Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Go艣膰 kolejna oszukana
do mojej te艣ciowej zadzwonili z novum przedstawiaj膮c si臋, 偶e s膮 z tepsy i maj膮 dla niej przygotowan膮 promocj臋. Poniewa偶 te艣ciowa nie dos艂yszy ja z ni膮 rozmawia艂am przez telefon. Mi艂a pani spyta艂a czy mo偶e do nas przyj艣膰 przedstawiciel 偶eby potwierdzi膰 pisemnie, 偶e zgadzamy si臋 na obni偶k臋 abonamentu.Po dw贸ch dniach pojawi艂 si臋 m艂ody, mi艂y i budz膮cy zaufanie pan i wcisn膮艂 mojej te艣ciowej papierki do podpisania. wiem, 偶e najpierw si臋 czyta co si臋 podpisuje i to jest m贸j b艂ad bo tego nie dopilnowalam ale mia艂am w艂a艣nie dwutygodniowe dziecko i ten facet to wykorzysta艂. jak zapyta艂am dlaczego obni偶aj膮 abonament to powiedzia艂 偶e trac膮 du偶o klient贸w na rzecz innych operator贸w i chc膮 ich w ten spos贸b zatrzyma膰 u siebie. Po jakim艣 czasie zadzwoni艂a pani z tepsy 偶e zawarli艣my umow臋 o abonament z novum i czy faktycznie chcemy przej艣膰 do innego operatora. po kr贸tkiej rozmowie ustalili艣my 偶e tepsa w naszym imieniu rozwi膮偶e umow臋 z novum. wczoraj przyszed艂 rachunek z novum- op艂ata wyr贸wnawcza 181,79 zl. przypuszczam 偶e trzeba to b臋dzie jednak zap艂aci膰. ten "szczery" pan nie zostawi艂 nam 偶adnych dokument贸w, nie mam ani umowy, ani cennika ani regulaminu i tak dok艂adnie nie wiem wog贸le co moja te艣ciowa podpisa艂a. Mo偶e kto艣 wie czy mo偶na co艣 jeszcze zrobi膰 偶eby tego nie p艂aci膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wwro
Telenovum to porz膮dna firma - je艣li kto艣 jest nierzetelny, 藕le pracuje i jest nieuczciwy - tacy zdarzaj膮 si臋 wsz臋dzie - to pewnie i oszukuje. Ja pracowa艂em w tej firmie (jako doradca klienta) i zawsze m贸wi艂em jak si臋 nazywam i w jakiej firmie pracuj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolejna oszukana
niech mi nikt nie wciska kitu 偶e Telenovum to porz膮dna firma. Jacy pracownicy taka firma.Je艣li byliby tacy uczciwi to ju偶 dawno Ci mili akwizytorzy szukaliby innej pracy a pokrzywdzeni abonenci nie musieliby p艂aci膰 za to 偶e poprostu maj膮 zaufanie do ludzi. Ale przecie偶 liczy si臋 tylko jak najwi臋kszy zysk jak najmniejszym kosztem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zorientowana
Op艂ata wyr贸wnawcza a tak naprawd臋 swoista kara za zerwanie umowy po przepisowych 10 dniach, w kt贸rych ka偶dy konsument ma prawo zwr贸ci膰 niechciany towar jest wsz臋dzie. W ka偶dej firmie. jest to op艂ata za aktywacj臋. Chcesz aktuwowa膰 TP SA nie podpisuj膮c umowy na rok lub dwa tylko na czas nieokreslony bulisz 180 z艂, zerwiesz wypowiesz umow臋 po okresie 10 dni tez p艂acisz t臋 kwt臋. Bo w tym czasie zosta艂e艣 ju偶 aktywowany. Tak jest wszedzie ;-) Jestem pracownikiem Novum i uwazam, ze ta kwota jest jak najbardziej s艂usznie naliczana. U kazdego klienta wyraxnie zaznaczam,, ze jestem z polskiej telekomunikacji novum, t艂umacze r贸偶nice, zostawiam na siebie namiar, umow臋 i to orygina艂 a nie jak u innych operator贸w kopi臋, cennik i inne artyku艂y reklamowe. W t臋 kwto臋 wliczane jest to, ze ka偶dy taki przedstawiciel muasia艂 do Pa艅stwa dojecha膰, po艣wieci膰 Pa艅stwu czas, wcze艣niej czesto konsultant telefonicznie si臋 z Pa艅stwem skontaktowac. Po tych 10 dniach Pa艅stwa numer zosta wprowadzony do systemu firmy, aktywowany, dokumenty wys艂ane do odpowiedniego dzia艂y, do TP SA. A TO WSZYSTKO KOSZTUJE. Te 10 dni to wystarczaj膮cy czas na wczytanie si臋 w tre艣膰, poszukanie w Internecie inf o firmie, tudzie偶 