firmę reprezentują. To jest sytuacja nienormalna. Jak ludzie mogą się wzajemnie oszukiwać? Jaką łatkę przyszywa nam ta nieuczciwa firma i jej pracownicy? Niefajne jest samo chodzenie po domach, ale jeszcze wciskanie ciemnoty starym, schorowanym, niedowidzącym i niedosłyszącym ludziom? Żenada!!!! A jeżeli TP nie zgodzi się na rozwiązanie umowy? a jeżeli pani akwizytorka zapomni wypowiedzieć umowę TP albo zwyczajnie sie zwolni? Już nie raz słyszałam od znajomych, że ktoś, czegoś nie dopełnił i ludzie musieli płacic dwa abonamenty. Jeszcze raz powtórzę, nawet dla tych, co mowią "czytajcie umowy" - nie działajcie nieuczciwie!!!Bo nawet jak macie atrakcyjną oferte na rynku, to juz zrobiliscie sobie taka reklame, ze nie wroze wam przyszlosci. A akwizytorzy za naciaganie i kłamstwa, tylko dlatego, zeby miec prowizje, kiedys za to zapłacą. Pozdrawiam wszystkich oszukanych i jak najbardziej potwierdzam fatalne dzialanie tej firmy. PS NIE WIEM, CZY WIDZIELISCIE JAK NAPISANA JEST UMOWA NOVUM I REGULAMIN? POZA TYM, ZE DUZO RZECZY JEST NIEJASNE. ABONENT DOSTAJE JAKAS ULGE OPATRZONA SYMBOLEM? TO DLACZEGO ONI CIAGLE POWOŁUJA SIE NA TP.S.A.???PIERWSZY RAZ WIDZE TAK SPORZADZONA UMOWE. CIEKAWE, CZY TP WYRAZILO NA TO ZGODE????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmobilka
T-mobile za 35 zł 500min do wykorzystania na krajowe stacjonarne i na komorkowe , oraz na stacjonarne w Usa i kanadzie . Dla obecnych klientów 10zl taniej . Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym mogę potwierdzić, że rozmówcy faktycznie przedstawiają się, że to Telekomunikacja Novum. Pytanie tylko - jak się przedstawiają. Dzwoni do mnie facetka i mowi "Dzień dobry, dzwonię z Telekomunikacji N...m". "Novum" wypowiedziane tak, aby nikt nie dosłyszał. Gdybym nie wiedziała, ze to oni, nigdy w życiu bym się nie domyśliła. Więc pytam "jakiej telekomunikacji? " Kobieta drugi rz wymruczała to samo, a na ponowne moje ponowne pytanie rozłączyła sie wsciekła. Nie rozumiem strategi działania tej firmy. Jeżeli mają rzetelną, korzystną ofertę, to trzeba się zareklamować i przedstawić ją ludziom uczciwie, zamiast poszywać się pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallu
Witam, moi rodzice podpisali dziś umowę z T-Novum. Zamieniając pakiet "Socjalny" tepsy na "Rodzinny" też niby "tepsy" za 35 zł. Kurier podał się za przedstawiciela T-Novum, które współpracuje z TP S.A i jako zewnętrzna firma podpisuje dla tepsy umowy. Niestety nie było mnie w domu by się domyśleć, ze to nie TP S.A. Czy jest jakaś możliwość zerwania umowy jak została podpisana dziś w domu rodziców po umówieniu się z kurierem? Chodzi mi o to czy np. w ciągu np. 10 dni mogę to zrobić, bez kosztów zerwania umowy? Rozumiem, że wchodzi jeszcze droga sądowa, ale rodzice pewnie woleli by tego uniknąć. A jak się nie da ( wariant pesymistyczny) to: Czy w takim układzie rodzice będą płacić podwójny abonament dla T-Novum i TP S.A.? I pytanie kolejne rodzice mają internet z Orange przez łącze TP S.A., czy po zerwaniu umowy z tepsą , będą musieli płacić koszty za utrzymanie łącza, czy Orange to jakoś sobie załatwi? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicate
do 10 dni możesz tak po prostu zerwać z nimi umowę pamiętaj że musi być ina wysłana pisemnie z numerem telefonu i tymi wszystkimi pierdółkami typu numer umowy oraz podpisem właściciela :) prawo konsumenta ci na to pozwala^^ więc najlepiej wysłać polecony z potwierdzeniem dostarczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja napisałam takie odstąpienie od umowy, przyszło pismo od nich że przykro im ale będę musiała zapłacić notę obciążeniową, dziś przyszła własnie taka nota na kwotę 183zł. co dalej z tym fantem , co może mi grozić jeśli nie zapłacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsds
Nie możesz od tego odstąpić. w Cenniku wyraźnie jest napisane jakie kwoty są za zerwanie umowy.Jeżeli dobrze pamiętam to kwota zaleźna jest od tego ile miesięcy zostało do przewidzianego zakończenia umowy (za każdy miesiac inna kwota w zależności od taryfy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jesli umowa odeslana w ciagu 10 dni od podpisania na umowie . i wyslana za potwierdzeniem odbioru nie należy placic kary gdyż ona jest bezpodstawna. Novum to naciagacze sam odstapilem od umowy naszczęscie ze skutkiem pozytywnym . Dzwonili juz do mnie od tego czasu ze 3 razy kłamią mowią nie wyrażnie. A ja daje sie z nimi w rozmowę i na koniec nie wiem czy pani dosłuszała ale mowiłem ze wszystkie moje rozmowy sa nagrywane i napewno zrobie z nich uzytek. A Pani czask telefonem i koniec rozmowy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaskaPitbulla
Dajcie spokój. To co robi ta pożal się Boże mafia Novum jest karygodne a najgorsze jest to, że nic im nie grozi za takie praktyki. Dzwonią do starszych ludzi straszą , zmuszają do podpisania umowy a jak już dojdzie do podpisania to ciągną jak dziwki kasę. Oszukali moją babcię miała płacić 35,90 abonamentu i w tym miało być zawarte 70 darmowych minut do wszystkich, ale jak przyszło co do czego to okazało się, że to cudo obowiązuje tylko na telefony stacjonarne- mało tego dzisiaj jak moja przecudowna i naiwna babcia do nich zadzwoniła to powiedzieli jej, że te darmowe minuty są na stacjonarne, ale można dzwonić też za granicę, no to wchodzę na ich śmieszną stronkę tam jest napisane ''tylko stacjonarne lokalne i międzymiastowe''. Czyli znowu oszustwo! Ale ja tego tak nie zostawię. Proponuję się zrzeszyć i zgłosić sprawę do telewizji niech ich przynajmniej postraszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka81
Moja teściowa też podpisała taka umowę jednak nie jest zadowolona chciałby rozwiązać z nimi tą umowę, tylko ona to umowę podpisała dwa miesiące temu na okres 28 miesięcy.Może ktoś wie jakie czekają ją konsekwencje finansowe i czy ogólnie może jeszcze rozwiązać taką umowę.Z tego co mówiła obiecali 70 min na rozmowy na nr.stacjonarne i komórkowe miała płacić jakieś trzydzieści pare złoty a rachunki jakie jej przyszły to kwoty kilka razy większe niż proponowana kwota abonamentu.bardzo proszę o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaskaPitbulla
Z tego co wiem to rozwiązanie umowy w ciągu pierwszych 10 dni (od daty zawarcia umowy) kosztuje 180 złotych, jeżeli zaś chodzi o koszty po terminie to wynoszą one prawdopodobnie od 360-500 złotych w zależności od tego na jakiego ''złodzieja'' się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×