Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość anna.s.1
no i tez sie dopisałam, i chyba jestem najstarsza, hmmm ;) a pytanko, w terminie @ wpisujecie date ostatniej czy date tej ktora ma nadejsc a mamy wszystkie nadzieje ze nie nadejdzie ? bo widze tu rozne daty i nie jestem pewna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
oki, to poprawiona ;) Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05......... ............Łódzkie anna.s.1.....31..........2...................22.05...... .............uk ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........12.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........6.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........6.................6 styczen...........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam test (okolo 17 godz.) no i negatywny ;( smutno, bo to 16 dni po owulacji i 3 przed @ ale w sumie nie mam nadzieji ze błędnie wyszlo, czytałam ze dziewczynom wychodziło juz po 10-12 dniach od owulacji... no nic bedzie kolejny miesiac staranek i napewno juz wiecej luzu bo zwarjuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam testom sikańcom to za bardzo nie wierzę, a to dlatego, że jak ja byłam w ciąży to dwa pierwsze wyszły mi negatywne, a były robione po terminie spodziewanej @, trzeci wyszedł pozytywny ale wtedy już wiedziałam że jestem w ciąży z USG :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie chcę cię anno nakręcać ale ja tak akurat miałam :O a poza tym test najlepiej robić z porannego moczu bo wtedy stężenie beta hcg jest najwyższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
dzieki asiulka 1981 ;) zobacze co bedzie dalej, temperaturka dzis jeszcze była wysoka. Nie nastawiam sie juz za bardzo, co ma być to będzie. Jak nie dostanę w dniu spodzianej @ (piątek) to zrobię w sobotę z rana z pierwszego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212motylek
A nam się udało właśnie w 2009 :-) Termin 15 styczeń 2010 :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mnie to mierzenie do szału doprowadza, jakos nie umiem dogadac sie termometrem. Z tego co wiem to po owulce do samej@ tempka jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie? ja siedze przy kompie bo mam dużo pisanka, ale ciagle wpadam na pomysł by sobie coś pooglądac w necie i tak własnie przez kolejną godzine nic nie wyprodukowałam.... uuuuuh kotka śpi koło mnie..... takiej to dobrze, przynajmniej wie kiedy ma dni płodne hihihihi a to zwierze a nie przemądrzały człek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie pisałam dzisiaj bo byłam na kursie na prawko.trzymajcie kciuki bo jutro no a w sumie patrząc na zegarek to już dzisiaj powinna sie pojawić @ i mam nadzieje że sie nie pojawi :) byłam dzisiaj w sklepie z ciuszkami dla maluszków i widziałam tysiące małych słodkich ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciukasy! ja tez robie prawko, jak tym razem nie zdam to mam to w d...a bardzo chce smigac autem. zwłaszcza jak bedzie dzidzia to taka wygoda. a ja tak lubie siedziec za kółkiem. no ale niestety zdac to jakis cud, chyba predzej w ciaze zajde niz zdam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Mirellaaaa nie poddawaj się. Ja zdawałam bardzo długo i w końcu się udało. Tobie też się uda. Dziewczyny mam pytanko? Od jakiego lekarza muszę mieć skierowanie i czy wogóle muszę je mieć, na badanie krwi? Ja też mam problemy z moją tempką. Teraz chyba do pojawienia się @ będzie wysoka czy tak? Bo przed i w trakcie owu bardzo skakała. 36,5 36,6 i tak ciągle. A na koniec owu miałam 36,8. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki co do waszych problemow z tempka to mam jedno doradzenie ( oczywiscie lepiej zebyscie juz mierzyc nie musialay bo bedziecie w ciazy) jak bedziecie mierzyc 2 lub 3 raz to juz same sie poznacie na tych tempkach...Jestem tego pewna:) A ja dzis bylam sobie kupic spodnie ciazowe bo moje juz mnie wszystkie cisną w kropelinke i sie pozniej zle czuje:( No i do tego zlego samopoczucia jeszcze jestem przeziebiona,mam katar i gardelko mnie boli :( Ale mam nadzieje ze samo minie szybciutko;) Milego dnia kobietki I trzymam ciagle kciuki za wasze starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