nawet zadzwonienie na B艂ekitna Linie czy inne niezwodne 藕r贸d艂o wiedzy dla Pa艅stwa. Irytuj膮ce jest to 偶e wszystkich pracownik贸w firmy wrzuca sie do jednego wora. Tak jak dla TP SA, Dialogu, Netii pracowa艂y R脫呕NE firmy partnerskie ze swoimi sztabami tak te偶 dla Telekomunikacji Novum. Zdarzaj膮 si臋 r贸偶ni ludzie. A jeszcze bardziej irytuj膮ce jest to, ze gdy taki klient obudzi si臋 po miesi膮cu 偶e to nie 艣wi膮tobliwa TP SA o czym by艂 informowany i zacznie pr贸bowa膰 si臋 wypisa膰 to robi wszystko(k艂amie, ze przedstawiciel go oszuka艂, zmy艣la 偶e przedstawi艂 si臋 jako pracownik TP SA, bierze na lito艣膰 偶e jest stary, niedos艂yszy ,nie rozumie o co w tym chodzi, ze on po prostu chce to co dawniej) byle nie musie膰 przyzna膰 偶e sam zawali艂 spraw臋 podpisuj膮c co艣 do czego nie by艂 przekonany, co艣 czego nie zrozumia艂, cos czego nie przeczyta艂. A sk膮d u licha taki pracownik ma wiedzie膰 偶e dana osoba nie rozumie, nie kuma, nie s艂yszy, nie s艂ucha, nie wie, nie umie, boi si臋, jest pod wp艂yqwem wnuczek c贸rek syn贸w i innych jeszcze mnie zorientowanych doradc贸w. Z parapsychologii i wnikania do cudzych umys艂贸w jeszcze przedstawicieli handlowych nie szkola.. Ale kto wie, kto wie... Poza tym sama widze co ludzie robi膮 z umowami. rzucaja do jaki艣 szuflad, pod st贸艂, niekiedy sk艂adaj膮 i wk艂adaj膮 w rachunki z dawnymi telefonami albo innymi rachunkami za wode, prad gaz. jak ulotke. Lepiej dobrze poszuka膰;-) A jak sie tak wszyscy boj膮 o swoich rodzic贸w, te艣ciow, dziadk贸w, syn贸w c贸rki, kt贸re moga pa艣膰 艂upem przedstawicieli handlowych POPRZEPISUJCIE TELEFONY NA SIEBIE wtedy 偶adna kwio偶ercza bestia z umow膮 w reku waszego telefonu nie dopadnie. No bo jak takie swiadome i zorienotwane osoby jak tutaj piszace da艂by si臋 nabra膰 takim "naci膮gaczom".... Zgodze si臋 z jednym z przedm贸wc贸w, te kwoty wyr贸wnwcze powinny p艂aci膰 osoby tak cudownie doradzaj膮ce. Ci, kt贸rzy ka偶膮 pisac rezygnacj臋, odwo艂ania, skargi nie my艣lac o konsekwenxcjach. Nie czytaj膮c na jaki abonament kto艣 przeszed艂 i czy sie on op艂aca czy te偶 nie. Nie wazne ile to bedzie dana osobe kosztowa艂o byle spowrotem do TP SA. Oj ludzie ludzie, r臋ce opadaja.... .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolejna oszukana
do zorientowana: By艂am przy podpisywaniu rzekomej umowy ale trzyma艂am na r臋kach dwutygodniowe dziecko i wasz kochany przedstawiciel 艣wiadomie to wykorzysta艂. to ja z nim rozmawia艂am i wiem co m贸wi艂, wyra藕nie powiedzia艂 偶e to promocja dla abonent贸w tepsy 偶eby ci od nich nie uciekali.nie by艂o mowy o zmianie operatora. Je艣li by co艣 o tym wspomnia艂 to napewno nikt by nic tak szybko nie podpisa艂. moim b艂臋dem by艂o to 偶e na 艣lepo mu uwierzy艂am i nie dopilnowa艂m co podsun膮艂 do podpisania mojej te艣ciowej gdy偶 na ni膮 jest telefon. NIE ZOSTAWI艁 呕ADNYCH DOKUMENT脫W! zawsze czytam to co kto艣 mi zostawia, nawet g艂upie ulotki. ale jak mam zrezygnowa膰 z umowy w ci膮gu dziesi臋ciu dni skoro nie mia艂am 偶adnych danych aby to zrobi膰 a co najwa偶niejsze nie wiedzia艂m 偶e taka umowa zosta艂a zawarta. Wiem 偶e nie wszyscy pracownicy s膮 tacy sami, 偶e s膮 te偶 uczciwi. Ale i tak nie mog臋 powiedzie膰 偶e novum to porz膮dna firma bo porz膮dna firma nie dba tylko o zysk ale te偶 o renome i zadowolenie klient贸w. a jak tu m贸wic o zadowoleniu skoro tyle os贸b czuje si臋 oszukanych. jak by to by艂a porz膮dna firma to ju偶 dawno pozby艂aby si臋 tych czarnych owiec.wiem 偶e za w艂asn膮 艂atwowierno艣膰 musz臋 teraz zap艂aci膰 180 z艂 ale chcia艂abym te偶 偶eby zosta艂a ukarana osoba kt贸ra 艣wiadomie wprowadzi艂a mnie w b艂膮d!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zorientowana
