Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Mootylek moja droga nie myśl o tym ciągle,wiem, że ciężko to zrobić ale postaraj się :):) i nie myśl tylko o tym, że tylko teraz musi sie udać bo jakby było inaczej to bardzo przeżyjesz to rozczarowanie, uwierz mi wiem o czym mówie, raz dosłownie uwierzyłam, że jestem w ciąży bo @ spóźniała mi sie tydzień, bolały mnie piersi, miałam dziwne wibracje w brzuchu i bolał mnie brzuch więc zrobiłam bete - pamietam jak pani podawała mi kartke i powiedziała "przykro mi" jezu dziewczyny jak mi łzy same poleciały od 3 całą droge do domu płakałam a jak mnie chłop zobaczył to mało co zawału nie dostał, i powiedziałam sobie ze nigdy nie bede sie tak nakręcać - to było pół roku temu kiedyś przyjdzie ten moment że bedziemy mamusiami, kochana trzeba sie starać i wierzyć że sie uda jak nie tym razem to następnym i bedziemy próbować i wspierać sie, może i nie bedzie łatwo ale damy rade POSTARAMY SIE :):):):):) tak więc głowa do góry kochana NIGDY NIE TRAć NADZIEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno....ja też nie wiem czy sie uda czy bede musiała walczyć dalej, troche boje sie iść na wizyte do gina dawno nie byłam, w sumie odwiedziłam go 2 razy w życiu i za kazdym razem lądowałam w szpitalu + moperacja. Za pierwszym razem usunieto mi jajnik lewy, miałam bardzo dużą cyste która go wchłoneła, a drugi raz to pekł mi jajnik prawy, myslałam że to wyrostek, sama nie wiem jak to sie stało.....heh ale jednak bede musiała sie odwazyc i wybrac sie na konkretne badania co i jak, ale wierze że bedzie dobrze kobitki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc głowa do góry pierś do przody tyłek do tyłu i w droge :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska nie wiedzialam ze jestes po takich ekscesach!!! A co teraz jest w twoim jajnikiem prawym,jak to peknal???? Jak mozesz to napsz o tym Motylku a ty sie nie nakrecaj tak bo naprawde zwariujesz!!! Ja wiem co czujesz bo tez jestem taka ze ciagle mysle a jakby nie wy to na mojego chlopka nie mam co liczyc bo mi mowi ze ciagle gadam o jednym i tym samym:( Paskuda jedna;) Ale nie dziwie sie mu ile mozna sluchac!!! Ale teraz z wami sie moge pouzalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku zawsze jak przychodzi @ to sie denerwujemy i stresujemy ja to przeszlam dwa dni temu i do dzis mi smutno ale wiem ze jest kolejny cykl i kolejna nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu w grudniu zachorowała na grype dostałam jeszcze zapalenie ucha i takim oto sposobem dostałam antybiotyki, zaczęłam je brać w momencie kiedy dostałam @ jak juz pisałam u mnie @ trwa maksymalnie 4 dni a wtedy przedłuzyła mi sie do 2 tygodni, wiec chop do gina, przepisałam jakies tabletki na powstrzymanie, no i sie zatrzymała, ale minął miesiąc,drugi i @ sie nie pojawiała więc znowu chop do gina dał mi tabletki tym razem na wywołanie az wkońcu @ sie pojawiła. skończyła sie i wtedy nie wiadomo skąd i jakim sposobem pekł mi jajnik, oczywiście lekarze stwierdzili, że to mój facet naruszył go swoim sprzetem, tylko ze po pierwsze nie kochalismy sie wtedy przez ponad miesiąc a po drugie hmmm.....raczej swoim sprzętem by mi nic złego nie zrobił :P:P:P:P:P:P:P jezeli rozumiecie o czym mówie fretka mój tak samo reaguje jak sie zaczynam mu zali, wiec teraz nawet nie zaczynam tematu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten jajnik jest normalny???Wypuszcza jajeczka??? No a z tymi facetami-szkoda slow-oni tego nigdy nie zrozumieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć agentki! wy to takie nakręcone jesteście, że hej ;) od raka kilka stronek już naklikałyście. rano napisałam posta ale teraz po przeczytaniu widzę że go wcięło.... ja pospałam sobie rano 2h (jak wróciłam z pracy). moja mała to fajna jest i śpi z reguły do 10-10.30, ale nie śpi już w dzień niestety... jak czytam że niektórym dziewczynom dzieciaczki wstają o 6-7-mej to wielkie oczy robię. ja nie mam cierpliwości żeby się tak obserwować. 