Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

olga!! czytałam,kilka razy na forum,że ta słaba kreska to jednak wynik pozytywny! a w którym dc robiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , dziewczyny, jestem bardzo niecierpliwa i dzisiaj mimo,iż do @ 3-4 dni zrobiłam test(pre test),druga kreska bardzo blada , ale widać, szczególnie od dołu to tak milimetr jest ciemny, jak myślicie? Któraś z Was używała pre testu? Wiem ,że w dniu okresu mogę się rozczarować, ale dzisiaj idę na wesele i chciałam wiedzieć na ewentualność toastów;))), pozdrawiam ps. no i tempka 36,9 się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie:) Korin i olga w tabelce w dol!!! Jestem pewna ze to wasze kropeczki daly juz blada druga kreske:) Ja mialam tak samo, a jak nie wierzycie poszukajcie moich wpisow z czasow robienia testow:) Ale sie ciesze!!!! Bedzie jedna duuuuuuuza tabelka brzuchatek:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no dziewczyny gratuluje następnym mamusią . Mi chyba zaczęła się owulacja bo mam płodny śluz i wczoraj czułam jakie kucie w brzuchu . Muszę dziś znaleźć chwile sama na sam z moim mężem . Co będzie trudne. Zaraz zrobię sobie test owulacyjny ostatni mi został. Ja też bym chciał zobaczyć nawet taka słabiutka kreseczkę Mirellla ja bym jeszcze poczekała . Korin uważaj z tymi toastami . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe brzuszki Faaaaajnie! Blada kreska bo tak wczesnie Też tak miałam :-) A zachowywać się lepiej tak jakby się już było w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test owulacyjny i mam tą druga kreseczkę mocniejszą niż tą co zawsze się pokazuje . Jest śliczna ;-) To znaczy ze mam owulacje a tak się bałam że ten cykl będzie bez owulacyjny. Czyli w moim przypadku te obliczenia w tych kalkulatorach płodności się nie sprawdzają. Czyli warto kupować te testy ale trzeba je robić zgodnie z tym co mówi nasze ciało . Ja zaczęłam robić za wcześnie bo od 20 . 04 . Tak się ciesze ;-) ;- ) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! O widze,ze mamy dwie kolejne mamusie. Moje gratulacje🌻 😘 Fajnie, ze dolna tabelka ciagle sie nam powieksza. Oby tak dalej! Bruska pewnie zapracowana i nie ma czasu z nami popisac ale gdzie podziewa sie Hania? Haniu,Haniu odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babulce ;) widzę że ostro się staracie :) olga korin trzymam kciukasy mam nadzieję że lada moment potwierdzicie na 100% zafasolkowanie :D u mnie 30 dc czekam na @, staram się nie wkręcać ale to bardzo truuuudne :O za 6-7 dni albo @ albo test :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena jak te testy sie nazywają ? to te z allegro? Ja z testem poczekam do @. chociaż też mam 26 dc. Gratulacje dla nowych mamuś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! nareszcie zwrócono mi wolność, bo od wczoraj miałam zablokowane IP i nie mogłam pisać na kafe... trzymam kciuki, aby na następnych testach były już grubaśne kreski! ja mam 23dc i nic nie czuję.... lecę i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! No i dupa w kratkę-że się tak wyraże!!!Robiłam dziś drugi test innej firmy i nic-dalej JEDNA kreska!!! Ja juz nic nie rozumiem,albo to ze mną jest coś nie tak albo z tymi testami!!!No trudno teraz pozostało mi jedynie czekać na @ czyli tak jeszcze tydzień:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga nie zalamoj sie ,bardzo wczesnie zrobilas ten test,ja zrobilam dzien przed spodziewana i byla slaba niewyrazna kreska,na drugi dzien rano w dzien spodziewanej @ a i tak nie byla tak wyrazna jak ta kontrolna.Takze wstrzymaj sie z tym testowaniem do konkretnej daty @.Bedize dobrze. Pozdrawiam i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka dziękuję za podtrzymanie na duchu:):)Jesteś kochana!!! Mam nadzieję że jakoś wytrzymam ten tydzień:):):) I wzajemnie udanej Niedzieli życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa ja te testy kupiłam w aptece około 28 zł za 5 sztuk Hydreks LH test. Ja proponuje robić jak już pojawi się śluz płodny. Zobaczymy co z tego wyjdzie . Wczoraj jak miałam owulacje bzz było