do oszukanej... ja na Pani miejscu nie pisa艂abym rezygnacje, a raczej skarge. W momencie gdy umowa trafi艂a do firmy ma ona sw贸j kod z kodem sprzedawcy. I mozna w spos贸b spokojny prozmawia膰 z kims na infolinii doj艣膰 do tego, kto i kiedy podpisa艂 z pania umowe. Poza tym je艣li to Pani by艂a przy podpisywaniu umowy to czemu nie poprosi艂a Pani o cokolwiek od przedstawiciela na dow贸d? Pozwoli膰 z艂o偶y膰 te艣ciowej dwa podpisy pod czym艣 nie widezx膮c czym jest absurdem. Mog艂o to by膰 przesadzaj膮c umowa kredytowa, zrzeczenie si臋 jaki艣 d贸br, domu itd na rzecz tej osoby. Jersli ze spokojem nakre艣li Pani swoj膮 sytuacje na infolinii, wyka偶e 偶e pracownik nie dope艂ni艂 swych obowi膮z贸w (wymogiem jest zostawienie umowy i cennik u klienta) to mo偶e Pani na podstawie w艂a艣nie tego rz膮da膰 wycofania umowy, a ju偶 na pewno odwo艂ywa膰 si臋 z na艂o偶enia tej kary. Z do艣wiadczenia wiem, 偶e Telekomunikacja Novum w uzasadnionych przypadkach cofa t臋 kare. Ale musza byc podstawy. Umowa, kt贸rej potwierdzenia Pani nie ma w postaci dokument贸w, cennika w zasadzie jest nie wazna. Dawno by艂 przedstawiciel? I z jakiego wojew贸dztwa pani te艣ciowa jest? Mo偶na spr贸bwoa膰 wycofa膰 t臋 kare. Rozumiem, ze zrezygnowa艂a Pani z umowy, bo przedstawiciel nie powiedzia艂 Pani, ze teraz b臋dzie mia艂a Pani abonament za 36 z艂 w tym 70 min gratis i na jak d艂ugo ja podpisa艂a? I nie mia艂a pani tego na papierze. jesli nie podpisa艂a pani umowy z TP SA to proponuje wycofac te rezygnacje. Oszczedzi Pani sobie te 181 z艂 koszt贸w wyr贸wanwczych oraz zyska Pani 14 z艂 miesiecznie na abonamencie, kt贸ry w TP SA kosztowa艂 zapewne Pani膮 50 z艂. Bo tp 60 by艂a wymagana pod neostrade. Wycofanie rezygnacji op艂aca si臋 gdy ma sie neostrade bez telewizji. Bo w przypadku gdy podpisze Pani umowe na neostrade+telewizje+abonament, podspisuje sie umowe lojalno艣ciowa tna wszystkie te 3 rzeczy. I wtedy za rozwiazanie umowy z Tp na abonament, TP SA rozwiazuje automatycznie umowe na nesotrade i wtedy kara ze strony TP SA jest w okolicach kilkuset z艂otych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokrzywdzony
Wi臋c tak, niestety nie wiem jak to wygl膮da od strony klient贸w mam nadziej臋 偶e dobrze, ja wiem jak to wygl膮da od strony os贸b wsp贸艂pracuj膮cych z T- Novum. Koszmarnie..........pieni膮dze za prac臋 w pa藕dzierniku otrzyma艂am po b艂aganiach 23 grudnia, zatrudnia艂am w tym czasie par臋 os贸b. Kombinowanie sk膮d wzi膮膰 pieni膮dze na wyp艂aty na koniec listopada, by艂o koszmarem. Jak si臋 domy艣lacie po 艢wi臋tach nikt do pracy nie wr贸ci艂, chwil臋 trwa jak si臋 przeszkoli wiarygodnych handlowc贸w. Na prawd臋 tragedia rozpocz臋艂a si臋 dla mnie w styczniu. Pieni膮dze za prac臋 w grudniu powinny przyj艣膰 ko艅cem stycznia, jest pocz膮tek marca, dosta艂am zaliczk臋 z kt贸rej zap艂aci艂am prowizj臋 dla ludzi (dobrze 偶e mieli od kogo po偶yczy膰 - ale prosz臋 sobie wyobrazi膰 jak to jest czeka膰 2 miesi膮ce na pieni膮dze ) a ja - koszty psychiczne, najem biura, telefony, benzyna itp, do tego dosz艂o jeszcze to 偶e oszukali ewidentnie w rozliczeniu, na wysoko艣ci p艂aconej prowizji i ilo艣ci klient贸w prze艂膮czonych, od ok miesi膮ca prosz臋 dyrektora o wyja艣nienie reklamacji, nie dostaj臋 konkretnej