Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

acha i witam nowa staraczke buttflery???dobrze napisalam:P Ale wiadomo o kogo chodzi:D A czt ty wiesz kochana na jaki ty topi trafilas???Wiesz co tu jest napisane .... Pare stron wczesniej jest napisane:P Zwariujejsz NAPEWNO:D TRAFILAS NA NAJLEPSZY TOPIK NA KAFE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze resztki @ haha ale ja i tak nie moge nic dzialac do 19 marca bo ide do ginia i mi kazala nie wspolzyc przed badaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien zaczol sie super wyspalam sie i od razu mam lepszy humor no i ten nasz topik dzieki niemu tez sie czesciej usmiecham :P z naszych wariacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam tak samo,czesem nawet wieczorem cos mi sie przypomni smiesznego z tąd to sie smieje jak to moj maz mowi "glupi do sera":D I wczoraj mi powiedzial ze my serio jestesmy wariatki;) (smial sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tradycja musi byc mialam dzis mala przygode jechalam autkiem do pracy i przy samej pracy z parkingu wyjechal jakis palant nie mial swiatel wlaczonych chcialam mu mrugac swiatlami zeby sobie wlaczyl ale on jechal moim pasem jak pozniej z daleka zauwazylam wiec normalnie mnie wystraszyl jechal na czolowke jaki gosc zaczelam trabic i właczyl swiatła i zjechal szybko ale co mnie wystraszyl to szok chyba nic nie widzial czy co bo pochmurno dzis mala mgła byla i ciemno i deszcz do tego od razu pomyslalam ze dzis 13 w piatek :P ale w finale nic sie nie stalo ale od razu mnie obudzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mialas przezycia juz od samego rana-dobrze ze ty chociasz mialas oczy otwarte!!! Kurcze zadzwonil moj maz i zapomnialam co chcialam napisac:( Co za skleroza!!!wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA!!!!! o pogodzie chcialam napisac:) My tu mamy snieg ale dzis jest tak piekane slonko ze normalnie zyc sie chce:) JUPI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis tu cisza-az smutno:( Dziewczynki wstawajcie:) Piszcie co zescie wczoraj zmajstrowały;) Juz sie nie moge doczekac az bedzie ok 20 marca wtedy sie zacznie na naszym topiku gorąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczne dziewczynki idą do nieba. Niegrzeczne mają niebo na ziemi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo madre slowa:D Pumka a ja ciagle zastanawiam sie czemu przed cytologia nie mozesz sie kochac????Pierwszy raz slysze Ja mialam ju nie raz robione i nie musialam miec jakies dyspenzy seksualnej przed nia. O co chodzi u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem o co chodzi??? nigdy wczesniej tak mi lekarka nie mowila a chodze do tej samej :( niewiem ale wiem ze raczej nie wytrzymam bez sexu tyle :P ma mi zrobic cytologie i usg jajnikow zeby sprawdzic stan jajniczkow czy nie ma torbielka no i badanie kontrolne takie tam wiesz ale czemu nie mozna sie bzykac nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dzien przed nie mozna czy co nie wiem juz sama a moze chodzi o ta cytologie zeby bylo tam czysto czy co ale to chyba dzien wczesniej wystraczy nic nie robic - nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez nie pierwszy raz robie cytologie wiec tez mnie to dziwi co ona gada ta baba niech sama sie nie kocha przez tydzien ja tak nie umiem maz tez zalamany wrrrrrr och ja to mam temperament moge co dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja mysle,ze nie powinnas sie kochac moze 2,3 dni przed cytologia ale zeby tyle pościć!!! To GRZECH:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie zebym wytrzymala wekend wolne a ja mam poscic haha nie ma mowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Sorki, ze tak z innej beczki, ale nie wiem co mi jest.. Wczoraj po stosunka STRASZNIE zaczelo mnie bolec, kluc podbrzusze nawet \"tamte\" okolice nie moglam sie ruszyc!Caly czas musialam lezec, ale i tak bolalo:( Trwalo to gdzies przez 2h dopiero przestalo troche jak wzielam no-spe :(Teraz tez boli np.przy kaszleniu...Nie wiem co to moze byc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja ci powiem ze tez ostatnio to ja przejęłam pałeczke w łóżku;) A zaszwe był do tego mój mężuś:D Ale jaki jest zadowolony!!!Wczoraj to mnie chcial doprowadzic do szalu!!! Ja chcialamk juz o 21 a on mi mowi ze jak sie film skonczy-oczywiscie wygrałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku nie zebym ci robila nadzieje bo nie chce cie w blad wprowadzic ale ja tam mialam przy 1 dziecku,tak mnie bolalo ze nie mialam przyjemnosci z kochania sie,myslalam ze to na @ ale jednak nie:) Ale teraz niedawno mialam tak samo,ale tym razemto bylo zatwardzenie i gdzies tam mnie to uwieralo w jelita:P Takze byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...mnie to zdziwilo, ze zaczelo sie to po stosunku(wiec to na pewno nie od tego, ze cos zjadlam nie takiego itp) boje sie, ze moze tam jest ze mna cos nie tak ... nie wiem w mojej budowie czy co lub czy to nie zaden torbiel albo podobne( odpukac!!!!) :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam.Ide z chlopakami na spacer poranny i psinką:) Potem musze zrobic znow porzadki bo bede miala gosci przez weekend-moi rodzice:) Tak sobie mysle ze wlasnie teraz moze sie we mnie kluc mala istotka:) Albo jutro,nie wiem dokladnie,ale ciagle o tym mysle:) Cos pieknego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylek bedzie wszystko dobrze nic sie nie matrw faktycznie nieraz tak jest jak jest ciaza na poczatku ale nie koniecznie ja przy pierwszej ciazy nic takiego nie mialam wiec rozne jestesmy i u kazdej z nas moze to byc cos innego a co jajnika to on moze bolec i przy stosunku i w czasie owulacji jak jest torbiel wiem bo mialam juz jajnik nie raz chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to calkiem cos innego wiec obserwuj sie i głowa do gory a noz widelec :P i bedziemy gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wariatki :-) ale mi sie dziś nic nie chce :-( ostatnio ciagle tak mam ,nic z wyjatkiem jedzenia :-p jeśc to bym mogła caaaały czas :-) fretka83 wróże ci śliczna córcie ,zobaczysz albo i dwie naraz :-) hmmm wiesz co? co ci bede żałowac-trojaczki będą :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka nie byc az taka dobra:P Ja juz dwoje mam,takze blizniaki bym strzymala ale trojaczki :O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Motylku a jak ci to nie bedzie przechodzilo to skocz do gina i tyle a jak nie ma terminu to na oddzial ginekolog wieczoram i bedzie musial cie ktos zbadac:) Ale tak jak Pumka pisze glowa do gory bo moze cie boli bo jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny:) Jak nie przestanie to bede musiala sie do gina wybrac nie ma innej opcji, teraz jest o niebo lepiej niz wczoraj, wiec mam nadzieje, ze to tylko taki przejsciowy bol...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek a kiedy ty masz miec mien wiecej @???? Wpisz nam date to bedziemy wiedzialy kiedy cie meczyc o test:P STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3 )fretka83....................1...............23.03.... ..... ......Śląskie 4) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 5) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 6) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 9)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 10)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 11)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak patrze na tabelke to ty Mootyleek to niedlugo masz termin @ to moze i byc taki bol przed @ lub jest ciaza i stad moze byc taki bol taka jak Frecia mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×