Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Frecia fajne chlopaki :) ale widac ze łobuzy male co??:P śliczne masz dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pumka doszły :-) śliczna córcia, tobie tez zazdroszcze :-0 :-p ale widać po kim ma te pikne geny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za milutkie slowa. A chlopaki rozrabiaki tak tak:) Ale nie lubie jak sa za grzeczni bo wiem ze cos jest nie tak:) Sa przekochani-cos o tym wiesz Pumeczko jak sie kocha swoje dzieciatko:) Twoja cora oczarowala mnie oczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia chłopcy to po prostu istne wcielenie żywiołowości :):):) dziewczyny super macie dzieci GRATULUJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Ale sie rozpisałyście od rana! Ja mam dzisiaj dzień mega lenia i dopiero staram sie ogarnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki z was tez niezle laski sa :) same czrnulki :) bruska tylko blondi bo cos pisala wiec bruska czekam na fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna zabawa z tymi fotkami JUPI JUPI:) Bruska ale jak nie poslesz nam fotek na maila jak wrocisz z pracy-to my cie znajdziemy w tej PL:) A co do innych staraczek motylka,afrodytki,pod zmienionym nickeim i innych tez posylajcie a my wam odeslemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz za 20 jedenasta:( moj czas na kafe sie konczy,musze tu ogarnac twoche ten balagan i zaczac robic chlopakom obiadek. Czes buuffrry nie wiem jak sie to pisze ale czesc wariateczko:) Posli fotki:)Jak juz doczytalam zagladamy w glab siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buterfly cos chyba nie tak z mailem nie ma w nim @,albo ja cos zle robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredka ja tez zabieram sie o 11 za bardziej przyziemne rzeczy :-) ale dzis to nawet mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze bardziej chce sie z wami widziec-te forum jest niesprawiedliwe-ono powinno nam teraz ufundowac spotkanie:P jestescie rewelacyjne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ;-) a to spodkanie, to ufundowane rzecz jasna to najlepiej na lazurowym wybrzeżu :-) :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly nam uciekla:( Oj ty ty;) Oj tak muszka przyziemne to dobrze nazwane mam taki syf na podlodze z wlosow mojego pieska i lapek ze szok-znow bede dzis z mopem tanczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak!!!tylko lazurowe wybrzeze-my w strojach kompielowych i takie duuuuuuuuuze brzuchy-ale by my furore robily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no butterfly nic nie pisze hmmm bruska czekam na fotki dzis obowiazkowo blondi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z maila no...zauwazyłam to bo ja urodziłam sie 13.02.1981 roku :):):):) i cie podpatrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×