odpowiedzi....... - w rozliczeniu wysz艂a suma o po艂ow臋 mniejsza ni偶 powinna by膰, na prawd臋 przykre praktyki, a mi rozbili moj膮 3 miesi臋czn膮 prac臋 - po prostu jak si臋 domy艣lacie jest bardzo ci臋偶ko - pr贸buj膮 te偶 szanta偶u... Sprzedawa艂am te us艂ugi w dobrej wierze, uczciwej Polskiej firmy, szczerze obawiam si臋 teraz, co je艣li klient b臋dzie mia艂 problem - kto艣 si臋 nim zaopiekuje, czy chodzi tylko o to 偶eby dosta膰 a niego pieni膮dze, jest doba kryzysu, zdarzaj膮 si臋 op贸藕nienia w p艂atno艣ciach ale jak mie膰 dobre zdanie o firmie kt贸ra stara si臋 oszuka膰 na prowizjach i nie stawia uczciwie i jasno sprawy? Po prostu, bardzo nie profesjonalne i krzywdz膮co dla wsp贸艂pracownik贸w Osobi艣cie 偶ycz臋 im jak najlepiej, ale w 艣wietle fakt贸w nie stoj臋 ju偶 100% za t膮 firm膮 i jej us艂ugami. Sama idea jest w porz膮dku, polecam rozgl膮dni臋cie si臋 za innymi operatorami Pozdrawiam,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Andyman
Nie dajcie si臋 nabra膰. To pracownicy Novum wypisuj膮 tu pochwalne peany na cze艣膰 tej firmy. Rzeczywisto艣膰 jest inna. Akwizytorzy tej firmy bezczelnie oszukuj膮 potencjalnych klient贸w tak jak to opisuj膮 tu ju偶 nabrani. Przeczytajcie tylko artyku艂 prasowy: http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090312/SLUPSK/143992288

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pan W艂adys艂aw
Przedstawiciwele a napewno ten jeden nie ma zielonego poj臋cia o reprezentowaniu firmy skoro nie wie co jego firma kt贸r膮 repezentuje ma za us艂ugi i nie do艣膰 偶e wprowadza klienta w b艂膮d to jeszcze go OK艁AMUJE 偶eby tylko podpisa膰 z nim jak najwi臋cej um贸w, z tego wniosek. Bo us艂uga kr贸ra by艂a dla mnie priorytetem i tylko dla niej zgodzi艂em sie przenie艣膰 z Telekomunikacji Polskiej do Telekomunikacji Novum, okazuje si臋 偶e wog贸le nie by艂a w tym czasie w ofercie .Wi臋c mo偶e warto by by艂o zainteresowa膰 si臋 ludzmi ktorymi przyjmuj膮 do pracy i p贸偶niej dana firm臋 reprezentuj膮. Dziwie si臋 ,ze taka FIRMA jak Novum zatrudnia ludzi na stanowiska repezantuj膮ce firm臋, kt贸rzy tylko psuj膮 dobre imie o firmie. A przede wszystkim Telekomunikacja Novum powinna zainteresowa膰 si臋 klientem, kt贸ry czeka na odpowiedz na swoje pismo wys艂anie w pa偶dzierniku 2008 r, o nie obci膮偶anie go op艂at膮 wyr贸wnawcz膮. Bo dlaczego klient ma ponosi膰 koszty nie z jego winy. Skoro zatrudniaj膮 niekompetentnych przedstawicieli to mo偶e warto by by艂o ich obci膮偶a膰 tymi kosztami. Nie polecam nikomu Telekomunikacji Novum, Ci wszyscy ludzie kt贸rzy ja chwal膮 i sa zadowoleni z jej us艂ug jeszcze nie mieli takich k艂opot贸w z ni膮 zwi膮zanych dlatego dla nich jest ok, ale napewno gdyby chodzi艂o o ich spraw臋 inaczej by pisali.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艂a ruda ma艂a
Witam jestem kolejn膮 osoba pokrzywdzona co dalej z tym robi膰? wi臋c odwiedzi艂a mnie pani z novium przedstawi艂a swoje. Z moimi zapytaniami potwierdzi艂a 偶e us艂ugi zostan膮 dalej jak w obecnym operatorze tylko dla mnie korzystniejszymi po dw贸ch miesi膮cach dosta艂am tel od tpsa 偶e zostaje wypisana od nich bo zmieniam operatora 偶e numer zostaje wy艂膮czony. Zdenerwowana zadzwoni艂am do novium i tam mi powiedziano 偶e tych ofert oni nie posiadaj膮 i ze linia zostanie w艂膮czona za miesi膮c dopiero wi臋c z艂o偶y艂am rezygnacj臋 pisemna a oni w odpowiedzi 偶e mam pokry膰 koszty na kwot臋 181z艂 bo to kara za odst膮pienie od umowy . Wys艂a艂am kolejne pismo z uzasadnieniem 偶e zosta艂am oszukana przez ta pani膮 i ze nie zap艂ac臋 tej kwoty za naci膮ganie z oszustwem a mia艂am wszystkie dokumenty dotycz膮ce tej sprawy .i zacz臋li mnie straszy膰 s膮dami i kosztami egzekucyjnymi gdzie si臋 zwr贸ci膰 o rozwi膮zanie tego ba艂aganu i naci膮gania???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 telemarketerka
