Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń Moootylek...................2...............18.04.... . ........zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05................mazo wieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ............podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........10.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........8...................11.12... .........mazowieckie 5)Pumka27...................9................14 grudzien. .............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko ja nic jeszcze nie robilam:( Tutaj w szwecji z takimi rzeczmi sie nie spiesią,a czy mi glukoze bede robic to wątpie:O A ja znow na slodkosci tak:) Zas slone i ostre zjem ale nie tak zebym sie trzesla:) Mam nadzieje ze juz bedziesz tu grzecznie zagladala;) Bardzo mnie to cieszy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lubilam słodkie ale chyba nie moge narazie jesc bo mnie non stop mdli oj caly dzien mnie mdli ciekawe kieedy mi to przejdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz przeszlo jakis tydzien temu:D Mysle ze jeszcze jakies 2 tygodnie i tobie tez przejdzie:) Przy corce tez tak mialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pumcia zniknela,mam nadzieje ze juz teraz nie na dlugo;) Milego popoludnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zniknela:( Ale chyba juz teraz z nami bedzie:) Jeszcze Bruseczki brakuje:( Oby sie tez odezwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy córce tak nie mialam :D nic mi nie było nic mnie nie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz a mnie znow przy chlopakach nic nie bylo,a teraz mnie mdlilo-nie masz pojecia jaka ja jestem ciekawa co we mnie rosnie-ze to tak zaraz tez nie mozna wiedziec... Oj chyba bym za duzo chciala;) Ale to ma chyba kazda z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka mnie też tak mdliło potem zelżało a teraz od 2 dni znowu Buuuuuu Mam problemy z moją córcią i jej emocjami Normalnie nie potrafi sobie poradzić z rozstaniem np z dziećmi na placu zabaw czy swoją zabawką Jest tylko łaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka fajny ten brzusio mnie pozostał wypchany z ciąży i teraz tylko się zaokragla bo jak w ciazy to juz wygladałam :-( A coś ciekawego przeczytałam że ciuchy ciążowe mozna wybierać w takim rozmiarze jak się miało przed ciążą (o ile nadmiernie sie nie przytyło 8-) bo juz obawiałam się że nic nie znajdę i nie chciałam mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj jako pierwsza ;) nocka w pracy minęła bez większych sensacji :) teraz czas na sen, alea jak wstanę to się odezwę lasencje ;) piękna pogoda, a zapowiadali deszcz ... :) no to nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o badania mam teraz już robić obciążenie 50 g glukozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,dzis tu cos cichutko... Jenefer teraz gdzie nie czytam to wszyscy robia ta glukoze... ciekawa jestem czy tutaj tez to testuja,moze beda mieli jakies inne sposoby na to:O Oby bo ponoc to jest ochydne nawet dla tych co lubia slodkosci:O Trzymam kciuki zeby cie nie zemndlilo:O Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam chyba z 6 razy test obciążenia glukozą - w tym 5 x 75g glukozy. z każdym kolejnym testem jest gorzej. ja wypijam tą glukozę duszkiem ( i z cytrynką), ale ostatnio to myślałam że trupem padnę :( tak się źle poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka - zpomiałam dodać że masz zajefajny brzusio. a kiedy do Polski przyjeżdżasz? może dowiesz się wtedy co masz pod sercem ;) ja się dowiedziałam w 13/14 tc i się sprawdziło oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zmienionym nickiem ja do PL jade dopieor w lipcu i mysle ze juz sie tutaj dowiem co nosze pod serduszkiem:) Oj ale ja jestem juz ciekawa:) A ty sie bardzo szybciutko dowiedzialas o plci dziecka ,tez bym tak chciala;) Musze tu sie wybrac prywatnie do gina bo polozna watpie zeby nie poslala:O W piatek ide do niej 1 raz,zobaczymy co to za zołza bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mozna ale ja jeszcze nie bardzo wiem gdzie,mam pare namiarow ale narazie nie potrezbuje ,pojde do tej