Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Gość oszukany nr1234......
Słuchaj mała -czarna 127 to co piszę dotyczy właśnie tej Twojej firmy a, Ty twierdzisz, że jesteś jedyną sprawiedliwą i uczciwą, to przeczytaj swoje wypociny a następnie przemyśl to co piszesz, każesz staruszce ledwie widzącej czytać umowy, jak sama piszesz obraźliwie do innych to jest ok natomiast jak ktoś napisze pod adresem Twojej firmy to jest be. Podałem we wcześniejszym wpisie dane personalne osoby która załatwiała rzekomo bardzo indywidualnie a tak naprawdę to odpowiedź była w identycznym tonie jak Twoja łącznie z tym straszeniem . Poczytaj na forach o tej swojej "UCZCIWEJ" firmie to sama zrozumiesz , że można być rozgoryczonym jak starsi ludzie - 90% są oszukiwani i na TWOJĄ wypłatę płacą kary. Ty jak piszesz studiujesz i pracujesz i właśnie z Twojej wypowiedzi widać, że nie przejmujesz się oszukanymi a jedyną Twoją podpowiedzią to niech uważnie czytają. Czepiasz się TP jeżeli są tacy to dziwne, że ta Twoja firma przejęła część nazwy ( lepiej się podszywać) Trudno mi uwierzyć w tą uczciwość czytając Pani tekst, musi się Pani jeszcze długo uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! mala-czarna127 była wyszkolona przez psychologów oraz tzw. kierowników teamów do sprzedaży bezwzględnej, czyli po trupach do celu. To widać w jej wypowiedzi, inaczej jest to era Młodych Wilków, musimy się przed takimi bronić. Jeśli jednak mala-czarna127 ma choć odrobinę inteligencji to niech spróbuje zauważyć, że ona sama mówi o przedłużeniu umowy w TN, a cała wypowiadająca się tu rzesza ludzi mówi o zawieraniu nowych umów z TN przy przejściu z TP (bo od kogoś innego nie wiedzieć dlaczego nie można). Czyli dwie różne sprawy a mala-czarna127 się rzuca i to dość poważnie. Ogólnie 95% wszystkich wypowiedzi tutaj jest negatywnych, więc młoda niech się wstydzi, że staje w obronie takiej właśnie firmy. Szkoda mi Ciebie dziewczynko :-( ale może kiedyś zrozumiesz na czym polega życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojej mamy
też przyszła pani z takiej firmy. Przedstawiła się, ze dzwoni z telekomunikacji (o novum nie było mowy), że likwidowany jest abonament socjalny i trzeba podpisać nową umowę, ale jest taka sama korzystna. Za 2 godziny zjawiła się jakaś kobieta, nie miała żadnego identyfikatora, wbrew temu co tu kłamią przedstawiciele tej firmy i podsunęła mamie umowę do podpisu. na umowie nie było żadnego logo, co mamę zdziwiło, więc przeczytała ją dokładnie. Do tej pory w abonamencie ma bezpłatne rozmowy. W nowej umowie takich nie było, choć podczas rozmowy telefonicznej zapewniano ją o czym innym. mama odmówiła więc podpisania, na co kobieta powiedziała, ze ma zadzwonić na podany numer, żę rezygnuje, bo inaczej będzie musiała płacić karę. Zaproponowała, ze sama zadzwoni z mamy teleofnu. Ponieważ sama miała komórkę, mamaie wydało się to podejrzane i stwierdziła, że zadzwoni. Podany numer był płatny, zaczynał się na 70, ale zapisany był tak, że to 70 wyglądało jak kierunkowy. na szczęście na początku rozmowy podano, ze jest płatna, więc mama się rozłączyła. Ale gdyby zadzwoniła ta kobieta, pewnie nabiłaby sporo minut. I co, dalej uważacie, ze ta firma jest uczciwa i jej przedstawiciele też? Jawne złodziejstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojej mamy
