Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Gość do konsultanta NOVUM
powyższa wypowiedź świadczy na waszą niekorzyść.Nie znacie dnia ani godziny jak firma pójdzie z torbami a szanowna załoga do szkoły.Dotąd trza ćwiczyć aż się człowiek nauczy a pchać na stanowisko jak się umie po polsku pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
do Bombelo- no właśnie jesli chodzi o tak zwanych "domokrążców" to już może być różnie, ale nie udzielam się na ten temat bo po prostu nie wiem jak to wygląda. A jeśli chodzi o wiadomość "do konsultanta novum" to ja tu nie mam zamiaru robić reklamy tylko pisze jak jest. A po drugie tak jak już mówiłam i mówił Bombelo nauczcie się słuchać a jak to jest za trudne to chociaż czytać co jest na umowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten taki se....
Do mojej mamy też dzwonili, po parę razy i pod moją nieobecnośc podpisała z nimi umowę , bo ją namówili jakoś , ech żal , by się płaciło za łącze z neta 30 zł dodatkowo , to nawet gdyby się płaciło niski abonament , to to by się nie opłacało , dzieki temu że mamy google można było poczytac jaka to firma jest na szczęście jeszcze 10 dni nie minęło i mozna było napisać wypowiedzenie umowy , oszuści i tyle , mojej mamie powiedzieli że Unia europejska przepisy zmieniła i że nie moze płacić tak wysokich rachunków za telefon , żal... oszuści i tyle Chociaż jest te 10 dni na wypowiedzenie umowy , ale zawracają ludziom doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ten taki se
nie licz ,że w ciągu 10 dni załatwisz z nimi wszystko.Ja też zerwałem umowę po dwóch dniach a mija prawie miesiąc a tu ni słychu ni widu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elhana
Panie toma... kurier dla TN osobiście mogę potwierdzić, że pracownicy dzwoniący do ludzi w celu przedstawienia oferty TeleNovum informują ich , że są albo z TPSA albo z NETI więc prosze się tak nie burzyć na negatywy odnośnie "nowego" operatora uważam również, że firma naciąga starsze osoby (czytaj osby powyżej 80 roku życia) na podpisywanie z nimi umów, gdyż osoby te z regóły nie dowidzą tego drobnego druczku na umowach i sumiennie ufaja słodzącemu Panu z TeleNovum :) tyle ode mnie pozdrawiam wszstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
"sobiście mogę potwierdzić, że pracownicy dzwoniący do ludzi w celu przedstawienia oferty TeleNovum informują ich , że są albo z TPSA albo z NETI" a na jakiej podstawie możesz stwierdzic ze tak jest?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdzięczny
Jak to dobrze, że jesteście tutaj. Jestem po rozmowie z Panią Ewą z TN. Pani dzwoniła dwa tygodnie temu i dzisiaj. Zadzwoni jeszcze raz. A ja zostawiłem zajęcia i czytam, i czytam. Pani proponująca zmianę na ich tańszego operatora bardzo miła , nie nachalna w rozmowie ale : Ciekawi mnie jak zareagowały by firmy, które mają w nazwie popularną od lat markę ? Jednoznaczne dla klienta skojarzenie np. LOT a dodanie Novum robi LOT NOVUM to zupełnie nowa firma ale korzystająca z przetartych szlaków i naziemnej infrastruktury. Coś tu nie tak. Wielu potencjalnych przyszłych klientów na pewno odstraszyły wypowiedzi tutaj i to nie wprowadzonych w błąd skojarzeniową nazwą ale przez pracowników TN. Dlaczego Panie i Panowie z TN naśmiewacie się tutaj, na tym forum z niedopatrzenia przy podpisywaniu umowy niekoniecznie przez ludzi starszych ? Telekomunikacja była jedna ! A gdy komuś się już ma nie kojarzyć, bo mamy myśleć o dodaniu w nazwie TPSA czy TP ? I spłycanie problemu do określenia : widziały gały co brały(co podpisywały) ? I do przodu w kasie: za pozyskaną "sztukę" a potem za rezygnację. Proponowane korzyści za mniejszy abonament ? Dlaczego naśmiewacie się za lojalnych w TPSA a tu taka okazja bo taniej ? tylko głupi płacą więcej ...itp, itp. Znamy już super prezenty za darmo..tylko koszty zapakowania i wysyłki i jakiś tam podpis przy odbiorze. A potem obowiązek wykupywania przez miesiące " dodatkowych" drogich przesyłek. OK można odstąpić od umowy(jak się okazało) ale to kosztuje, a póki co firma nie reaguje i przysyła dalej. A póżniej windykacja... a oni też muszą zarobić itd Sorry za tak długo...ale zaraz telefon z TN i jestem nabuzowany. Nie telefonami z TN a lekturą listów napisanych przez przerażonych ludzi i uśmiechami na piśmie postów niektórych ludzi z TN. Jeśli dam się namówić na przejście do TN, to napiszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdzięcznemu- odpowiadam
Proszę ,nie bądź taki głupi jak ja i śpij spokojnie.Składając rezygnację z umowy po dwóch dniach od podpisania,szanowna firma ma mnie w gdzieś głęboko i jakby nagle przestała istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Novum zawsze było oszustem . Pracownicy muszą kłamać bo jak nie kłamią to nie mają pracy- nie ma wskaźnika to wynocha.Prawdopodobnie zbankrutują i całe szczęście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
co ty gadasz za głupoty nie ma opcji zeby ściemiać, byłym pracownikiem to Ty jestes ale napewno nie tej firny jak takie głupoty piszesz, chyba że ściemiałeś i dlatego jestes "BYŁYM" pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
któż tak broni novum - żałosne. A tak apropos zaproponowano mi uczciwą prace więc waroto było skorzystać inni też dają chleb i w odróżnieniu od NOVUM szanują pracownika :). Niech no tylko poprawi się rynek pracy w Ostrołęce zobaczymy ilu pracowników tam zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
Ja nie bronie novum tylko stwierdzam fakty, bo można tu niezłe głupoty wyczytać. A tak na marginesie nie jestem z Ostrołęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezygnacja do 10 dni
Dużo osób pisze, że zrezygnowało w przecągu 10 dni i czekaja na odpowiedź. A więc, odstępując od umowy do 10 dni nie otrzymacie odpowiedzi wzrotnej potwierdzającej rozwiązania umowy. Jeśli chcesz mnieć pewność czy dotarła i zawiera wszystkie potrzebne informacje, zadzwoń i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezygnacja do 10 dni.
Każdy kto podpisal umowę poza siedzibą firmy może od niej odstąpić w ciągu 10 dni od daty podpisania ( decyduje datatępla pocztowego) należy wysłać ja listem poleconym na adres BOK w Ostrołęce. NIe trzeba czekać na odpowiedź należy zachować druk nadania listu. Żeby niewiem czym Państwa straszono po wysłaniu rezygnacji w tym terminie novum nic nie może zrobić tyko anulować umowę bez żadnych konsekwencji dla klienta - takie jest prawo telekomunkikacyjne. Dla wszystkich klientów oszukanych przez novum polecam stronę TELELEKCEWAŻENi na której można uzyskać odpowiedzi od pracownikó UKE a skargi na NOVUM proszę również kierować do UKE może prztrzepią dokładnie Novum po pozwach zbiorowych DO KONSULTANTA NOVUM - JEŻELI NIE JESTEŚ Z OSTROŁĘKI TO SKĄD MOZESZ WIEDZIEĆ CO SIE TAM DZIEJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
bo u mnie w mieście też dzwonimy do klientów w imieniu telekomunikacji novum, więc wiem jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redmen