chcialam tutaj sprostowac to co pisza ludzie na temat tego, ze telemarketer przedstawia sie jako komsultant tp, nie jest to prawda! prawda jest taka, ze telekomunikacj a novum nazywa sie polska telekomunikacja novum, stad pewnie ludzie slysza tylko to co chca slyszec. prawda jest tez to, ze ludzie nie sluchaja- w regulce telemarketera nazwe novum powtarzamy bynajmniej 5 razy, wiec wystarczylo by sie wysilic i sluchac tego co mowi osoba po drugiej stronie sluchawki. poza tym w takim call center gdzie sprzedawane jest novum sa robione tzw odsluchy i telemarketer nie moze wmawiac, ze jest z tp bo po prostu wylecial by z roboty. ludzie najpierw sluchajcie uwaznie a potem ewentualnie miejcie pretensje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rozwi膮zanie umowy
Mam pytanie odno艣nie rozwi膮zania umowy. Czy je艣li w umowie jest przekr臋cone nazwisko to mo偶liwe jest aby zerwa膰 umow臋 bez ponoszenia koszt贸w? Bo te偶 wpakowa艂am si臋 w to przez nieuwag臋 niestety i chcia艂abym si臋 jako艣 z tego wycofa膰 i w艂a艣nie przegl膮daj膮c umow臋 zauwa偶y艂am 偶e moje nazwisko jest napisane przez inna liter臋 ni偶 powinno co wiadomo du偶o zmienia i mo偶e dzi臋ki temu da艂oby si臋 co艣 zrobi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wszystko mo偶na ale w umowie masz pewnie te偶 numer dowodu osobistego a to juz gorzej. (TP S.A. nie chodzi po domach)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maaaamaaaja
BO呕E TO呕 TO JAKIS TOPIK AKWIZYTOR脫W TEGO CA艁EGO NOVUM...CO TO MUSI BYC ZA BADZIEW ZE FIRMA MUSI SIEGAC PO TAKIE SRODKI REKLAMY...ZENADA...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rozwi膮zanie umowy
no niestety jest wpisany pesel. czyli rozumiem 偶e bez ponoszenia koszt贸w nie przejdzie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzidziaxxx
Witam ja padpisalem umowe z Novum mial byc okres prubny 1 miesiac i gdy by mi nie pasowalo to bez konsekwencji niby moglem rozwiazac umowe .po miesiacu rozwiazalem umowe i korzystalem dalej z tp a tu przyszed mi rachunek z novum na 180 zl za to ze rozwiazalem umowe .nie korzystalem z ich uslug tylko juz z tpsa a oni mia taki rachunek oszusci przseslali za to ze zerwalem z nimi umowe i dzwonilem do nich t o poiwedzilie ze gdybym rozwiazal w ciagu 10 dni to bym nie placil a przecierz byl okres prubny iszusci piepszeni .nie masz zamiaru ima za to placic i skladam pismo w tej sprawie wg. mnie oszusci nie warto z nimi miec nic wsp贸lnego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzidziaxxx
Witam ja padpisalem umowe z Novum mial byc okres prubny 1 miesiac i gdy by mi ich us艂ugi nie pasowaly to bez konsekwencji niby moglem rozwiazac umowe .po miesiacu rozwiazalem umowe i korzystalem dalej z tp a tu przyszed mi rachunek z novum na 180 zl za to ze rozwiazalem umowe .nie korzystalem z ich uslug tylko juz z tpsa a oni mia taki rachunek oszusci przseslali za to ze zerwalem z nimi umowe i dzwonilem do nich t o poiwedzilie ze gdybym rozwiazal w ciagu 10 dni to bym nie placil a przecierz byl okres prubny oszusci piepszeni .nie mam zamiaru im za to placic i skladam pismo w tej sprawie wg. mnie oszusci nie warto z nimi miec nic wsp贸lnego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 novum to oszusci