Gdyby ta firma była uczciwa, to normalnie reklamowałaby się. Tymczasem ona podszywa się pod TP i wykorzystuje starszych ludzi. Bo wszystkie wypowiedzi dotyczą tu własnie oszukanych mam i ojców. Młodzi nie daliby się na to nabrac, więc nawet do nich nie startują. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamciou
no widzę że dyskusje na temat Telekomunikacji novum i Telekomunikacji polskiej się kręcą... A ja powiem tylko tyle: Na dzień dzisiejszy 84 osoby na 100 osób ankietowanych odpowiedziało że ma telefony komórkowe (tylko)(w tym 37 osób starszych), a tylko 16 osób (starszych) odpowiedziało że posiada telefon stacjonarny (tylko). Poza tym wcześniej zostało chyba wspomniane że komunikacja VoIP i komunikacja komórkowa (mobilna) wypiera przestarzałe telefony stacjonarne. Tylko osoby starsze posiadają takie "coś" jak telefon stacjonarny. Bądźmy nowocześni i korzystajmy z komunikacji mobilnej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaa
obserwator 1 , mylisz sie nie tylko z tpsa ja jestem w netii i tez dalam sie nabic w butelke , wlasnie zaplacilam kare 166 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik T-Novum
Witam! Pracuje od sporego czasu w Telekomunikacji Novum. Praca polega na PROPONOWANIU klientowi korzystniejszych warunków. Musze przyznac szczerze ze czasami jestem zmeczona klientami takimi jak na owym forum sie wypowiadaja. Oferta jest zawsze rzetelnie przedstawiona tylko ludzie nie chcą czasem słuchac tego co sie do nich mowi lub czytac. Z tego te niedopowiedzenia i oskarzenia. Oczywiscie jak w kazdej innej firmie zdaza sie tzw. "czarna owca" czyli pracownik który faktycznie pruboje isc na latwizne i nagina fakty zwiazane oferta. Natomiast chce przy tym takze zaznaczyc ze oczywiscie wszystkie rozmowy sa nagrywane i weryfikowane a co za tym idzie taki pracownik w szybkim czasie zostaje usuniety. Niestety do tego czasu udalo mu sie w ten sposob uzyskac pare klientow ktorzy zostali wprowadzeni w blad. Mam nadzieje ze to troche pozwoli zrozumiec dlaczego takie wyjatki sie zdazaja. Wracajac do klientow ktorzy nie sluchaja tego co sie mowi. Rozpoczynajac swoja rozmowe powiedzmy z klientem TPSA rozmowe zaczynam w sposob : Dziendobry (tutaj imie i nazwisko) Telekomunikacja Novum czy zastalam np Pana Jana? (czesto zdaza sie ze telefon odbiera powiedzmy corka) odpowiedz pada : Juz chwile zaraz poprosze. (od razu w tle slychac wolanie) "Tato! Telekomunikacja Polska dzwoni! Zaczynajac rozmowe z takim klientem oczywiscie juz wiem ze klient jest nastawiony na rozmowe z pracownikiem TPSA. Latwy przyklad na to ze ludzie nie słuchaja. Oczywiscie zanim przejde do przedstawienia oferty jest 5 minutowy wyklad na temat T-Novum aby uswiadomic klienta z kim naprawde ma do czynienia. Czesto po 10 minutowej rozmowie gdzie oczywiscie oferta została przedtawiona warunki umowy a takze historia telekomunikacji Novum pada pod sam koniec pytanie "Czy to napewno TPSA" W tym momencie wierzcie mi krew mnie zalewa. Ludzie nie chca sluchac co sie do nich mowi. Nie rozumiem zamilowania do tej wspanialej polskiej (tak klienci mysla) a juz naprawde francuskiej TPSA. Warunki T-Novum sa naprawde korzystniejsze z tego co czytałam na forum juz wiele razy zostały przedstawione dlatego nie bede tego robic :) Jestem zadowolona ze swojej pracy. Wiem ze rzetelnie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow. Obnizenie rachunkow proponuje klientowi tylko w momencie kiedy wiem ze przechodzac do TN bedzie faktycznie korzystniejsze. Natomiast kiedy zdaza sie klient powiedzmy z kochanym SOCJALNYM którego rachunki poza 40 zł nie przechodza gdziecznie zegnam sie