1.temp nie mierzę bo nie mam jak (tzn termometr w chacie mam, ale temp trzeba mierzyć o tej samej porze....) 2. śluz owszem - mam i rozróżniam plodny od tego w dni niepłodne ;) 3. obsrewacja szyjki macicy i stanu jej rozpulchnienia to nie dla mnie. 4. testy owu. fajna sprawa. dzięki nim udało mi się określić dzienń owulacji przy 1 ciąży ( to był 3 cykl starań i się udało). teraz testu owu mi nie są potrzebne ( i dobrze bo się już przeterminowały :p )bo po ciąży mam bolesne owulacje i nie da się ich przegapić ;) . witaj Aagnes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmieninym nickiem prosze opisz o co chodzi z tymi testami na owu jak najprosciej zebym zrozumiala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ich trzeba kupic kiedy je sie stosuje itp o co w nich chodzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie łeb mi zaraz peknie tak mnie boli :( co jest ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajnik jest pozszywany i jest wporządku czy wypuszcza jajeczka nie wiem, wogóle unikałam gina bo to było dla mnie traumatyczne przeżycie i nie chciałam do tego wracać, teraz bede musiała ......wrrrrrrrrrrrrr pod zmienionym nickiem - hmmmmmmmm czyli mówisz że testy owulacyjne pomogły....hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod pytaniami Pumki co jak gdzie za ile na jak długo jest sprawa godna przedyskutowania na forum co nie dziewczyny ????? Pumka ja wypiłam zielona herbatę i mi przeszło :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozne opinie słyszalam o tych testach na owu jednym pomaga drugim nie , wiec juz sama niewiem moze spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije zielona bo takiej zwykłej nie lubie :(:(:(:( a do pracy przyniosłam sobie taki ceramiczny dzbanuszek i filizaneczkę do tego i sobie parze taką sibatkę :):):):):):):) panowie sie oczywiscie ze mnie tutaj smieją ale ja mam ich gdzieś ot co co dla mnie to dla mnie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja to cyba w ciazy jestem-jakie mi syfy powychodzily t jest szok:P Moze przegapilam ta owulke-w brzuchu tez mnie cos kluje:P Ale to chyba sie wkrecam,ale syfy mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę, skopiowałam z jakiejś stronki : "Zasada działania testu opiera się na wykorzystaniu zjawiska wzrostu poziomu hormonu luteinizującego (LH) w moczu. LH jest zawsze obecny w moczu, tym niemniej wzrost jego poziomu w środku cyklu powoduje uwolnienie komórki jajowej z jajnika w ciągu 24-36 godzin. Proces ten nazywany jest owulacją. Aby zapłodnić komórkę jajową nasienie musi się znaleźć w narządach rodnych kobiety w okresie sąsiadującym z owulacją. Chociaż wydaje się to łatwe do osiągnięcia, komórka jajowa może być zapłodniona do 24 godzin po uwolnieniu, natomiast plemniki są zdolne do zapłodnienia przez okres kilku dni. Dlatego odbycie stosunku w tym najbardziej płodnym okresie jest kluczowe jeżeli chce się zajść w ciążę." ja za moje testy dałam ok 25 zl za 5 szt, z czego zużyłam 1 szt. a reszta się przeterminowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim zakladzie pracy sa kobitki tylko ze ja pracuje w biurze warsztatu i sa tu same chopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no robi sie ciekawie fretka, niewazne czy przegapiłas czy trafiłas grunt żeby byl owoc tej przegapki, a syfki trudno czas sie poświęcić :P:P:P:P:P:P:P a chłopy Pumka to przebijaja nas w plotkowaniu o 100% :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dzieki pod zmienionym nickiem troszke juz bedziemy wiedziec o testach owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×