Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

o tak rodzaj śluzu, tempka, testy owulacyjne i skuteczne bara bara to motto przewodnie na naszym topiku :):):):) trzymam kciuki za was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis to bede nogi trzymala na scianie jak ta w "lejdis" ale mam super humor:) a to kiedy dostene @ jak tak pozno mam owulke???za ponad 2 tygodnie?????dobrze licze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam teraz na linku od afrodytki i ta tam mniej wiecej wyliczylam ze bede miala @ dopiero 28!!! takze tak jak napisalam test bede robila 31 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Jolitka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23/28.03.... ..... ......Śląskie 4)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie 5)Madziulek0405.............3................25.03...... .... ...lubelskie 6)Aagness...24 lata......1.................29.03...............mazowiec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 10)bruska......................2................13.04... . ..... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka jak ty będziesz testowała to ja bede dopiero gwałt masowy przeprowadzała na swoim chłopie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska jabym mieszkala blisko ciebie to bym ci dala reszte moich tescikow zeby tobie tez radosc przyniosly tak jak mnie dzisiaj-kurde ja sie juz czuje jakby mi test na ciaze wyszedl pozytywny,ale sadza i mam nadzieje ze zaskoczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie sprawdza te tesciki to moze i wy w nastepnym miesiacu bedzie probowac-o ile teraz juz nie dolaczycie do tabelki ale na miejsce zaciązonych:D JUPI JUPI ale ma fioła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Zapracowana byłam dlatego mnie nie było... ale juz jestem:) Moje podbrzusze troszke pobolewa ale nie tak jak wczoraj .... No niezle tu powypisywałyscie:) heheh topik nabiera objetosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierwszy raz testowałas dzisiaj ????? może i ja spróbuje tych testów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam dzisiaj ze jak nie bede w ciazy to po okresie lece do Ginka bo juz mam dosyc tych staran Zauważyłam ze ja jako jedyna staram sie czwarty raz;( i nic;( masakra Trzeba zatem sie przebadac Chociaz wczoraj wyczytałam tez w necie ze w zajscie w ciaze pomagaja Castagnus - tabletki ktore obnizaja hormon prolastyne -(chyba tak sie nazywa):) sa to tabsy ziołowe;) wiec nie zaszkodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko i brusko ja test kupialam w aptece ale ile one w PL kosztuja to nie wiem.Ale zrobilam dzis 4 test i wyszedl pozytywny:) A czy dzialaja to nie wiem,ale chyba tak nie:P Ale ja sie zastanawiam czy nie za pozno chce sie kochac na dziewczynke???? jajeczkowanie mam miec miedzy 24 a 36 godz obawiam sie ze meskie szybkie plemniki sie do jajeczka dobiorą!!! My kochalismy sie 3 dni temu-tyle to one chyba nie wytrzymaja:( Ale co tam to bedą zas jajuszka:) Tak sie bede cieszyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne czy dziureczka czy jajeczka ważne zeby zdrowiusie było;) bede trzymała kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie dopisz sie do naszej tabelki.. no i opowiedz cos o sobie ile sie starasz jak długo czy masz dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) co tam ? jak tam dzionek? ps a reszta gwalcic poszła :-) witamy nową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa takie buty:) dzionek ciezki był ale przezyłam Jutro mam urlopik i mam zamiar odpoczywac:) i zagladac tu czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28(!) lat, mam juz jedno dziecko a teraz trzeci cykl staramy sie o rodzenstwo dla naszego syna. Mam nadzieje ze teraz cos juz wyjdzie z tych staran bo załozylam sobie ze urodze przed trzydziestka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie masz że chociaz synka masz :) ja niestety staram sie o pierwsze dziecko i nic;( a juz 4 cykl;( Moze opowiesz nam (jak pamietasz )jakie miałas objawy ciazy ale te najwczesniejsze w 1-2-3 tygodniu ciazy? pamietasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest nasza tabelka wpisz sie do niej im nas wiecej tym lepiej:) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Jolitka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23/28.03. ... ..... ......Śląskie 4)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie 5)Madziulek0405.............3................25.03...... .... ...lubelskie 6)Aagness...24 lata......1.................29.03...............mazowiec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 10)bruska......................2................13.04... . ..... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3 )fretka83....................1...............23.03.... ..... ......Śląskie 4) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 5) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 6) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)butterfly*...................3...............ok.31.03............IE 9)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 10)Pumka27.....................2................10.04.... .. .. ...... ..Lubin 11)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciaza w sumie nie była planowana.Moj "genialny" lekarz powiedział,że przy mojej chorobie NA PEWNO! nie bede w stanie zajsc w ciaze,no wiec przestalismy sie zabezpieczac. Brak okresu mnie nie zdziwil bo to norma u mnie ze mialam bardzo nieregularny. Kiedys w pracy zaczelo mnie mdlic wiec kolezanki stwierdzily zebym lepiej kupila sobie test ciazowy,a ja bylam przekonana ze to grypa zoladkowa:) Ja kpjawily sie dwie kreski pognalam do gina i okazalo sie ze to juz 7 tydzien. W sumie zadnych objawow. Ufff ale sie rozpisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj butterfly :P ja tak tylko na chwilke sie pojawiam bo oczywiscie ciekawosc mnie meczy co tu sie dzieje :P widze ze topik sie pozytywnie nadal rozwija :) juz jest nas fajna kupa :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba spicie lub molestujecie mezow ( ja jeszcze nie moge mam @ :( i wam zazdroszcze :P ) ok ide ogladac tv papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dzien doberek wczoraj ostatnia dzis pierwsza :P wstawac spioszki :P zazdroszcze tego lulania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pumeczko:) Jestem juz,A masz racje moje dziecko dzis wstalo o 6.30 to juz normalnie szok ze o pol godz dluzej spal;) A ja to wczoraj mialam wieczor-oooojjjjjj dzialo sie:D Mam nadzieje ze bedzie z tego corcia:) A jak u ciebie dzien???@ jeszcze masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×