i rozpoczynam rozmowe z kolejnym potencjalnym klientem. Tak jak wspomnialam rozmowy sa nagrywane wiec licze sie z tym co mam mowic aby klient byl zadowolony abonementu. Wiaze sie to z moja przyszloscia w firmie. Wiec takze chcialabym aby na to w ten sposob spojrzeć. Co sie tyczy TPSA jest to jak kazdy juz wie francuski operator (prawie 50% udziałów w francji). Wiec ludzie ocknijcie sie! sa drogie abonamenty problemy z łączami. Wiem bo klienci czesto na to sie skarżą. Tpsa tez ma swoje zagrania. Powiedzmy gdy pracownik owej telekomunikcja wie ze ma do czynienia (przepraszam za okreslenie) ale tępym klientem wciska takie kity ze szkoda gadac. Zapewne nie jeden z was ma neostrade i do tego abonament tzw plan domowy TP60 (50.41 brutto i 60 lub 120 min za darmo) A dlaczego? Bo pracownik wam przedstawił ze nizszego abonamentu przy neostradzie miec nie mozna. A to akurat nie prawda. Zdazaja sie klienci z neostrada i abonamentem socjalnym czyli najnizszym jaki tpsa ma. Dlaczego? Dlatego ze klient byl konkretny i nie dal sie zbajerowac na wyzszy abonament. Kolejny przyklad. Ubieglego roku wasza kochana TPSA przeprowadzala "OBNIZKI" takze u klientów z abonamentem socjalnym ( 28 brutto z groszami) "obnizki" wchodziły u klienta na 25 zł brutto i w tym momencie klient miał 60 min do wykorzystania. Natomiast co sie dzieje po minieciu 6 miesiecy? Abonament wzrasta do 50 zł brutto i umowa jest zawarta na okres 24 miesiecy. Klienci o tym czesto nie maja bladego pojecia. Zdaza sie ze starsze babcie nawet placza mi do telefonu bo ze swoich emerytur nie maja jak tego oplacac. I co teraz sadzicie o swoim kochanym TPSA? Druga obnizka (to juz zaznacze zeby tylko ostrzec) jest na podobnych warunkach. Klient oplaca przez pierwsze pół roku 1 zł natomiast po minieciu tego czasu kwota wchodzi na min 50 zł brutto oczywiscie umowa takze na 24 m. W TN najnizszy abonament jaki teraz jest to 29.51 netto 36.30 brutto i w tym 70min do wykorzystania w wszystkimi operatorami telefonii stacjonarnej w calej posce calodobowo. Wiec naprawde korzystniej niz 50 zł brutto i 60 min za darmo w TPSA. Do tego chce zaznaczyc ze wszystkie abonamenty w TN sa stałymi abonamentami czyli nie ma mowy o wzroscie ceny. Pdopisujac umowe klient składa 24 misieczna deklaracje na korzystanie z usług przez TN wraz z gwarancja nie zmienności ceny, W momencie gdy ta umowa sie kończy oczywyscie do takiego klienta jest wykonywany telefon z propozycja przedluzenia umowy na tych samych warunkach lub na korzystniejszych. W momencie kiedy umowa u klienta przejdzie na czas nieokreslony abonament jest w wysokosci 45 zł brutto ale dalej korzytsniej niz 50 prawda? Ludzie Tpsa nigdy wam nie obnizy abonamentow ma swoje biura siedziby i salony przed to własnie musi jakos to utrzymac i wszystkie uslugi sa tak drogie. TN jest to przeciwienstwo Tpsa, nie reklamuje sie nie ma swoich salonow. Dzieki temu moze dac klientowi lepsze warunki. Oczywiscie osobie do ktorej zostanie wykonany telefon z TN doradzam dokladne zapoznanie sie z umowa (papier to papier wiec wszystko to co w umowie zawarte faktycznie bedzie w prowadzone w zycie) aby nie bylo pozniej takich niedociagniec. Do klienta nie wysylamy zadnego kuriera ktory tylko żąda podpisu. Tylko pracownika ktory jest przeszkolony i oferte jeszcze raz na pismie przedstawia. Czesto sie smieje ze klienci traktuja Tpsa jak swoja druga żone lub tez męza. Ludzie sa slepo zakochani nie wiedzac co traca na tym. Mam nadzieje ze mój wpis troche rozjasni sprawe :) oczywiscie przepraszam za bledy pisze na szybko zeby wszystko co mnie meczylo przekazac :) zachęcam również do skorzystania z usług Telekomunikacji NOVUM wszystkie warunki sa przedstawione na stronie www.t-novum.pl Pozdrawiam wszystkich zgromadzonych :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w NOVUM
