Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Moja mama ma 4 wnuków i zadnej wnuczki ...ale ja się nie zamierzam starac o poprawienie tych statystyk... ;-) Ja na razie podziękuję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia zeby bylo anonimowo to podamy sobie adres amail i tam wyslemy link z nk i mozemy sie chociaz tak poznac jak chcecie ja jestem za oczywiscie kto chce moze sie przylaczyc kto nie to zostanie anonimowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeżeli już to tylko zdjęcie moge wysłać na e-maila :):):) a zobaczyć sie z wami tez bym chciała, ale moze nam sie kiedys uda taki zjazd zorganizować z potomkami :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to olewamy;) Mozemy sobie po fotce na maila wyslac i tyle:) przynajmniej sie zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P hahaha moja stronka :P no u mnie w rodzinie to juz przewagi nie bedzie w chopach bo sa same wnuczki ale jeden by sie chociaz przydal :P dziadek musi byc przeciez dziadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak z dziadka trezba zrobić prawdziwego dziadka Pumka a co do naszej klasy to ja jestem całkowicie w tym zielona :o:o:o:o CAŁKOWICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w swoich profilach wpiszcie adres mailowy i wam posle fotke,U mnie jest widoczny mail takze czekam czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muszka obawiam sie ze ciezko sie bedzie spotkac-jestesmy porozwalane po calej PL i w dodatku swiecie tez:( Np ja nie jestem w PL:( Ale mysle ze jakbysmy sie spotkaly to by nas wyrzucily z pubu bo bysmy tam bydło narobily:P Ja tu czytam niektore wpisy i sie smieje na glos a co dopiero jakbym z wami byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam wyślę dopiero jak w domu będę bo w pracy raczej nie mam zdjęć :):):):) sarubwladi@wp.pl a do tego czasu czekam na e-maile :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka wysylam ci fotke:) Czekam na twoja a wy dziewczyny jak wrocicie z pracy zaraz sie zabierac za wyslanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaahahahaha bruska padam na twarz:P Lasencja-hihihhihihi Pumka tobbie i motylkowi poslalam ale wy macie jakies dziwne znaki na koncu i mi nie chcialo wyslac i je skasowalam i wyslalam-sprawdzcie czy macie moja gembe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka pieknie wygladasz a z mezusiem jak dwa goląbki:) Świetne fotki bo śliczna osóbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka kolejna brunetka;) Bozia cie obdarowala nie tylko blyskotliwoscia ale i uroda-ladnie napisalam co???:P Ale narazie widzialam Pumke i muszke dziewczyny jestescie the best-tak sobie was wyobrazalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka a jeszcze nie dopisalam ze corunia jak marzenie=oczka to ma czarujace. Ja wam tez posle moich chlopakow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka i bruska doszly fotki moje ???? Frecia dawaj chlopakow swoich jestem ciekawa jak wygladaja twoje dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka masz naprawdę śliczną dziewuszkę ;););) rany julek będę jedyną blondyną :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×