Ci ludzie którzy tu piszą że zostali oszukani przez novom to kit ja znam tą firmę i oni nie podają sie za tepse to musiało być jakies tele2 albo jakiś inny syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
tele2 czyli obecnie Netia:) Oczywiście, że tak jak mówiłam nie ma opcji przy dzwonieniu podać się za Tp bo później niezła lipa mogłaby być z tego. A jak ktoś twierdzi, że został w ten sposób oszukany to niech złoży reklamacje na doradce i zostanie rozmowa odnaleziona i odsłuchana z tym nie ma problemu. Ale jestem pewna, że by się tylko zbłaźniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
te zapwenienia z rozmowami to bzdura .... wszyscy dobrze wiedzą, że nie dacie odsłuchać rozmowy klientowi przed waszymi poprawkami tej rozmow coś tam zawsze wyciąć trzeba będzie:)). novum NIE MA PRAWA WYŚMIEWAC SIĘ Z NETII to poważny i renomowany operator nie to co "nowium"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
były pracowniku z takim podejsciem nie dziwnie się, że jesteś "BYŁY" hehe ale nie chce mi się wierzyć, że wogóle tam pracowałeś bo niezłe głupoty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naSŁUCHAWKACHwTEPSIE
Pracując na słuchawkach w tepsie dosyć się nasłuchałem jak konsultanci novum itp. podają się za telekomunikacje polską. Jak klient nie łyknie że dzwonią z TP S.A. to mówią że tepsa jest francuska lub wciskają bajki o tym że unia nakazała TP obniżać koszty połączeń. Tak chyba nie działa uczciwa firma. Jeżeli chodzi o stawki w tpsa to może abonamenty nie są najmniejsze ale za to nikt nie ma tańszych połączeń i w dodatku nie trzeba płacić za utrzymanie linii więc tpsa jest bardzo konkurencyjna. P.S. jak ktoś do was zapuka i powie że jest z tepsy to na 100% kłamie, TP nie ma domokrążców którzy proponują jakieś umowy. Jedyne lojalki klientom proponujemy my tzw. konsultanci;] które przysyłane są do klientów przez kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
to chyba nie w moim mieście siedzisz na tych słuchawkach u nas nie ma opcji zeby sie podac za TP :/ to w jakim mieście siedzisz ze konsultanci novum mówia ze są z TP i kierownicy nic o tym nie mówią ani na monitoringu nie ma naganny, dziwne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia została oszukana przez Telenovum...niestety nie było mnie wtedy w domu a jako właściciel napisałam skargę że podstepem namówili staruszkę, podając sie za telekomuniakcję, nei wyjawniajac pełnej nazwy i konekwencji podpisania z nimi umowy, czyli zerwanie umowy z TP....od razu zaczęłam działać...wysłałam pismo do Novum z żadaniem zerwania umowy i do TP opisujac cąłą sytuacje..dzis dostałam pismo o karze bo 10 dni minęło od podpisania umowy....ciekawe jak to wnioskuja skoro na umowie nie widnieje ani data zawarcia umowy ani podpis mojej babci ani ich przedstawiciela....dlatego nie odpuszcze, bede walczyc ile sie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
no ale nie rozumiem, jeżeli Twoja babcia nie podpisała umowy to w czym rzecz?? a to dzwonił ktoś czy był przedstawiciel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no właśnie...wg Nowum babcia podpisała...bo jest umowa z danymi babci...był przedsatwiciel...ale oni teraz domagaja sie zapłaty tej kary mimo, ze na umowie nie widnieje ani data zawarcia umowy wiec skad stwierdzenie, ze termin minął i nie ma podpisów obu stron...czy mam jakąs szanse na uratowanie mojej babci od płacenia kary...ona naprawde nie była swiadoma co robi, nie była swiaadoma konsekwencji...usłyszała o tanszym abonamencie i bez moje wiedzy wpuściła gościa do domu....i stało sie...a ja teraz to wszystko odkrecam...Telekomunikacja Polska juz została poinformowana i potwierdziłam ze zostajemy w TP....Novum tez zostało poinformowane od TP o rezygnacji z usługi Novum...nadmieniam, ze nic w domu nie było podłączane przez Novum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantNOVUM
Novum nic nie podłącza nowego bo działa na tych samych łączach co TP tylko są poprostu inne oferty abonamentowe. A jeśli chodzi o datę to jest na umowie obok podpisu klienta, chyba ze na kopi dla klienta nie trzeba pisać daty tego nie wiem, ale napewno NOvum i TP na 100% mają datę zawarcia umowy na papierku. W tym przypadku to bronić nie będę bo też słyszałam w jaki sposób pracownicy różnych firm chodzą po domach i namawiają na zmianę, podobno nawet potrafią powiedzieć ze są z TP:/ no cóż ale ich nikt nie sprawdzi, żadnego monitoringu ani nadzoru nie mają, aby sztuka była...:/ a tak na marginesie to ten abonament się babci naprawde nie opłaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odzew...ale nawet jakby byl korzystniejszy to nie zgodziłabym sie z tego względu , ze na samym początku gość krecił...mówiac ze jest z telekomunikacji....a po podpisaniu, powiedział babci że za około tydz pojawi sie i ani widu po nim...poza tym nie powiedział babci, ze podpisując umowe automatycznie z TP bedzie zerwana.....babcia nei było świadoma tego wszystkiego...przez przypadek wyleciał mi papierek a tu jakas umowa ii wszystko wyszło o co chodzi....takze nie chcę miec z Novum nic wspólnego...teraz jeszcze próbuja wyciągnąc kase....także dla mnie sa skończeni, nawet jakby oferowali darmowy abonament....dzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpula
Witam. Jestem kolejnym oszukanym. Właściwie nie ja tylko mój ojciec, ale na jedno wychodzi bo kasę i tak ja wyłożę. Sprawa wygląda tak. Jakiś miesiąc temu do mojego taty (emeryta) na którego stoi telefon na łączach TP S.A. zadzwonił przemiły konsultant i poinformował go, iż jest promocja dla abonentów. Z grubsza chodziło o obniżenie abonamentu do 37 PLN. Ten przemiły konsultant tak pokierował rozmowę iż wynikało z niej, że jest to promocja TP S.A. i nie są w to wszystko zamieszane żadne inne firmy. Nie wspomniał oczywiście, iż w grę wchodzi zmiana operatora ani też nie zapytał czy nie jesteśmy przypadkiem związani umową lojalnościową. Po kilku dniach w godzinach wieczornych do drzwi zapukał kurier z papierami z "telekomunikacji". Był strasznie zabiegany i spóźniony i nie dał mojemu ojcu przeczytać tych papierów. Powiedział tylko, że jest to aneks do umowy TP i żeby szybko podpisać, bo jest już późno a on ma jeszcze 20 takich do rozwiezienia, natomiast słowo NOVUM oznacza nazwę nowej promocji TP. Ojciec niestety podpisał, tkwiąc nadal w przekonaniu, iż ma do czynienia z TP S.A. Z błogiej nieświadomości wyrwał go dziś telefon od konsultantki TP S.A. która oświadczyła, iż w związku z zerwaniem przez niego umowy lojalnościowej będzie obciążony kosztami umownymi. Okazało się, iż firma NOVUM rozpoczęła już proces instalacji nowego operatora na łączu mojego ojca. Po pierwszym szoku i niedowierzaniu z naszej strony konsultantka poradziła nam, aby udać się do najbliższego punktu TP S.A. i złożyć oświadczenie o rezygnacji z zamówienia WLR (anulowanie zmiany operatora). Tak też zrobiliśmy, ale nie okazało się to tak proste jakby się wydawało. Osoba w punkcie TP powiedziała, iż nie jesteśmy pierwszymi oszukanymi przez NOVUM w naszym regionie, niestety wcześniejsze oświadczenia o rezygnacji z zamówienia WLR