Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze: - Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało. hahaha milego wieczoru wariatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyneczki wariateczki;) Ja wam minela sobota??? U mnie sa moi rodzice i jest \"PEŁNA CHATA\":D A co do mojej sytuacji starajacej to troche stracilam nadzieje:( Wczoraj mialam 37.1 a dzis juz 37.8 :( Obawiam sie ze żyjatka męza nie wytrzymaly:( Ale jeszcze nic starconego,moze to tylko tak.... Pozdrawiam i zycze mijej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Jak wam mija weekend? Mam nadzieje że pracowicie:P i dlatego taka cisza na topiku. Pumka27.... przez twoje piatkowe dowcipy wczoraj obiad przypalilam i mi sie od meza dostalo ze siedze przy kompie i rechocze a grzanki na obiad sfajczone. No nic życze przyjemnej niedzieli i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki moje :) pospalam a teraz czas na przygotowanie obiadu dzien ponury u mnie wiec pewnie spedze go przed tv . zycze wam przyjemnej niedzieli :) jutro poniedzialek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kURCZE JA SIE POMYSLILAM I NAPISALAM ZAMIAST 36.8 TO 37.8 :O jestem ciekawa czy cos z tego bedzie,mam straszne nadzieje i oczywiscie obawam sie ze nic z tego nie bedzie:( Juz bym chciala 28 marzec i nie dostac @ a przynajmniej jakies miec objawy-chyba za szybko bym wszystko chciala:( Buziaki dla was i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jutro bedzie was wiecej i bedzie sie tu cos działo :P no to do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 tez mam tak jak ty....mam taka nadzieje, ze teraz sie udalo te bole i w ogole...za 3 dni termin @ zwariuje! A tak bardzo nie chce sie rozczarowac...wiem, ze bedzie kolejny cykl, ale same wiecie jak to jest...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pumka:) Nie boj sie dentysty;) Przezyjesz a ząbek juz bedzie zdrowy:D Mnie dzis moj synek zafundowal pobudke o 5.20!!! Biedactwo jest chorusiane i ma taki kaszel ze go wybudzil i juz bylo po spaniu:O A co do mojej temp.. to dzis troszke wyzej 36.9:)I w dodatku mierzylam ja 40 min predzej-takze kto wie czy by nie bylo 37;) Wiec jeszcze nadzieja nie wygasla:) Mam nadzieje ze niedlugo zaczna mnie chocisz piersi bolec-jakis malenki znak z nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nam sie w tym cyklu nie uda to beda dzieci w 2010 roku tez fajnie :) ale mysle ze sie uda:) trzeba byc dobrej mysli :) frecia jak mozesz wklej tabele i zobaczymy jak to wyglada kto na pierwszy strzal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3 )fretka83....................1...............23-27.03.... ..... ......Śląskie 4) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 5) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 6) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 9)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 10)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 11)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala. Bardzo prosze pumeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Sonia uciekla????????? Sonia odezwi sie jak tu do nas zajrzysz jak u ciebie staranka:) Pumka w ty masz wstrzemięzliwosc???Przed cytologią?? Czy staranka rozpoczete? Kiedy masz miec jajeczkowanie?Bedziesz kupowala w tym miesiacu testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wczoraj bylo bzzzzzzzz nie wytrzymalismy ale w gumce zeby nic tam nie zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jajeczkowanie bedzie okolo 24 marca wiec od wekendu bedziemy sie starac ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a co do testow to jeszcze w tym cyklu nie kupuje testow na owu sprobuje jeszcze raz obserwujac sluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta a czy ty juz dotarlas do gina???zebysmy wiedzialy i przede wszystkim ty jaki to tydzien i jak wyglada twoja kropeczka badz fasolka:) Pumka kiedy masz miec dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie polowa cyklu wypada na 24 marca wiec pare dni przed 24 marca i po 24 marca mam dni plodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam wypada-zawsze na weekend owulka to sie nazywa zorganizowane jajeczkowanie- w weekend najwiecej czasu na bzzzzzzzz o ile sie nie ma gosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,jak masz regularne @ to i owulacja bedzie co do dnia,ale dlaczego nie chcesz sprobowac tych testow bedziesz wiedziala napewno kidy ona jest-i bedziecie "tankowac" do pełna-hihihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tygodniu przewaznie mi sie nie chce bzzzzzzzz - zmeczenie daje w kosc :P ale jak mam dni plodne to mi nawet srodek tygodnia nie przeszkadza :P no i maz sie dziwi ale cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ha to tak jak u mnie jak mialam owulke to mi sie TAAAAKKKKKKKK chcialo,ale jak wczoraj moj maz mi mowi,to ja :O nie chce mi sie:P Ale wkoncu mnie dobruchał:P Ale narzekal ze nogi za wąsko trzymie-narzekal strasznie a ja nie wiem czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×