Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ja wariatka melduję się na stanowisku :) witaj buterfly hahahhahahahah juuuupppiii nareszcie ktoś w moim wieku, tylko że ja poczatkującą i tez powiedziałam sobie że przed 30 musze urodzic dziecko - masakra dopiero pierwsze :o:o:o:o:o:o zawał na miejscu no ja wczoraj z racji tego ze skończyła mi się @ postanowiłam sobie ze zaaranzuje barabara (4 dni to długo hmmmm) postanowiłam zrobic chłopu masaż, robie robie robie i się tak zmęczyłam że jak skończyłam to prawie zasnełam :P:P:P:P:P:P:P Pumka no w zasadzie to nie powinno sie kochać jakies conajmniej 3 dni przed cytologią bo plemniki jeszcze moga zyc i będa tam wariować pod mikroskopem :D:D:D:D:D ale czmu tak długo, hmmm może lekarz chce mieć czyste jajniki dosłownie :):):):) a ja uważam że kobiety za kierownica (oczywiście te wybrane jak my) to najbardziej trzeźwo myślący kierowcy :):):):) brawo za trzeźwość umysłu u mnie raz słońce raz ciemno, ale zimno wrrrrrrrrrrrrrrrrr Moootylek dużo czytałam że własnie dziewczyny takie bóle miały jak były w ciąży hmmmm uważaj na siebie w razie czego, ewentualnie seksik delikatny no ale ta całość, orgazm i wogóle to cię zmęczy no nie, więc hmmmm, kochana prosze o pozytywne myslenie nic ci nie jest :):):):):):) fretka ty to sobie wykrakasz tutaj zobaczysz conajmniej bliźnięta :P:P:P:P Muszka powiadasz że masz duzy apety???????? hmmmmmmmmm :):):):): cos napewno to wróży ale pierdoły pisze ale to cała ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska a ty co sie nie odzywasz ??? cio???? tyle masz pracy tak przy piatku??? ach ten szef :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestes bruska jak pisalam to cie jeszcze nie bylo :P ale telepatia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylek no twój czas nadchodzi i trzymam mocno kciuki zeby było to co podejrzawamy a co to bedzie ??????? noooooo?????????? twoje upragnione DZIECKO :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja tu zostałam sama!!!!! 😭 😭 😭 wracać mi tutaj natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak @ ma byc 18.03 ale pewnie sie opozni bo owulacje mialam w tym cyklu wyjatkowo pozno...dopiero 20dc (to pewnie przez chorobe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dziekuje dziewczyny za wasze pozytywne myslenie:):) A czy to ciaza...hmmm...byloby zajeb***** nigdy takiego bolu nie mialam... ale nie chce sie nastawiac, gorzej jak to cos innego...ja to odrazu jakies choroby wymyslam...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima jest to i apetyt wiekszy :-p :-p a ty mootylek to tak jak ja,zawsze o najgorszym myślisz a tu życie ucieka! i trzeba sie cieszyć każdą chwila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ja to tak zawsze... najpierw o najgorszym mysle...hehe Optymistka ze mnie, ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to tez z tych bardziej negatywnie myslacych istot jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hello a wy gdzie uciekłyscie ???? no nie mowcie ze znowu sprzatanie ???? hmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak każda z nas :):):) denerwujemy się każdym drobiazgiem ale i tak w pewnym momencie włączy się pozytywne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa bruska sie czai pewnie zeby na 25 strone skoczyc jako pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam az ktoś napisze bo wyjdzie w końcu na to, że sama ze soba będę rozmawiać :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie czerwony kapturek przez las na rowerze. Nagle z krzaków wyskakuje wilk, psuje rower i ucieka. Sytuacja kilka razy się powtarza, aż pewnego dnia wilka na gorącym uczynku przyłapuje niedzwiedź: - Jeszcze raz zepsujesz ten rower a będziesz go spawał! W ciepły wiosenny dzień czerwony kapturek złożył wizytę swojej babci: - Witaj. - Witaj wnusiu! - Babciu czego masz takie duże uszy? - Żeby Cię lepiej słyszeć. - A babciu czego masz takie wielkie oczy? - Od tego cholernego spawania! Idzie Czerwony Kapturek ścieżką, patrzy a z krzaków wystaje głowa Wilka. Czerwony Kapturek oczywiście zaczyna: - Wilku czemu masz takie wielkie oczy? - K...., nawet się wy.....ć nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska dzis ty humorkiem nas tu bawisz;) A ja juz nie mam tak dobrego dnia:( Mial byc dzis na samochod do odebrania a tu lipa!!! mamy go dopiero 3 tygodnie a juz w serwisie do naprawy:( My to sie zawsze w cos wpakujemy:( Kurcze ale ja to mam problem,motylek sie boryka z bolem brzucha a ja ubolewalm nad autem;) A co do mojego brzucha to ewidentnie boli mnie jajniczek i dzis maial 37!!!choc mialam plytko term... wsadzony:P A co do Pumki -zgadlas sprzatam znow:O Dziennie ta sama robota.chlopaki mi nie szczedza porzadku:P ALe co mam robic jak nie sprzatac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3.77 Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz... hahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalski wraca do domu z pracy, ma już usiąść przed telewizorem, ale słyszy charakterystyczne odgłosy dobiegające zza ściany od sąsiada. - Ten sąsiad zaczyna mnie już wpieniać! Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki! - Mama chciała mu to samo powiedzieć z godzinę temu - mówi Jasio. - I co, powiedziała? - pyta ojciec. - Nie wiem, jeszcze nie wróciła...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona. Żona mówi: - Puść mnie na chwilę, teraz ja sobie po surfuję po internecie! A mąż na to: - No kurwa mać! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia? ok juz nie moge prawie sikam z tych kawałow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka dobre dobre :D:D:D:D:D fretka ja wczoraj rano wstawiłam samochód do warsztatu miałam urwany przegób w przodzie czy jakos tak i okazało sie ze musieli wymienić całą oś :o:o:o ale mój samochód ma 16 lat :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że Pumka ostro się stara żeby zacząć nowa stronkę :D:D:D:D:D:D staraj sie staraj kochana a kawały świetne, troche wyglądam głupio jak sie smieje ni z tego ni z owego do monitora :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wrócił wcześniej z delegacji. Zobaczył, że spod kołdry ich małżeńskiego łoża wystają 4 nogi. Zdenerwował się bardzo, chwycił gruby kij i walił w leżących ile wlezie. Zmęczony poszedł do kuchni, a tam wita go..... ŻONA: - Witaj, misiu, przyjechali twoi rodzice, położyli się w naszym łóżku, już się z nimi przywitałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×