jak spotkam jakiegos dziada z novum to mu nogi z dupy powyrywam!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szczerze jak cz艂owiek
Z tego co to czytamy, szczerze mozna wywnioskowac ze 80 % tego tematu to tzw ' I love tpsa'. No ale nie oszukujmy sie. Spo艂eczenstwo w Polsce wlasnie takie jest. I zgodze sie, sa przedstawiciele ktorzy naprawde oszukuja ludzi. Taka zawsze byla Polska. I nigdy sie to nie zmieni. Ludzie ktorzy szanuja drugiego czlowieka, potrafia go zrozumien i rzetelnie doradzic, w dzisiejszych czasach to rzadko艣膰. Czlowiek z natury uczy sie od (narzuconych lub nie) autorytet贸w ? No ale od kogo on ma sie uczyc ... od dzisiejszej wladzy....??? nie ten temat. Wracajac do uzytkownikow TPsa i "oszukanych". Jak dla mnie. Nawet jak bym mial placic talibowi za telefon, a byloby taniej...placilbym!. PRAWDZIWI PATRIOCI: TPsa NIE JEST "POLAKIEM". 47 % akcji ma francuz, 48,5 % BANK OF NEW YORK, 3 % SKARB PA艃STWA. ABONENCI 'I LOVE TPSA' : ten wasz kochany operator jest jednym z najdrozszych operatorow w europie, a napewno w POLSCE !!!! PEWNIE NIE JEDNI Z WAS MAJA RABATY w TP sa. Jak sie okazuje...za jaki kolwiek rabat placicie 1,22 brutto a nie odliczaja wam nawet 80 gr ! i to jest RABAT ?!! zernknijcie na rachunki ! nie jest tak ? i to jest uczciwy operator ? za godzine rozmowy 50 zl ? za to ze mam telefon 42 brutto ? zenada !! wiem ze i tak te slowa do was nie dotra. Po prostu sobie placcie rachunki po 100 po 200 z艂. Wasza sprawa. Proponuje poczytac o kary telekomunikacji nalozone np. za monopolizm.... i myslicie ze to TP za nie placi ... :) dobrze by bylo :) szkoda ze to wasze ciezko zarobione pieniadze ... i tak ... jestem pracownikiem polskiej telekomunikacji NOVUM. Mozecie mi wierzyc lub nie (szczerze mowiac nie interesuje mnie to) jesli ktos placi mniej niz 36 zl nie 'daje' mu tego. Wiem ze mniej nie zaplaci. No chyba ze przy standardzie. Placi wiecej ? czemu nie. Sam w rodzinie mam televon w novum i moge powiedziec jak jest w praktyce. A do wszystkich fanow TPsa, mam nadzieje ze kiedys mozna was bedzie zaliczyc do grona logicznie myslacych POLAKOW. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wlod31
kolejna ofiara Novum!!! Moja mama r贸wnie偶 jaki艣 czas temu zosta艂a nawiedzona przez "mi艂ego i szczerego pana", kt贸rego wpu艣ci艂a do mieszkania, poniewa偶 przedstawi艂 si臋 jako pracownik telekomunikacji i tyle. Poprosi艂 o faktury za telefon, wypytywa艂 ile wynosi abonament miesi臋czny, przedstawi艂 jej promocyjn膮 ofert臋 i podsun膮艂 papierki do podpisania. Mama podpisa艂a, poniewa偶 s膮dzi艂a, 偶e ma do czynienia z pracownikiem TPSA, wr臋cz by艂a przekonana 偶e rozmawia z przedstawicielem TPSA. Oszust nie zostawi艂 偶adnych dokument贸w . Mama opowiedzia艂a o zaistnia艂ej sytuacji rodzinie. Wydzwaniali艣my do TPSA i rozwi膮zali艣my umow臋. Dopiero wczoraj po otrzymaniu faktury wyr贸wnawczej na kwot臋 181z艂.78gr.dowiedzieli艣my si臋, 偶e mama jest abonentem firmy Novum a dwa dni wcze艣niej otrzyma艂a prawdziw膮 faktur臋 za telefon z \"Tepsy\". Opieraj膮c si臋 na k艂amstwie i licz膮c na nieuwag臋 ludzi - cz臋sto starszych jak w przypadku mojej mamy, w taki oto spos贸b firma Novum chce zarabia膰 ? . Jak mo偶na 偶erowa膰 na ufno艣ci starszych ludzi - nachodz膮c w domach, podaj膮c si臋 za pracownik贸w tp , chc膮c zmniejszy膰 abonament? Prosz臋, podpowiedzcie, czy jest jaki艣 spos贸b by mama tej op艂aty nie musia艂a p艂aci膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BY艁Y PRACOWNIK TELE NOVUM