Jeżeli chodzi o warunki w novum to zgadzam się z Panią, że są korzystne, ale jeżeli chodzi o sposób, w jaki "łapiecie"klientów jest nie w porządku. Jestem nową klientka NOVUM i zostalam złapana jak większość przedmówców. Wmówiono mi, że jako rzetelny i długoletni klient mają dla mnie nagrodę w formie obliżonych opłat za abonament i rozmowy. Oczywiście na spotkaniu z Waszym przedstawicielem wszystko było jasne i to tylko dlatego, ze jestem bardzo dociekliwa i nieufna. Ostatecznie podpisałam umowę, bo oferta była lepsza niż w TPSA, ale sposób w jaki mnie pozyskano, pozostawia niesmak. Przykre jest to, ze to jest u Was regułą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kugra
novun bierze kasę jak jest ok.Ale jak trzeba coś naprawić-np tlelfon który się zepsuł mają klienta w "nosie" Jestem klientem novun od blisko trzech lat 1.03.11 zgłosłem uszkodzony numer i o dziwo 8.03.11 przybyli z pomocą ale pracownicy Telekomunikacji .Usunęli awarię na niecały miesiąc. 1.04.11 znowu zgłoszona awaria i do dnia dzisiejszego telefon nie działa.Ta sytuacja skłoniła mnie do wypowiedzenia umowy niestety tu też sytuacja jest niejednoznaczna początkowo umowę nowum rozwązuje z dniem 30.04.11 a następnym pisnem z dnien 6.04.2011 Te zmiany zapewne mają uchronić nowun przed usunięciem awarii. W ostatmim piśmie radzą by zgłosić się do TELEKOMUNIKACJI w sprawie naprawy telefonu a oni pobiorą opłatę wyrównawczą za rozwązanie umowy .Czy to jest w porządku!!!. Telefon jest zepsuta a oni chcą jeszcze kasę ZA CO SKANDAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany nr1234......
Pani podająca się teraz jako Pracownik T-Novum zapomina o podstawowej formule oszukiwania przez ta firmę mimo, że sama wskazuje na to, ze ludzie biorą ich podświadomie za TP SA ale zapomina Pani iż to Wy przejęliście tą nazwę i podszywacie się pod TP SA nazwijcie się inaczej np " Mała Czarna-127 " lub podszyjcie się pod Dialog czy Netię, Każdy z piszących na forum doskonale wie, że taki pracownik ma płacona prowizje od umowy a więc naciąga ile może i ilu możne a najłatwiej starszych ludzi nasze mamy, babcie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA: od tej chwili nowe korzystne taryfy Telekomunikacji Novum: - tańszy abonament - większy pakiet minut dla zainteresowanych polecam i zapraszam Regionalny Partner T. Novum zapraszam do współpracy 668 613 357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem partnerem tej firmy na wstępie dodam iż firma się nie reklamuje, ponieważ za reklamę i tak płaci klient końcowy, dzięki temu może mieć tańsze usługi ....... a jeśli chodzi o nazwę firmy z tego co mi wiadomo przy rozmowie z klientem jest obowiązek minimum trzykrotnie poinformować klienta o tym iż nie jest to T.P. tylko Telekomunikacja Novum....... jeśli ktoś postępuje inaczej, stosuje nie dozwolone praktyki..... do tego dodam iż obecnie na umowach, cennikach i regulaminach jest bardzo widoczne logo T.Novum pozdrawiam Ryszard Kriegs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że kłamiecie. Wczoraj i przedwczoraj dzwonili do mnie z telekomunikacji novum i przedstawili się tylko "telekomunikacja" . Wiedziałam, ze to nie TP, bo u nich są normalne warunki i nie ma przekrzykujących się osób w tle. :p No i nie pytaliby mnie, jaki mam abonament. Fajnie się z nimi rozmawia, bo udaję, ze nie wiem, ze to oszuści i daję się nabierać. Dopiero potem mówię im, co o nich myślę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK T-NOVUM