poloznej i zobacze co mi powie... A ja mam pewne przeczucia wiecie,ze we mnie chyba bedzie chlopczyk,ja jestem w 10 tyg i juz czuje moze 3 razy do dnia jakies "bulgotki" nie kopniaki-w zadnym wypadku... i tak sobie mysle ze dziewczynki chyba sie pozniej tak energicznie ruszaja.Co o tym myslicie mamusie coreczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czułam ruchy od 18 tc - ale wiadomo że w pierwszej ciąży czuje się później. ale energiczna była że hoho :D jak leżałam na patologii, to właśnie jak leżałam na łóżku, to mała tak szalała, że brzuch mi cały latał i co chwile szpiczaste górki się pod przez skórę pokazywały :D inne babeczki się dziwiły, bo mialy spokojniejsze "okazy". i tak jej zostało - myślę że będzie kaskaderem ;) fika, skacze po tapczanie ( a raz nawet wpadła za tapczan głową w dół ;) ) a jak widziała jak w parku dzieciaki miały ćwiczenia karate w plenerze - to do nich dołączyła i robiła takie wykopy że hoho - a ma dopiero 2 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Ja tez jestem tez niecierpliwa . Okres powinnam dostać jutro a już dziś zrobiłam rano test ale nie z pierwszego moczu. I jak zwykle jedna kreska ;-( ;-( ;-( ;-( Obiecałam sobie że nie będę się już nakręcać . I oczywiście tak się nakręciłam ze Hey . Na co ja liczyłam ??? Jaka ja jestem naiwna . A może ten test za wcześnie. Czekam na @@@@ mam nadzieje że się nie doczekam. olgaiwaniak napisz czy dostałaś już @@@@@@@@@@@@. Czy jeszce czekasz. fretka83 śliczny ten twój brzusio. Tak bym chciała już mieć taką kropeczkę w brzuchu. Co do moich odczuć to bolą mnie piersi( podszczypują) , jestem senna , czuje w brzuchu takie dziwne szczypanie koło jajników , mam jakiś białawy śluz, czasami chce mi się wymiotować , temperatura rano 37,3 . Oczywiście byłam naiwna myśląc że to ciąża . Takie objawy są bardzo podobne do zbliżającego się okresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszylas bo ja tez w pirwszej ciazy mialam w 18 tygodniu ruchy i ti juz jest ponoc wczesnie,takze nic straconego:P ale jak chlopczyk bedzie takie kochany jak moi dwaj pierwsi a napewno bedzie to moze byc i chlopak,choc nie ukrywaz ze pragne dziewczynke,wkoncu na nia liczlam dni i mierzylam tempke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu nie martw sie na zapas... poczekaj do jutra i zobaczysz co bedzie,choc przyznam szczerze ze mi test wyszedl dzien przed spodziewana @ z popoludniowego moczu.Fakt taki ze byla to bardzo blada kreska ale byla... A czy ty juz masz 14 dni od jajeczkowania??Bo ja wlasnie tyle czekalam i robilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacje miałam 25-26 kwiecień . Czyli dziś jest 11- 12 dc. Poczekam do jutra i się okaże . Dzięki za słowa pocieszenia. Dodam ze mam krótkie cykle 27 dniowe . Jak jutro nie dostane @ to poczekam 2 dni i dopiero zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co słychać? ja zasuwam w pracy ( ale się nie przemęczam ;)), do lekarza idę w poniedziałek , wg tygodni liczonych od ostasniej @ to będzie dobry 5 tydzien , będzie coś widać ? proszę o odp. doświadczone mamuski, pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Hej! Fretka śliczny brzuszek:):)) Jeśli chodzi o ruchy to ja w ciąży moją córcia poczułam takie bulgotki w brzuchu jakoś ok 14 tyg. O widze że Pumka w końcu nas odwiedziła-na chwilę tylko ale ważne że o nas pamięta:):) Xena ja powinnam dostać @ jakoś koło 3-4 maja i narazie jej nie widać. Ale nie wiem czy to jest powód do szczęścia bo chyba mi sie coś poprzestawiało-nigdy nie miałam takich długich cykli??!! A test robiłam w poniedziałek rano i nicwyszła jedna kreska:(:(:( Także juz sama nie wiem co jest??? Cycki mnie podszczypują-a nigdy nie miałam czegoś takiego na zbliżający się okres-także naprawdę nic nie rozumiem. Trzeba czekać i tyle:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, ale mnie przed chwilą zmuliło :( kasia tylko do mnie gadała: mama nie śpij, otwórz oczy! i musiałam je otworzyć, ale są jak z ołowiu :( to chyba pogoda dorzuca swoje 3 grosze do mojego zmęczenia. ale kawusia - taka mocna- już stygnie i zaraz ją wypiję chyba duszkiem ;) ciekawa jestem co tam u Bruseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×