były odrzucane ze względów formalnych, a mianowicie ze względu na błędną nazwę firmy. Sprawdziliśmy kilka razy umowę i wszędzie widnieje "Telekomunikacja NOVUM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 146". Osoba w punkcie TP stwierdziła, iż na tę właśnie nazwę powoływała się we wcześniejszych oświadczeniach i wszystkie zostały odrzucone, powód: błąd formalny, zła nazwa firmy. Zadzwoniliśmy na infolinię z umowy (801 077 333) i okazało się, iż firma Telekomunikacja NOVUM jest spółką akcyjna i widnieje pod absolutnie innym numerem KRS niż podany na umowie i to właśnie do nich należy zgłaszać ewentualne reklamacje na nazwę "Telekomunikacja NOVUM S.A.". Od siebie dodam tylko, że obie Telekomunikacje NOVUM, zarówno sp. z o.o. (KRS 0000227520) jak i S.A. (KRS 0000368094) zarejestrowane są na ten sam adres w Warszawie przy ulicy Racławickiej, natomiast reklamacje składa się na adres biura obsługi klienta w miejscowości Rzekuń (http://t-novum.pl/Kontakt,77.html). Przypadek czy celowe wprowadzanie w błąd? Podejrzewam, że nie będę w stanie uniknąć zapłaty 180 PLN ale nie odpuszczę tym hochsztaplerom. Sprawa jest świeża i rozwojowa i mam cichą nadzieję, że NOVUM nagrywa rozmowy telefoniczne bo zamierzam zgłosić tę sprawę do UOKiK oraz do prokuratury z prośbą o zabezpieczenie nagrań rozmów jako dowodów w sprawie. Chciałbym wszystkich przestrzec przed tymi oszustami! Ich metody działania są identyczne jak firm MLM. Bazują na kłamstwie i naciągają osoby starsze. Daleko tak nie zajedziecie, a ja się przyczynię do waszego upadku, obiecuję. Jeszcze raz powtarzam - NOVUM TO ZWYKLI OSZUŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :.................,,,,,,,,,,,:
""W naszym kraju istnieje niewytłumaczalna bojaźń przed czymś nowym. To chyba efekt myślenia zaczerpniętego ze starego systemu jaki panował do 89r. Często klienci nawet nie chcą słyszeć oferty, bo jak TPSA jest od tylu lat to ona ich nie oszuka. Nic bardziej mylnego. Jak wiemy wciąż jest to monopolista na naszym rynku , a czy tak naprawdę jakikolwiek monopolista dba o swojego klienta? Odpowiedź jest prosta. Nie.""" ---alez nic podobnego.Polacy sa nastawieni nieufnie(i slusznie)do tzw."nowych"rzeczy w tym operatorow telefonicznych w szczegolnosci nie z powodu tego ze mysla ze co "nowe to zle"ale z powodu OSZUSTOW-glownie z TPSA-ktorej juz od dawna zycze wszystkiego co najgorsze.TPSA jest firma WYJATKOWO oszukancza i przewrotna.Mne WIELOKROTNIE nekali oferta zmiany abonamentu.Jak sie okazywalo pozniwej wsrod rodziny i znajomych-na bardzo niekorzystny.Wielokrotnie do mnie telefonowali a moja odpowiedz byla wciaz taka sama-jezeli macie panstwo dla mnie wiadomosc typu-obnizamy panu cene za impuls albo abonament-macie moja zgode i mozecie zmieniac moja umowe nawet bez pytania.Jezeli nie-szkoda fatygi.Po takim oswiadczeniu-rozmowa sie konczyla. To wlasnie z [powodu takich i podobnych praktyk przed ktorymi polskie prawo nie chroni wlasnych obywateli(zupelnie odwrotnie niz w krajach cywilizowanych) Polacy sa nieufni wobec tzw.nowych firm.Innym przyklademz plaszczyzny telekom.moze tu byc Tele2. Wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była naiwna
ta firma mieści się w Rzekuniu tj. dzielnica Ostrołęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była oszukana
Zdążyłam wycofaćsię przed upływem 10 dni od podpisania umowy i nie chcę o nich słyszeć.To chyba firma rodzinna ,bo p.Przygodzka jest szefem a p. Przygodzki lata po domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×