Alvia a ty w której klasie jestes? :) BRAVO! :) We wczesniejszej notce wspomnialam ze klienci biora nas za tp ale ZAZNACZYLAM takze z takiego bledu klienta sie wyprowadza. Jesli chodzi o dane klienta to niestety musze was zmartwic istnieje cos takiego jak ochrona danych osobowych dlatego tez mnóstwo oddziałów TP takze nie ma waszych danych dotyczących abonamentu itp :) Pozdrawiam niedoinformowanych a wypowiadających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty chyba jeszcze żadnej szkoły nie zacząłeś, bo nie rozumiesz, co piszę. Przedstawiacie się jako telekomunikacja i już o novum nie ma słowa. I nikt nie uprzedza, ze rozmowa będzie nagrywana, jak to ma miejsce w porządnych firmach. Co do wyprowadzania z błędu, to nie doczekałam się tego. A gdybyście nie wprowadzali w błąd, to nie byłoby potrzeby prostowania. Dlaczego nie przedstawiacie się całą nazwą firmy? Bo nie przedstawiacie się, to wiem, bo specjalnie zwróciłam uwagę. Inna sprawa, ze chyba siedzicie w 10 osób w małej klitce i się nawzajem przekrzykujecie, więc trudno cokolwiek usłyszeć. Nigdy nie zdarzyło mi się dzwoniąc do TP, aby ktos mnie o coś wypytywał. Czasami jedynie proszą o podanie imienia i nazwiska w celu weryfikacji danych. Od razu jednak wiedzą, jakie mam abonamenty itd. A wiesz, jak ktos do mnie dzwoni wieczorem, aby mnie okłamać, to chyba mogę mu się odwdzięczyć tym samym. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT ROZMOWY HANDLOWEJ "Klient musi być świadomy zmiany operatora dlatego: Reagujmy na słowa klienta, które mogą świadczyć o braku świadomości , np. rozmówca wspomina, że przecież jest naszym klientem i mamy jego dane itp.; Udzielamy konkretnej odpowiedzi na pytanie dotyczące zmiany operatora np.: - Czy to jest Telekomunikacja? - Nie, to Telekomunikacja Novum W rozmowie musi paść 3 razy Telekomunikacja Novum;" Do tego dodam iż grupa, która reprezentuje sprzedaje usługi u klienta w domu a nie przez telefon więc nie ma mowy o oszustwie. T.Novum posiada swoje Call Center oraz współpracują z pośrednikami Call Center i jest możliwe że ktoś z pracowników stosuje nieuczciwe techniki i psuje markę firmy ale to już należy do indywidualnej oceny i wyciągnięcia wniosków do danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityk
UWAŻAJCIE!!!!! Cały problem polega na tym ze przychodzi naciągacz i przedstawia się telekomunikacja S.A. z propozycja obniżenia kosztów za abonament. Oczywiście zgadzamy się. Sporządza umowę na kiepskiej kserokopii oryginalnego druku z logo firmy. Następnie daje umowę do podpisania sprytnie zasłaniając kiepsko widoczne logo. Oczywiście nie informuje klienta o tym ze ma do czynienia z nowym podmiotem. Po czym informuje ze zadzwoni do nas telekomunikacja i trzeba potwierdzić zawarcie umowy. Finał oszustwa polega na tym ze telekomunikacja dzwoni do nas po dziesięciu dniach od podpisania umowy i wtedy dowiadujemy się ze podpisaliśmy umowę z nowym podmiotem na rynku usług telekomunikacyjnych. Naciągacz prowizje wziął wiec żadne reklamacje nie mogą być skuteczne. A telekomunikacja NOVUM w nosie ma swój wizerunek. I tu ukłony dla pani Agaty Mrozek z działu reklamacji. Reasumując