by艂em pracownikiem telekomunikacji novum, niestety wszyscy kt贸rzy tam pracuj膮 maj膮 przechlapane przez jaki艣 palant贸w kt贸rzy chodz膮 po domach i gadaj膮 co im 艣lina na j臋zyk przyniesie. LUDZIE NIE WIERZCIE PRZEDSTAWICIELOM KT脫RZY PRZYCHODZ膭 DO WAS DO DOMU ONI WAM MOG膭 OPOWIEDZIE膯 PI臉KNE BAJKI I OBIECA膯 Z艁OTE G脫RY... JAK TO UDOWODNICIE?? WASZE S艁OWO PRZECIW ICH S艁OWU NAJBARDZIEJ WIARYGODNI S膭 KONSULTANCI TELEFONICZNI!!! ICH ROZMOWY NAPRAWD臉 S膭 NAGRYWANE I WERYFIKOWANE PRZEZ TZW DZIA艁 JAKO艢CI TAM SI臉 NAWET NAJMNIEJSZA NIE艢CIS艁O艢膯 NIE PRZECI艢NIE PAMI臉TAM JAK DO JEDNEGO KLIENTA ODDZWANIALI艢MY 7 RAZY BO DZIA艁 JAKO艢CI NIE BY艁 ZADOWOLONY Z EFEKTU!!!!! 7 RAZY!!!!! KA呕DY KLIENT KT脫RY PODPISA艁 UMOW臉 PO ROZMOWIE Z KONSULTANTEM TELEFONICZNYM MO呕E SI臉 DO TAKIEJ ROZMOWY ODWO艁A膯 I UDOWODNI膯 呕E FIRMA NIE DOTRZYMA艁A OBIECANYCH WARUNK脫W UMOWY.... JA JU呕 TAM NIE PRACUJ臉 I NIE DLATEGO 呕E MI CZEGO艢 NIE ZAP艁ACILI CZY OSZUKALI BARDZO FAJNIE WSPOMINAM TAMT膭 PRAC臉 GDYBYM M脫G艁 TO NADAL BYM TAM PRACOWA艁!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 555555555555
Witam! jestem telemarketerem w firmie novum.. ZAWSZE ALE TO ZAWSZE powtarzam,偶e dzwoni臋 z Novum! Jestem obeznana z ca艂膮 umow膮, cennikiem i pakietem tp sa oraz novum! Novum to firma konkurencyjna dlatego musi posiada膰 ta艅szy abonament by zdoby膰 klient贸w! Pracuj臋 od dawna, moja ca艂a rodzinka ju偶 jest w Novum, a Ci kt贸rzy chc膮 przep艂aca膰 prosz臋 bardzo niech dalej wyklinaj膮 mi do s艂uchawki,jacy z nas oszu艣ci, 偶ycz臋 mi艂ego korzystania z przera偶aj膮co drogiego abonamentu i rozm贸w w tp sa. Pozdrawiam, Gosia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 satana
zastanawiam si臋 dlaczego ludzie pisz膮 takie bzdury !!!!!!!!!!!! PROSTY PRZYK艁AD : Klient TP.SA ma abonament 50 z艂 brutto i 60 minut gratis, Telekomunikacja NOVUM proponuje za 36 z艂 brutto - 70 minut gratis to jest g艂贸wny argument , 偶e oferta Telekomunikacji Novum jest bardzo atrakcyjna, Druga sprawa patriotyzm ludzi, kt贸rzy nie maj膮 poj臋cia o zmianach jakie zasz艂y w Polsce na prze艂omie kilkunastu lat !!!! Telekomunikacja Polska SA - to ju偶 nie jest polska firma , g艂贸wne udzia艂y ma France Telecom – 47,50% akcji, Capital Research and Management Company – 10,23%, posiadacze GDR reprezentowani przez Bank of New York – 5,02%, A POLSKA POSIADA TYLKO - Skarb Pa艅stwa – 3,96%, Z DO艢WIADCZENIA WIEM, 呕E PRZEDSTAWICIEL TELEKOMUNIKACJI NOVUM DOK艁ADNIE INFORMUJE KLIENT脫W NA TEMAT ZMIANY OPERATORA - A PROBLEM POJAWIA SI臉 W脫WCZAS KIEDY DZWONI KONSULTANT TP SA I STRASZY KLIENTA , 呕E ODETN膭 MU LINIE , ZMIENIA NUMER TELEFONU itp. dlaczego klient polski nie mam prawa skorzysta膰 z ta艅szej oferty od polskiego operatora ??? tylko dlatego 偶e TP SA bazuje na tym, 偶e kiedy艣 by艂a monopolist膮 ? A nie艣wiadomi klienci boj膮 si臋 zmian !!!!!!!!!!! LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLE膯 !!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witu艣-sprytu艣
a ja tam mam Novum i jestem zadowolony

