Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Bedzie dobrze :) pogadamy jeszcze , strasznie spac mi sie chce , chyba sobie troszke pospie , to do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Kurcze ja dopiero dotarlam z kawy:/ Nie mam dzis czasu tu z wami pisac bo musze zrobic male porzadki w domu po wczorajszej \"labie\" i spedzeniu czasu z Wami-choc bylo bardzo fajnie. Napewno jutro bede miala wiecej czasu na pogaduchy:) Milego dnia wam zycze,ale sie nie zegnam bo co chwile to tutaj zajrze;) Buziaki dla was i wysylam pozytywne fluidki :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim 🌼 🌼 alez sie rozszalały kobity no, co wy macie motorek w palcach, że tak szybko piszecie :P:P:P:P:P:P:P dzień zaczął mi się fatalnie: 1).jak rano wstałam nie znalazłam mojej sałatki z tuńczyka w lodówce - została wyrzucona wrrrrrrrrrrrrrrrr 2).coś mi zaczeło mocno stukać i trzeszcześć w kole przednim jak skręcam -jakby sie blacha łamała wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (kolejny niekontrolowany wydatek) 2). krążyłam w kółko 4 razy wokół budynku pracy żeby gdzies zaparkować a i tak zaparkowałam kurna mać prawie pół kilometra od pracy jeszcze większe wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 3).pracuje z samymi facetami i mnie wkurniają bo mam @ (na szczęście 3 i ostatni dzień) 4). wszyscy nagle wszystko chcą ode mnie :):):):):) tutaj to juz apogeum WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR kurna chce mi sie czekolady na gwałt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam nowe koleżanki :):):):):):):):):) MONIKKKK, sonia27, Zimnonosówka24, pod zmienionym nickiem - z nami uda wam sie raz dwa zostać mamusią :):):) no i dziewczyny koniecznie wpisać sie do tabelki trzeba, bedziemy wtedy wiedziały której po kolei kibicowac i gratulować :P:P:P:P:P:P:P:P:P na tym topiku żyjemy na wariackich papierach, mamy zwariowane życie, zwariowane plany i marzenia, które mozemy osiągnąć tylko MY MAMY te teraźniejsze i te przyszłe 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde blaszka z tabelki wynika ze nie dość że jestem najstarsza to jeszcze ostatnia w kolejce do zaciążenia :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem. chcesz kakao? :-) własnie robie ,trzeba sobie jakos chumorek poprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kakao nie lubie wogóle mleka dziewczyny nie trawie bleeeeeeeeeeeani smietanki ani jogurtu :(:(:(:(:(:( niestety każdy ma jakies fobie :P:P:P ale zjadłabym jakies pożądne pyszne ciaaaaaaaaaaaaaaacho mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha dziewczyny czytam co napisalyscie i naraz ze mozesz sobie zrobic test I-kju:P nam by wszystkim tu wyszlo-WARIATKI z ciazą urojoną:P Ale mi sie nie chce sprzatac jeszcze jak tu zaglada a wy cos piszecie to zaraz mam tez ochote poklikac. Piszecie ze macie smak na cos jak tez tylko problem w tym ze nie wiem na co:( A co do kakauka to lubie,jak mozesz zrob mi tez:P A gdzie sie dzis Pumka podziala i reszta dziewczyn???Tabelka rosnie a topik maleje!!! NIEEEEEEEEE tam nie moze byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! ok to ja się wpisuję do tabelki: STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...................2...................?............ .....toruń 5)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 6)Pumka27....................2...............10.04........ ...... ..Lubin 7)bruska......................2................13.04......... .... .p odkarpackie 8)sonia27......................1................24.03......... ......wielkopolskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta dopisałam się wg kolejności nadejścia @ . jeśli źle to mnie poprawcie kobietki. Moje dziecię jakieś zasmarkane dzisiaj.... chcemy wiosnę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zmieniony nickem masz bardzo dlugi nick:P Ale my tez chcemy wiosne i moje dziecie tez jakies pociągające dzisiaj-juz mu dalam cerutin mam nadzieje ze mu przejdzie:) A do tabelki wpisalas sie REWELACYJNIE -pochwałka od Fretki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę bardzo:-) nie za gorace ? :-) co do sprzątania to ja też musze sie wkoncu wziąść a jakoś nie moge... pogoda taka jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech spadają z tym testem :P:P:P:P:P nasze IQ sa ponadprzeciętne :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wariatki !!!!! czytam i czytam faktycznie lecicie z koksem:P widze ze Muszka dalej szaleje i nas rozbawia filmikami :P nie byłam dzis w pracy dlatego tak pozno pisze :P pospalam sobie. meczy mnie bol brzucha przez wstretna @ i wzielam dzien wolnego :) ale fajnie jest posiedziec w domu juz mam prawie wszystko posprzatane zakupy zrobione tylko jeszcze córcie ze szkoly odbiore i laba :P widze ze tu znowu nowe dziewczyny sie pojawiły kogo nie witałam to witam serdecznie i zapraszam na zwariowany topik :P Jupi jej jupi jupi jej !!!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuummmmmmmmmmmmmm Kakauko rewelacjia-pyszne och dziekuje ci muszka-hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie mleczko :P i kakao tez :P i czekoladki tez ciasta tez wogule lubie słodycze i w tym moj problem wlłasnie opracowuje jakas metode zeby zrzucic 3 kilo za długa byla zima brrrrr:P tylko jak tu sie odchudzic jak sie chce miec dzidzi ?? narazie to nie jem po 18 tzn pije wtedy wode herbate lub ostatnio melise :P Kupilam dzis Folik i łykam od dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubicie czekolade na goraco ??? ja ostatnio własnie ja pije i mi bardzo smakuje tak zamiast kakaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka powiedz mi na co jest ten folik bo nie wiem :(:(:(:(:( i po co sie go bierze ??? i od kiedy do kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja własnie nie przepadam za słodyczami dla mnie mogą nie istnieć wogóle (no chyba ze mam @ to zdarza mi sie ochota) ale tak to wogóle, natomiast mięso to bym jadła non stop pod każdą postacią nawet surowe jak robie mielone to potrafie sama zjeść połowe surowego mięsa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wszystko przez to, że byłam wegetarianka przez 5 lat wróciłam do mięsa 2 lata temu i od tamtej pory istnieje dla mnie tylko mięso i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik to jest kwas foliowy brac go mozna przed planowaniem dzidzi lub juz jak sie jest w ciazy chyba sie go bierze 1 trymestr jak sie nie myle kosztuje 6 zł malusie tabletki ( takie to lubie łykac nie lubie łykac jakis grubasów :P ) a działanie ma takie : chodzi o to zeby dzidzi nie miała wad płodu jakiejs cewy nerwowej dokladnie tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ja jak sie odchudzałam to rozłożyłam posiłki na 5 w ciągu dnia ale musisz jeść je regularnie i conajmniej 2 litry wody oraz o 18.00 koniec posiłku (tylko zeby ostatni nie był za ciężki) natomiast jak lubisz słodycze to codziennie jedz ale tak do południa, wtedy masz energie na cały dzień i masz czas spalić to w ciągu dnia druga zasad tez jest taka, żeby zrezygnowac wówczas z owoców (soków owocowych też) bo one zawierają cukier a on sprawia, że szybciej tyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Pumka27 dla mnie ten topik dziewczyny jest również edukacyjny :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam najwieksze napady na slodycze jak mam @ lub czasem tez przed @ własnie zjadłam snikersa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zakupie, nie zaszkodzi a co do tego olejku z wiesiołka to dziewczyny działa :):):) po dwóch dniach brania zauważam poprawę juuupppiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć?Staramy się z mężem o drugie dziecko.To mój 3 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet uwielbia czekolady, potrafi zjeśc cała naraz , dlatego sie uzupełniamy, on kupuje czekolady ja kabanosy i tak nieraz siedzimy w łóżku i ucztujemy..........potem spalamy................:P:P:P:P:P:P:P:P lubie chodzić na taką "siłownie" wstęp za darmo :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×