Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

jakich nieporozumien Frecia ?? przeciez my sie kochamy wszystkie :P a moze na nk sie odnajdziemy co macie nk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka na synka jest tak sex sex i jeszcze raz sex:P Oczywiscie w dni plodne bo za caly miesiac bys meza wykonczyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Muszka ty to sie zawsze wyśpisz :D:D:D:D dziewczyny powiem wam że w piątek miałam same zonaki ciąży oczywiście nadchodzacej, jak wchodziłam do domu po pracy to w drzwiach zobaczyłam nowych lokatorów i z kim oczywiście z małymi bliźniakami :P:P:P:P a potem w śnie te dwa bociany .......hmm...........no no no no zapowiada sie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisz azeby nie codziennie bo towar bedzie słaby to juz niewiem :( chce syna !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska ewidentny znak ze beda blizniaki:P A slowotworstwo sie szerzy nie tylko u mnie zonak :P Bruska napiszemy slownik???:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze lepiej corcia druga bo syna to chyba zagłaskam :P taki lalus by byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo tak frecia mamy druga misję, nie dość że ciąża to jeszcze nowy słownik wyrazów domyslnych musimy napisać :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Pumka jak wyjdzie teraz syn to dalej bedziesz starać sie do skutku az wyjdzie curuchna :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno homogenizowany ????? a jak wyjdzie homo..... :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska nie rob takiej miny!!!!!!!to wszystko do naszego slowika:D Bedzie duuuuuuuuuzo grubszy niz slownik jezyka polskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawda tez taka ze moja mamuska juz ma 5 wnuczek przydałby sie chop - wnuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK WYJDZIE HOMO Bruska ty to mnie powalasz na lopatki-hihihihihhi Muszka a ty co myslisz ze sie odezwiesz az i bedziesz milczec???? Po moim trupie-prosze tu z nami slownik pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice mają 4 wnuków potomków i 2 wnuczki więc ja teraz 2 dziewuchy strzelam za jednym razem :D:D:D:D ......a co... niech maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa no to Pumka nie dziwie sie ze chcesz chlopczyka:) Uda sie zobaczysz:) Ale mnie cos kluje w brzuchu-czyzby juz mnie kopala moja kropeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fajny macie temacik Kibicuję wszystkim staraczkom! :-) Pumka chłopaków się robi pod koniec owulacji... ja drugi raz polowałam na dziewczynkę i przez 3 cykle robiliśmy to tylko na początku owulacji,ale nic nam nie wyszło... w czwartym cyklu kochalismy się także w kolejne dni owulacji-widać dziewczynka nam nie dana-mamy 2 łobuzów ;-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ty swirusko :P kropeczka cie juz kopie hmmm no no moze juz sie rozstepy pojawily co :P ale my mamy świra :P Muszka co z toba ???? pisz cos wesolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jedyne wyjście Pumka to takie, że pościsz do owulacji a jak ona przyjdzie to bierz wolne i jazda bez trzymanki, w razie czego jakby chłop protestował to kajdany ci podesle, wtedy bez problemu weźmiesz to co chcesz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MoniaAnia to nam dodałaś wiary w dziewczynki :P:P:P:P:P...no trudno najwyżej spłodzimy samych chłopów :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie jak sobie ja tam chce corke:P a Ja nie doczytalam ze pumka pisalas cos o NK moze sie chociasz zobaczymy?????? Fajnie by bylo widziec takie wariatki jak wy wszystkie.Ale jak nie chcecie to jestesmy dalej anonimowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju wariatki sniadanko jadłam!! a co do słownika to ja sie nadaje jak nikt :-) co do wnukow naszych rodziców to u mnie jest 7 :-p mniej wiecej po równo ale ja i tak chcialabym chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bruska dobre leze na plecach i sie smieje :D postaram sie teraz zdziałac syna a moze mi pisane sa córy hmm jedna mam i jest bardzo kochana :) nie zamienie jej za najlepszego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mam konta na naszej klasie :-( ale jak coś to na maila zdjecie moge wysłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×