jak usłyszycie u drzwi: telekomunikacja. To spuszczajcie psy, bądź inne skuteczne środki edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent otrzymuje prowizję dopiero po 10 dniach gdyż do 10 dni bez podania przyczyny można rozwiązać umowę Na zakłamanych agentów T.Novum nakłada kary pieniężne - tylko zgłosić Jeśli mowa o T.P. to też stosuje nieuczciwe praktyki i nikt nie narzeka mimo tego że jako monopol zdziera z klientów ile się da lub przy chęci zmiany operatora dzwonią do klienta informując iż "zrezygnował z telefonu..... i bardzo cicho dodają T.P. "tak ze starsza osoba nie słyszy - i rozumie że nie będzie miał telefonu w ogóle. T.Novum pracuje nad nowa usługą bardzo korzystną i potrzebną dla klienta bez żadnej ściemy i nie będzie to telefonia ciekawe co wtedy powiedzą T.P. i inni......... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden z oszukanych
Czytam z uwaga wszystkie wypowiedzi na temat Telekomunikacji Novum i z wiekszoscia absolutnie sie zgadzam .Chcialem jeszcze dodac ze nie odpowiadaja na e-maile a w rozmowie telefonicznej mowia ze nic nie otrzymali . Na zadanie telefoniczne aby wyslac przedluzona umowe mowia ze byla wyslana .tylko zapytam do kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaa
bezczelnosc niektorych nie zna granic:( zaplacilam TeleNovum kare 166 zl a oni znowu do mnie wydzwaniaja czysta hipokryzja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byly klient
Witam Zdecydowanie odradzam Novum. Wlasnie "odkrecam" umowe podpisana przez babcie. Schemat jak zawsze ten sam: 1. Podpisanie umowy - zarowno pierwszy kontakt jak i podpisanie umowy srodek dnia - 12.00 - ryzyko, ze ktos pracujacy jest w domu male. 2. Oczywiscie ten sam numer - dla staly klientow obnizamy abonament i oczywiscie podczas rozmowy informacja o tym że nie jest to TP jakos nie byla uwypuklona 3. Rozwiazanie umowy - oczywiscie kara, zadne pisma nie pomagają, po rozwiązaniu umowy pojawiają się zaległe płatnosci. 4. Na infolinii nikt nic nie wie i nie moze a rozmawiac chce tylko z babcia Generalnie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączastta
Słuchajcie,a czy jesli jest tak ze coś sie Wam nie pdooba to nie mozecie przenieśc się gdziec gdzie bedzie lepiej ? mam na mysli np.taka oferte http://www.teleok.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik NOVUM
nie chrzańcie głupot. jakiś czas temu pracowałem w CC novum i klienci ZAWSZE byli informowani, że dzwonimy z telekomunikacji novum. inna sprawa, że większość ludzi to debile i mieli to gdzieś. na umowie też jest duże i wyraźne logo novum, jest też UPOWAŻNIENIE DO WYPOWIEDZENIA umowy w TP/Netii. Tylko idiota może w takiej sytuacji pomylić operatorów. to tyle jeśli chodzi o samą ofertę. natomiast jeśli chodzi o pracę, to kiepskie zarobki, kiepska atmosfera i ogólnie praca na słuchawkach raczej nie jest szczytem marzeń średnio rozgarniętego człowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom Jons
