Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

to tylko bruska mogla napisac wylegowisko wielorybow-hahahaha to moze lepeij pojedziemy na wybrzeze kosci sloniowej my jako sloniczki nie bedziemy sie tam rzucac w oczy:P wylegowisko wielorybow-leje sie jak wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly ja juz postanowiłam zachodzę w tym cyklu w ciąże testuje 13 .04 czyli w Lany Poniedziałek a termin z kalkulatora mi wychodzi na 22 Grudnia :D:D:D:D to już postanowione :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 14.10.1981 r i jakbym byla nauczycielka tez bym miala dwa swieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka zapsulas mi zabawe ale masz racje czas na nas-bedziemy jeszcze tu pozniej ale co???? No ja w kazdym bądz razie bede tu ciagle odswierzac,jak sprztac to tez nasz tobik,zeby sie nie zakurzul:P Bawcie sie dobrze. Buziaki:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm frecia głowie sie i głowie co to może znaczyć "ipi" i nie mam bladego pojęcia :P rybki przecież sa cudowne, no i jak mamy sie spotkać gdzieś w ciepłych krajach to najlepiej nad morzem bo w upale to my nie damy rade wysiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterly jestes nasza 1 bladynka piekna blondynka ktora posalala fotke:) Mysle ze nie ostatnia blondi na naszym topiku:) No i jak tu sprzatac jak tu sie tyle ciekawych rzeczy dzieje:P :D:D:D:DD:D:D::D:D:DD:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska na slasku urzywamy tego jak ktos ma nie rowno pod sufitem czyli "ipi" moj maz to slyszy conajmniej 5 razy od poludnia do wieczora:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zmykam. Musze wylaczyc kompa zeby mnie nie kusilo do was zagladac bo znowu przypale obiad. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly czy to twoj synek hmm sliczny chlopczyk:) a z ciebie to śliczna syrenka blondi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka bardzo dziekuje,tak to moje syniatko! Uwielbiam go ale chcialabym jeszcze jednego lobuza! bruska fotka poszla i ja tez juz sobie ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju jeju jak wy sie rozpisalyscie od rana! A mnie nie bylo...eh...:) Nom ja niedlugo mam miec @ a jak sie czuje? Hmmm normalnie... brzuch juz mnie nie boli, ale piersi MASAKRA jak zawsze po owulacji... Nie chce tej wstretnej @!!!!!!! A i widze, ze fotke.pl zrobilyscie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi 4 letni Jasiu do taty i pyta: - jak ja się znalazłem na świecie? Tata tak myśli co mu powiedzieć. - Jasiu, bocian cię przyniósł. Jasiu: - tato, czemu ty jesteś taki głupi? Tata: - Jasiu, dlaczego tak brzydko mówisz? Jasiu: - bo my mamy taką fajną mamę a ty pierdolisz bociany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi mąż w łazience i wyrywa sobie włosy łonowe. Nagle wchodzi jego żona i się pyta: - Marek, co ty robisz ? Marek odpowiada: - Wyrywam sobie włosy łonowe. Żona: - Dlaczego ? Marek: - Jak nie chce chuj stać, to nie będzie leżał na miękkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P - Jak we własnym domu skonstruować automat rodeo? - Zapakować żonie od tyłu, powiedzieć jej, że to ulubiona pozycja z sekretarką i spróbować utrzymać się przez trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doooobre :-) sie usmiałam :-) teraz ja Modlitwa kobiety: Panie, proszę cię obdarz mnie mądroscią, abym mogła zrozumieć swojego męża, daj mi cierpliwość, abym mogła wytrzymać jego idiotyczne pomysły. Proszę Cię, daj mi też miłość, bym mogła wszystko mu wybaczyć. Tylko o siłę Cię nie proszę, bo bym kurwa huja zabiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi podchmielomy mąż do domu i mówi do żony: -Zrób mi dobrze po francusku. Żona się produkuje 10, 20, 30 min. ale jej nie wychodzi, mąż w końcu wstaje wali ją w pysk i krzyczy: -Jutro jak wrócę z pracy masz umieć albo wynocha! Żona bardzo przejęła się sytuacją i poszła się spytać sąsiadki jak ona to robi swojemu, że on wiecznie taki zadowolony? Ta odpowiada: -Ćwiczyłam na parówkach, ciągłam aż folia z nich schodziła! Ta więc poszła kupiła parowki. Ćwiczyła tak długo, że aż z nich folia za pierwszym razem schodziła. Na drugi dzień mąż wraca z pracy i każe zrobić sobie dobrze. Położył się, żona wzięła się do pracy. Po 10 min. facet zrobił się czerwony, po 20 min. fioletowy, po 30 mówi do żony: - Ej! Ej stara! Teraz parę razy dmuchnij bo mi prześcieradło w dupę zassało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do Męża: - Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem - koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek... Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia: - ... a TY dokąd? Jeszcze nie skończyłam... - Idę do apteki - Po co? - Po Stoperan, bo chyba Cię posrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa ( smieje sie :D ) Co robią jaja podczas stosunku ---- biją brawo dupie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa ( leje ze smiechu ups :P ) Na balkonie w bloku opala się piękna naga kobieta. Nagle z góry zjeżdża kartka na sznurku. Na kartce jest napisane: - Jeśli chcesz się ze mną kochać pociągnij dwa razy, jeśli nie pociągnij czterdzieści razy z czego ostatnie 10 szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×