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moja te艣ciowa r贸wnie偶 zosta艂a oszukana. Kilka razy si臋 pyta艂a przedstawiciela czy jest z Telekomunikacji S. A. Odpowiada艂, 偶e tak. Podpisa艂a dokument, kt贸ry jej podsun膮艂, obiecuj膮c obni偶enie abonamentu do 36 z艂, ale nic wi臋cej nie dosta艂a opr贸cz tej umowy. A ni cennika, ani 偶adnego regulaminu. Po pewnym czasie jak si臋 zorientowa艂a, 偶e to nie jest TPSA i zerwa艂a umow臋 przyszed艂 jej dnia 11.04. 2009 rachunek jaki艣 wyr贸wnawczy, nie wiadomo w sumie za co na kwot臋 181 z艂 z terminem p艂atno艣ci do 12.04.2009. Bardzo zdziwiona tym faktem i wysoko艣ci膮 rachunku zadzwoni艂a na podany numer infolinii, kt贸ry tak na prawd臋 nie istnieje. Boj膮c si臋 o odsetek rachunek zosta艂 zap艂acony, ale uwa偶am, 偶e nies艂usznie, poniewa偶 podpisuj膮c umow臋, te艣ciowa nie by艂a 艣wiadoma i powiadomiona o jakichkolwiek kosztach i terminach zerwania umowy. Czuje si臋 oszukana przez t膮 firm臋 i ma nadziej臋, 偶e nie b臋dzie mia艂a z nimi ju偶 nic wsp贸lnego. Czy kto艣 kto znalaz艂 si臋 w podobnej sytuacji ma prawo do odzyskania pieni臋dzy, kt贸re zosta艂y naszym zdaniem wy艂udzone. Podkre艣lam, 偶e nie otrzyma艂a 偶adnego regulaminu, cennika ani nie zosta艂a poinformowana nawet o tych 10 dniach, w ci膮gu kt贸rych mo偶e odst膮pi膰 od umowy. Je艣li tak to bardzo prosz臋 o kontakt pod adresem koliberki.allegro@gmail.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uwa偶ajcie
Przyszedl dzisiaj do mnie przedstawiciel novum telekomunikacja- wyra藕nie m贸wi膮c, 偶e jest przedstawicielem telekomunikacji polskiej (tp). Zapytalem go, od kiedy tp i telekomunikacja novum to to samo- odpowiedzia艂, 偶e to sp贸lka, bo maj膮 w nazwie s艂owo "telekomunikacja". Tymczasem jak si臋 okazuje to zwyk艂e k艂amstwo. Jak wynika z ulotki zostawionej przez pseudoprzedstawiciela cyt."pozosta艂e us艂ugi ...w ramach danej taryfy dost臋pne s膮 z chwil膮 up艂ywu terminu wypowiedzenia umowy Abonenta z TP S.A. Do tego czasu Abonent mo偶e korzystac z nich poprzez TP S.A". Wi臋c jaka to sp贸lka?????????? Zapytalem jeszcze, czy podpisanie umowy wi膮ze si臋 z przejsciem do innej sieci- wszystko ladnie pieknie, oczywiscie nie. Gowno prawda, szukaj膮 naiwniak贸w. Dodatkowo z ulotki wynika: op艂aty jednorazowe-op艂aty aktywacyjne. Jak bylaby to ta sama siec nie byloby oplat aktywacyjnych. UWA呕AJCIE!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 berjot
U nas tez by艂 odtatnio akwizytator novum i tez sie przedstawi艂 jako pracownik tpsa i podpisali艣my umowe, teraz gdy czytam te komentarze to sk艂adam wniosek do s膮du o wprowadzenie w b艂膮d w celu uzyskania korzy艣ci maj膮tkowej i pozew cywilny na tego pseudoprzedstawiciela, ze nas oszuka艂 iwprowadzi艂 w b艂膮d!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 satana
i z czym oszuka艂 ??? 呕e p艂acicie teraz mniejsze rachunki ??? Telekomunikacja Novum nie musi sie ukrywac i tego nie robi, mamy 艣witna oferte cenow膮 w por贸wnaniu do TP SA, np. TP SA 60 minut za 50 z艂 z VAT, a Telekomunikacja Novum 70 minut za 36 z艂 z VAT, poza tym wiadomo, 偶e TP SA bazuje na swojej nazwie, a tylko 3,5 % nalezy do Skarbu Pa艅stwa, resza to udzia艂owcy zagraniczni, wi臋c ludzie zacznijcie my艣le膰 !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witu艣-sprytu艣
ja mam abonament za 36 z艂 i nie 偶a艂uj臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 samiczka
jak wyplatac sie z oplaty wyrownawczej bo dalam sie nabic w butelke bo podali sie za tp sa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×