Telekomunikacja Novum, Polska nie Polska ,ale należy jej unikać. Odwiedził mnie przedstawiciel tez ze firmy w celu zaproponowania zniżek. Od początku zaczęły się kłamstwa. Zadzwonili najpierw ze odwiedzi nas przedstawiciel w celu zaproponowania/obniżenia rachunku. Nie wzbudziło to podejrzeń na pierwszy rzut oka, ale teraz wiem ze to byłą sciema. Nie zwróciłem uwagi na to ze przedstawili się jako telekomunikacja a nie jako telekomunikacja TPSA. No to przyjechał ten przedstawiciel. Na sam początek wzbudziło moje podejrzenie sposób jego ubioru, wypadało by sie przynajmniej dobrze ubrac ale koleś wygladał, sporo mu brakowało do jakiegos eleganckiego wygladu. No wygladał osobiscie dla mnie jak by sie od pługa oderwał, lepiej sie ubieram do koszenia trawy. No wiec poprosił o wydruki z TPSA zeby zobaczyc jakie rachunki placimy. Chyba lekko sie zdziwił jak sie pojawiłem tam zeby wysłuchac jego wypocin. Bo na poczatku byli tylko moi rodzice i myslal sobie ze zeraz ich na cos naciagnie,ale ten typ nie pasował mi od samego poczatku. Zaczął cos opowidac ze nie przysługuja nam znizki , ale tak naprawde nik z nas nie mogl do konca zrozumiec o co mu chodzi. Wiec zaczelismy zadawac mu pytania, koles tak sie zmieszał, powiedział ze nic nam nie moze zaproponować i po prostu wstał i wyszedł bez dwóch zdań. Totalny brak kultury. Rzucił wizytówke na stół i wtedy zaczailismy ze jest z Telekonumikacji Nowum a nie z TPSA. Chamstwo, beszczelnośc i na samym koncu jaki kolwiek brak kultury. Po prostu ludzie strzeżcie się tej telekomunikacji Novum. Nie wiem co oni proponują ale jak tak trakująłudzi to na pewno nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom Jons
Telekomunikacja Novum, Polska nie Polska ,ale należy jej unikać. Odwiedził mnie przedstawiciel tez ze firmy w celu zaproponowania zniżek. Od początku zaczęły się kłamstwa. Zadzwonili najpierw ze odwiedzi nas przedstawiciel w celu zaproponowania/obniżenia rachunku. Nie wzbudziło to podejrzeń na pierwszy rzut oka, ale teraz wiem ze to byłą sciema. Nie zwróciłem uwagi na to ze przedstawili się jako telekomunikacja a nie jako telekomunikacja TPSA. No to przyjechał ten przedstawiciel. Na sam początek wzbudziło moje podejrzenie sposób jego ubioru, wypadało by sie przynajmniej dobrze ubrac ale koleś wygladał, sporo mu brakowało do jakiegos eleganckiego wygladu. No wygladał osobiscie dla mnie jak by sie od pługa oderwał, lepiej sie ubieram do koszenia trawy. No wiec poprosił o wydruki z TPSA zeby zobaczyc jakie rachunki placimy. Chyba lekko sie zdziwił jak sie pojawiłem tam zeby wysłuchac jego wypocin. Bo na poczatku byli tylko moi rodzice i myslal sobie ze zeraz ich na cos naciagnie,ale ten typ nie pasował mi od samego poczatku. Zaczął cos opowidac ze nie przysługuja nam znizki , ale tak naprawde nik z nas nie mogl do konca zrozumiec o co mu chodzi. Wiec zaczelismy zadawac mu pytania, koles tak sie zmieszał, powiedział ze nic nam nie moze zaproponować i po prostu wstał i wyszedł bez dwóch zdań. Totalny brak kultury. Rzucił wizytówke na stół i wtedy zaczailismy ze jest z Telekonumikacji Nowum a nie z TPSA. Chamstwo, beszczelnośc i na samym koncu jaki kolwiek brak kultury. Po prostu ludzie strzeżcie się tej telekomunikacji Novum. Nie wiem co oni proponują ale jak tak trakująłudzi to na pewno nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpan2403
Unikajcie złodzieji!!! Mają skradzione dane o abonentach TP SA i podają się tak że można ich pomylić z TP SA i chodzi o zmianę abonamentu NIE OPERATORA!!! Moja mama dała się nabrać a po wypowyrażeniu zgody na zmianę oni przysyłają obciążenie na ok 500 zł!!! Chamstwo i bezczelność!!! WSZYSTKO PRÓBÓJEMY PROSTOWAĆ PRZEZ FEDERACJĘ KONSUMENTÓW! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ A CI KTÓRZY DALI SIĘ WROBIĆ NIECH PRÓBUJĄ OD FEDERCJI KONSUMENTÓW! IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ!!! A JEŻELI NIE POMOŻE TO POZWY DO SĄDU! POZWY ZBIOROWE! TRZEBA GNOJIĆ ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×