Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

zapomniałam dopisac wiek więc sie poprawiam STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..........zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03...... .......wielkopoka 3 )fretka83....................1...............23.03.... ..... ......Śląskie 4) sonia27.....................1................24.03...........wielkopolskie 5) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 6) Aagness.......24..........1................29.03......mazowiec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27.....................2................10.04...... .. ...... ..Lubin 10)bruska.......28............2...............13.04............podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak tak pztrze na tabele to widze ze juz niedługo beda kolejne Brzuchatki i ta tabela co jest na górze bedzie coraz krutsza a ta na dole coraz dłuzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie nie lubie odkurzać i ścierać kurzu za to lubie prasować :):):):) i gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest jakas tragedia!!!! Ja teraz prasuje i podtawilam sobie deske obok kompa zebym mogla sobie odswierzac strone i widziec co piszecie-nie umie tego wylaczyc!!! ja juz mam chyba uzaleznienie!!! Macie na to lekarstwo????????? A moze macie tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka27 chce to zobaczyc jak tabelka na dole bedzie coraz dluzsza i jak kazda z nas bedzie pisala dziewczyny udalo sie!!!!!! hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez tak frecia :) i fajowo ze cie mamy :) tez gubie litery kurcze zarazilyscie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 hahaha ja tez robie swoje ale caly czas odswierzam tylko po to mam kompa wlaczonego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie gotowac :P ale za to moj maz dobrze gotuje i oczywiscie to lubi robic ale za to nie lubi sprzatac ale za to ja lubie sprzatac wiec dobraly sie dwie połowki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie chce gadac ale powinnam pracowac a ja ciagle daje odsiwerz strone i tylko patrze ile wy juz nadrukowalyscie liter :) strasznie wciaga ten nasz topik jak szalony :P a gdzie Muszka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka czatuje za swojego meza w drzwiach zeby na stojaco go zaraz zgwalcic:P wedlug przepisu bruski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja w pracy mam non stop właczoną kafe i e-maila otwartego i w połowie napisanego, jak ktoś wchodzi do mnie to mam przynajmniej podstawkę, że klikam w e-mailu, tylko, że od poniedziałku jest ta sama treść, ewentualnie coś dopisze :P:P:P:P:P:P:P:P masakra z jednego nałogu w drugi szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak jak wy :-p sprzątam i co chwile do kompa podchodze :-) tak sie nie da funkcjonowac :-p wariatki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka tak ci zajmiemy czas że nawet sie nie obejrzysz :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzaja mnie te moje dodatkowe kilogramy nie lubie jak mi cos sie zwija :P chcialabym juz byc w ciazy i sie tym nie martwic tak bardzo za 9 miesiecy bym sie tym martwila jak to zrzucic ale z moja córa przytyłam duzo bo 25 kilo i po okolo pol roku mialam juz swoja wage długo ale osiagnełam cel :) przytyłam duzo bo mialam zatrucie ciazowe niestety teraz tez sie troszke boje ze moze znowu to cholerstwo sie przyczepi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mojego wykorzystać nie mogę bo musi badanie nasienia zrobić jutro buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka a ja za to mam odwrotny problem-waże za malo i nie ma sposobu żebym przybrała na wadze.Jem jak mały sloń dużo,często i kalorycznie i nic.Od lat ta sama waga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka na stojaco tez ciekawie :P ale musisz trzymac mocno produkty zeby za szybko sie nie wydostały heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka to ja ci oddam troszke kilo i bedziemy razem szczesliwe:) Frecia u mnie to bylo takie leekie ze tak powiem zatrucie ciazowe mialam podwyzszone cisnienie, puchly mi nogi bardzo w 9 miesiacu zatrzymanie wody w organizmie stad ta waga tak wysoka bylam cala jakby spuchnieta bllleee ale bylam brzydka bleee ale za to jaka mam córke sliczna :) bylo warto :) niczego nie zaluje acha no i mialam cesarke obowiazkowo ale jestesmy cale i zdrowe ja i moja córeczka i to jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ja to wiem co to bole porodowe i to bardzo dobrze:( Przy 1 dziecku mialam problem ale za to 2 wyskoczyl jak filip z konopi i mam nadzieje ze 3 tez tak wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka co ty mi tu jakies bzdury o nadwadze na pierwszy plan wyciągasz teraz to masz zajść w ciąże a nie odchudzać :):):) potem wspólnymi siłami bedziemy sie odchudzac :):):) no :P:P:P:P musiałam cie sprowadzic do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale ja taka jestem panikarka :P i sie czesto wszystkim przejmuje niepotrzebnie :( ale dzieki za mile postawienie na nogi bruska :) zreszta oddam te 3 kilo Muszce bo jej brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to by sie nawet wiecej przydalo:-) dobra laski ja musze posprzątac :-( odezwe sie :-) papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak frecia słyszalam ze najgorzej jest przy pierwszej ciazy a ze drugie to juz wylatuje :P i trzecie podobno tez wylatuje jak z procy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro 13 i to w piatek czy dla was to dzien pechowy jest ???? bo dla mnie NIE jestem troszke zaboboniara ale 13 jest dla mnie szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat porodów to ja sie nie wypowiem :):):):):) brak u mnie doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska ale cie to nie ominie :P moze nawet ze zdwojona sila przy blizniakach :P u mnie zreszta tez jest mozliwosc ze bedzie dwojeczka ale szczerze wole nie tzn teraz wole juz jedno bo juz jedno mam hehe mogla byc dwojka od razu :P ale jak bedzie to sie wychowa jasna rzecz i bede miec wrazie co trojeczke jak Frecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×