Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

bruseczko ja tu ciagle zagladam moze ty masz teraz juz dni plodne czasem sie tak zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jakby tak było że teraz płodność u mnie nastała to na szczęście wczoraj było fiku myku na patyku :P:P:P: ufff człowiek jest zapobiegliwy ;););) Mootylku a kiedy zamierzasz testować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUSKA twoje slowa jak chlop przyjdzie z pracy to go na stojaco juz w drzwiach a potem go skuj kajdanami i dalej jazda!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :P:P:P:P:P moja stronka :P hehehe stara wyga ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska heh ja tez wierze....a tak poza tym to dziwne zebys w 8dc miala plodne...no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia ja to hmmm....jakby to powiedzieć... a wprost powiem...napalona jestem, że zmyszką od komputera mam kosmate myśli ;););) masakra jakaś jestem zbok po prostu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w srode ...ale pewnie sie przesunie bo przez chorobe owulka mi sie opoznila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja wam powiem ze nie wiem czy to tylko ja ale ja mam juz zchize na punkcie tego czy jestem w ciazy czy nie.Juz bym chciala zrobic test,nie wiem jak wytrzymie jeszcze 2 tygodnie prawie=do 27,28 Ja dlatego tak chce dzidzie teraz bo my sie tylko bedziemy starac do sierpania a potem juz spasujemy.Jak mamy miec to teraz w tych miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie motylku to jakieś nieporozumienie, przecież to niemożliwe żebym teraz miała błogosławiona płodność jak mam takie długie cykle, chyba, że jak mówie kapsułki z wiesiołka coś pogmatwały :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 a co ja mam powiedziec? Juz bym zrobila...ale czekam do terminu @...a to juz tuz tuz...aaaaaaaaaaaaa bruska no tym bardziej jak masz dlugie cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska oj ty zboczku;)To wszystko przez wiesiolka:P Jak bedziesz go dalej brala to ci po nogach poleci-ale twoj maz nie bedzie narzekal ze masz wąsko nogi,bo jak nie ma tarcia to sie mozna rozlozyc;)Ja teraz mam juz lepki bialy sluz i juz moj maz narzekal na cisnote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Moootylka trzymam kciuki :):):):) frecia ....tylko spokojnie mi tu i nie podskakuj mała dobra.......ty mi tu przerwami nie groź :P:P:P:P bo ja tu obecnie najstarsza a starszych sie słucha, nieważne czy sa mądrzejsi ;););) do sierpnia to ty juz brzuszek bedziesz głaskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno to wiesiołek i powiem wam że dzieki niemu mam wilgotno, chłop sie z tego cieszy i ja też no i ten sluz teraz sie pojawil kurde mac przezroczysty jak woda i bardzo rozciągliwy i jest go duuuuużo (nigdy tak nie miałam...hmm) czyli jak któraś sie zastanawia nad wiesiołkiem to potwierdzam DZIAłA!! do tego stopnia działa że płodność to u mnie wystapi przez cały cykl :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bruseczko-kurcze ale sie rozkokocilas pani starsza:p Powinnas miec nick brus lee;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkokociłam :o:o:o:o to ja wole sie rozkokosić :P:P:P a co sie bede jak jeszcze moge, z przywilejów trzeba korzystać ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EH.....juz wariuje....a powiedzcie mi czy ktoras z was czula, ze wlasnie teraz sie udalo??????? Ja tam nic nie czuje....powiem wam, ze jakbym zobaczyla te 2 kreski....ło jezu!!!! Ale by bylo zaczebiscie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mootylek nigdy nie byłam w ciąży wiec nic ci nie powiem chyba że jestem od ...chwila.....22 godzin i 7 minut w ciąży ....ale obecnie objawów brak :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie bedziesz spuszczac;) Ale zazdroszcze ci tego wiesiolka,tez bym go chciala;) Moze sie za nim tutaj rozejrze a jak nie to w PL go sobie kupie i bedzie łupu pucu łupu pucu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy 1 dziecku nic nie czulam,byl to dla mnie szok;) A przy drugim bolaly mnie piersi ale cholera nie pamietam kiedy zaczely mnie bolec,przed spodziewana czy juz po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku jeszcze tylko 2 dni kochana TYLKO 2 dni i 2 kreski 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ja za to 4 tygodnie :o:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na piersi nawet nie mam co patrzec bo zawsze od owulki do praktycznie konca @ mnie bola:(:(:( masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czekanie wykancza,tak jak mi zawsze dni leca szybko tak teraz sie ciagna w nieskonczonosc!!!!Zygac mi sie tym chce:( Ale coz nam innego zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mootylku kochana jak sie nie uda to my cie tu wirtualnie zapłodnimy :):):):):) zreszta kobitki moje co 2 głowy(...hmmm.....) to nie jedna damy rade jak nie Listopad to Grudzień a Sylwestra to bedziemy miały z butelka mleka i pieluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to czekanie jest teraz trudniejsze bo czekacie nie same tylko my tu razem wszystkie z wami :):):):):) po prostu fiksujemy tutaj od rana i sie napędzamy ...ech....ale raźniej jest w grupie. jeszcze z takimi fajnymi dziewuszkami :):):) tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy obydwuch chlopakach mialam mleko i to duuuuuuuzo ale w piersiach:)Takze siedzielismy zawsze w domku z dzieciaczkiem i moimi cyckami,bo butli moje dzieci nie chcialy znac ani na oczy widziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO taaaa bo to wtedy na sylwka by wypadlo...ło jezu....nie nie nie musi sie teraz udac hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska z tym napedzaniem to masz racje w 200% nakrecilam sie tu z wami na maxa ,a nie podchodzilam tak do tego-ojojoj ale sie porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nakręcam ale nie wierze raczej że sie uda mi w tym cyklu zajść w ciąże :):):):) jak sie nie uda to tragedii nie będzie bede próbować do skutku a jak zobacze 2 kreski to padne z wrażenie i bede ryczeć w nieskończoność niewiedząc co robić i wogóle :D:D:D:D taka juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×