rano dziś jeszcze spróbujemy i zobaczę 6 maja co z tego wyniknie ;-) ;-) ;-) olgaiwaniak może ten test który zrobiłaś wczoraj był po prostu bardziej czuły niż ten drugi. Ja jak robiłam sobie testy nie będąc w ciąży różnych firm i zawsze była jedna kreska . Trzymam kciuki . Miłej niedzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no to jak jest w koncu z tymi testami ciążowymi??? piszą na jednych,że po 72 godz na innych,że po 6 dniach? nie kapuję po co tak piszą skoro im później tym lepiej...? ja narazie mam infekcję pęcherza (prawdopodobnie) boli brzuszek jak byk i łykam żurawinę i nospę... :( jak nie przejdzie czeka mnie lekarz jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ledwo oko otwarłam i już latam po necie, szukam odpowiedzi czy taka blada kreska to kreska? normalnie świruję troszkę, z drugiej strony patrząc to intensywnie na tą kreskę pracowałam , więc czemu ma jej nie być?no i jeszcze obserwacje moje też wyczulone, po każdym jedzeniu mam zgagę i kwaśne odbicia, wiem ,że mięśnie zwieracza żołądka się osłabiają w czasie ciąży, więc układanka miałaby kolejny element,ale czy tak wcześnie? no i czuję jakby delikatny ból pęcherza , jakiś taki dziwny, no stwierdzam ,że mam ładnego świra......ps. dziewczyny a czy na nieużywanym pre teście widać pod światło to miejsce gdzie ma być wyłapany hcg?bo tak sobie myślę,czy to co mi się wydaje kreską nie jest po prostu związane z budową tego testu, może to miejsce zawsze jest trochę widoczne, sprawdźcie nieużywane jeśli macie w domku? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korin tez kiedys patrzyłam z kazdej strony na test, np. pod światło. ale tez po zużyciu, i tez widziałam podświetlony paseczek, wyróżniający się niestety nie kolorem tylko połyskiem. Test był negatywny. Co do objawów, chyba za wcześnie, ale jak piszę wyzej też mam ból pęchęrza ale nie taki jak zazwyczaj, zawsze bolało mnie przy siusianiu a teraz tylko bardzo mocno w dole brzucha. moze to nie pęcherz, niektórzy piszą,ze maja takie objawy we wczesnej ciąży...hmmmm. Jednak ja się nie łudzę...równie dobrze mogę mieć za dużo szczawianów to tez daje takie objawy i bolą mnie stawy do tego. ale pisałas wczoraj,ze Twoja druga kreseczka była zabarwiona, to nie martw się tylko zrób za kilka dni zobzczysz bedzie piekna, wyraźna i dorodna!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kreseczka była blada , ale była ,nawet mój mąż potwierdził świeżo po przebudzeniu, że jest , a raczej jestem człowiekiem zrównoważonym w przeciwieństwie do mnie ;)))i jak czegoś nie ma to nie ma hehehe,zawsze mnie ściąga na ziemię po moich lotach w chmury,no poczekam sprawdzę i będzie wszystko jasne , ale do tego czasu muszę wymyślić jakąś nazwę na to moje świrowanie , bo to już chyba jakaś jednostka chorobowa heheheeh, a ten dół mnie jakby delikatnie kłuje , ale z siusianiem zero problemów, pozdrawiam , miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka wyżej , mąż jest człowiekiem zrównoważonym ,przekręciłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korin skoro mąż widział drugą kreseczkę tzn że była Olga ale Cię ten drugi test dobił.. współczuję Pozostaje czekać do terminu @ i wtedy zrobić Nie denerwuj się -będzie ok Ja cały dzień na nogach Szafkę dla córci mąż z dziadkiem skręcał a my na podwórku i obiad trzeba było zrobić Masakra na szafce niewiele się zmieściło zabawek ale reszta idzie do piwnicy bo i tak się nie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk,jest tu kto? Co tu taka cisza? Opowiadajcie jak wam minal weekend? Dziewczyny ja wiem,ze tak ciezko sie czeka,ze wszystkie chcialybysmy byc juz w ciazy ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i nie ma sensu robic testow tydzien wczesniej,bo one wtedy rozne rzeczy pokazuja i moga nam niepotrzebnie robic nadzieje. To trudne ale trzeba troszke wyluzowac. A my wczoraj mielismy sobie zrobic piknik ale oczywiscie od samego rana lalo:( wiec pojechalismy do znajomych. Fajnie spedzilismy czas a moje dziecko mialo okazje pobawic sie z rowiesnica. Co prawda corka znajomych to mala dyktatorka,ale nie bylo zle. Fretka a co u ciebie,jakies kolejne objawy sie pojawily? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Buterfly zgadzam sie z tobą co do kwestii robienia testów tydzień wczesniej, bo w poprzednim cyklu przezyłam to na własnej skórze. Wyszła mi bledziutka kreseczka, a @ i tak później przyszła, więc teraz bede czekać na co njmniej 18 dni wyzszych temperatur. No ale na razie cały czas czekam na owu. Juz powinna być, boje sie, że znowu się tak przesunie i ten cykl znowu sie wydłuży. No nic.., pozostaje mi chyba uzbroic sie w cierpliwośc i wyluzowac, ale to niestety nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , wiem , że robienie testów przed @ jest obarczone ryzykiem rozczarowania, dlatego jeszcze się nie cieszę , jutro lub pojutrze wszystko się powinno wyjaśnić, @mam co 25 dni ostatnio jak w zegarku (jutro 25 dzień)ale daje poprawkę na środę, bardzo się staraliśmy ;) , więc nadzieję mam, ogólnie uważam ,że cieszyć się będę jak minie miesiąc, a teraz tylko cierpliwość może nas uratować, ;))), spadam na działkę się powygrzewać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dszis mam 12 dn od wczoraj stosuje testy owulacyjne no a po za tym kupiłam wiesiołek castagnus no i cynk dla męża... nie wiem co jeszcze moge zrobic .....aha i mierze tempke.... szok dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE korin..................29..........2.........ok.30.04... ......wielkopolska olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....2...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........13?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................11............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........8.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................6................grudzien?. ...............Lubin przypomniałam tabelke bo dawno jej nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak juz ja przypomnialas to ja ja ukatualnie troszke:) Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE korin..................29..........2.........ok.30.04... ......wielkopolska olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....2...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........9.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................7................grudzien?. ...............Lubin A co do moich objawow na teraz,to wsumie nie mam ich za duzo,nie mdli mnie juz,no moze czasem,mam apetyt jak slon,ale jak sobie juz cos zrobie to mi ochota przechodzi:O Dalej mnie pryszcze atakują masakrycznie:O ale jak moja \"corcia\" chce byc piekna niech zabiera to co potrzebuje;)A jak to chlopak to bedzie model,bo wygladam okropnie:O Dalej mam nastroje dziwne,raz zla jak osa a za chwie lagodna jak baranek;) No i brzusio coral ladniej sie zaokragla:) W dole czuje juz taka kuleczke,to macica powiekszona,ale teraz wiem dokladnie gdzie moge glaskac moje cudeńko:D Pozdrawiam was cieplutko:) I moglybyscie cos wiecej tu nabazgrac-juz nawet o Pumce i Brusce,Hanii itd... nie wspominam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Czekam teraz na @ do 6 maja ciekawe czy moje intensywne starania coś przyniosły. Dziewczyny pisałyście coś o bólu pęcherza ja tez jak siusiam czuje takie ciągnięcie w brzuchu. Tak się zastanawiam czy może to przez intensywne starania??? Bo cały czas czuje jakieś kucie . Chyba trzeba się wybrać do lekarza . Jak na oznaki ciąży to za wcześnie ;-( Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xseniu kobiety roznym czasie czuja sie inaczej,wiekszosc sie nie spodziewa ze jest w ciazy i maja objawy ,np cos w twoim stylu,tylko mysla ze to co innego bo nie sa swiadome,ty ta swiadomosc masz wiec moze to jest jakis tam objaw,ale nie chce ci robic jakis nadzieji zludnych,ale pisze co mysle;) Poczekaj lepiej do terminu @ zanim pojdziesz do lekarza,bo przepisze ci jakies leki ktorych nie mozna brac w ciazy i tylko bedzie problem.Wytrzymasz te 6 dni. Aha i dodam ze jak sie tez "staralismy" intenstywnie z moim M to tez mnie boli pecherz albo macica ,cholera to wie co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×