fretka83, mam nadzieję że twoje dolegliwości szybko miną. I już będziesz się cieszyć ciążą i dzidziusiem. Ja już kompletnie zgłupiałam z tym wszystkim. To jest drugi cykl starania się o dzidzię i już bardzo byśmy chcieli. 2 lata prawie po ślubie i już nie możemy się doczekać dwóch kresek.:) Ale cóż co się odwlecze to nie uciecze. A wy kobietki w ciąży, jak długo się starałyście? Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mierze temperatury stwierdziłam ze co ma być to bedzie :) eh jak na razie @ sie nie pojawia a od roku mam regularnie co 21 dni :) wiec może. w sumie to przytulamy sie bez zabezpieczenia juz jakies 2 miesiące ale tak na przemian bo jak juz pisałam wcześniej miałam pewne wątpliwości :) zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
cześć dziewczyny. Niestety @ dzis przyszła i to w 26 dniu ( 2 wczesniej). Wczorajszy test nie kłamał ;( a wiec zaczynam kolejny - 3 cykl starań... wiem, że dla dziewczyn które dłużej się starają to krótko ale jestem tym zmęczona, chyba zrobie sobie ten cykla bez testów owulacyjnych i bez termometru no i bez myślenia o tym - choć nie wiem czy mi sie to ostatnie uda ;/. Zobacze jeszcze jak moje samopoczucie będzie wyglądało za kilka dni - może mi przejdzie smutek i wroci zapał od nowa, dziś tylko jest rezygnacja ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
anna.s.1 najważniejsze to o tym nie mysleć. Wiem że to dobrze jest mówić a ciężko zrobić, ale podobno coś w tym jest. Myślę, że może masz rację i w tym cyklu nie mierzyć tempki tylko lecieć na spontan i może tym razem się uda. trzymam kciuki. ja jestem już po owu i trzymam gorąco kciuki aby się tym razem udało. Ja mam drugi cykl starań i też bym chciała już. ale co ma być to będzie, więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak sobie pomyślałam ,że napiszę , co mi lekarz powiedział zanim zaczęłam się starać o dziecko, jedno z badań tzn.badanie na obecność bakterii w pochwie mój lekarz zrobił w mi w komplecie badań, wyszło,że mam bakterię, która bywa groźna, udało mi się jej pozbyć, ale najważniejsze,że uważał,że obecność tych bakterii może powodować problemy z zajściem w ciąże, może tak nie jest zawsze, ale dziewczyny jeśli któryś cykl starań nie daję skutku to może zróbcie sobie takie badanie,udało mi się za w sumie 1 konkretnym cyklem starań (niby były dwa, ale ten pierwszy to nie był porządny;; Mam pytanie , czy zanim zaczęłyście się starać przebadałyście się u gina? Pozdrawiam gorąco i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja byłam u gina rok temu, dokładnie wtedy odstaiwłam tablety, mówił,że czas najwyzszy i ze ma nadzieje,że zobaczymy sie z powodu braku miesiaczki. Staramy sie jednak od półroku ale tak dokładnie z celowaniem to od 3 -4 mcy. przez cały prawie rok sie nie zabezpieczalismy poprostu. Dla mnie jest to wiec podejrzane. Korin masz na myśli chlamydię? jak tak to czy miałas jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam u gina bo to była taka spontaniczna decyzja.dzisiaj powinnam dostac @ ale jak na razie ani sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Streptococcus agalactiae , dostawałam dwie serie antybiotyków i poszło w cholerę,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myśle ze tez chyba sie wybiore do gina bo cholera wie co w człowieku siedzi moze jakieś chorubsko albo jaks bakteria.dla pewności i zdrowia mojego i dzidziusia wybiore sie w najbliższym czasie.a i mam pytanko od kiedy brałyście kwas foliowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże co to? tyle sie gada o chlamydii, cytomegalii i innych a tu to? jak lekarz wpadł by to diagnozowac u Ciebie??? jakie mialas objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos objawów, to prawie żadne, może delikatne plamienia czasami, nie chcę siać tu niepokoju :)))), ale jedno jest pewne ,że stan zapalny zmienia ph pochwy na niekorzystne dla życia plemników itd. , natura tak to sprytnie wymyśliła,że skoro coś się dzieję złego to utrudnione jest poczęcie dziecka, poza tym warto wiedzieć czy się jest posiadaczem tej bakterii , bo można zarazić nią dziecko przy porodzi i może być źle, a tak podadzą antybiotyk przy porodzie i ryzyko maleje, pozdrawiam słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz stosuję standardy niemiecki, tzn. każdej pacjentce pobiera wymaz i badany jest on pod kątem obecności bakterii chorobotwórczych,uważam,że przed ciążą warto się zbadać, żeby potem sobie nie wyrzucać jakiś zaniedbań, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×