Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

dziewczyny a nam sie cos afrosyta nie odzywa:( Ani Sonia co sie dzieje z kobietkami???Odezwicie sie laseczki:) Pumka dlaczego mnie zaniedbujesz dzis z rana???Pewnie masz duuuuuuzo pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA!!!A BRUSKA GDZIE POSLALA FOTKI!!!???NAPEWNO NIE DO MNIE:( A powiedzialas ze poslesz:( Jak dzis ich nie bedzie to lanie pasem;) Co tu tak cicho pisze sama ze sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) z moich staran Lipy;((( mierze temperature no i zauważyłam dzisiaj jej spadek;( ku...na mac;( załamana jestem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko poki nie dostalas tej wrednej @ miej jeszcze nadzieje,a jak nie to na drugi miesiac bedziemy ZALEWAĆ i znow czekac:) Bedzie dobrze zobaczysz:) Na sylwestra udamy sie na "białą sale" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz napisac jak wygladala temperatura u ciebie od jajeczkowania,bede miala z czym porownac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko i chyba za wczesnie ci zaczela spadac-ty masz miec @ dopiero 21 a temp.. spada na dzien lub dwa przed nie???a czasem nawet na drugi dzien @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagnes tez sie dawno nie odzywala,a jej maz robil badania.Aagnes odezwi sie zeby napisac jak postepy:) Mam nadzieje ze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zajeta praca sorki Frecia :P juz jestem :) witaj Jolitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ty bylas wczoraj u dentysty czy dzis idziesz? Napisz jakie wrazenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie poplacze:( DZIEWCZYNY GDZIE WY JESTESCIE!!! Ja zaraz ide z malym do przedszkola,ale wroce i mam nadzieje ze bede miala 3 str do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide do dentysty wrrrrr:) nie przypominaj mi :P juz mam od rana sraczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska odezwij sie bo dostaniesz lanie :P u mnie masz klapsa duzego za brak fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czegos tu nie rozumiem hmmm tyle osob sie dopisuje a nikt nie pisze ? moze za wczesna godzinka czy co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem dziewczyny PRZEPRASZAM za brak fotek, oczywiście zapomniałam 😭 😭 😭 PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM !!!!!!!!! BłAGAM O WYBACZENIE ;););) taka juz jestem zapominalska ech nic na to nie poradze,a le dzisiaj wieczorkiem prześlę bo nastawiłam przypomnienie :P:P:P:P juz smaruje tyłek żeby nie bolało :P:P:P i właśnie o tym pisałam jestem zapominalska i roztrzepana :):):) witam nowa staraczkę i zapraszam do konwersajcji na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem no no no kobieto powalasz ;);) dobrze że na tym forum tylko dziewczyny piszą bo inaczej same zdrady by tu nastały :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos sie dzieje-juz myslalam ze mnie do wariatkowa wywiezą za gadanie do samej siebie:D Pumka trzymam kciuki za ciebie a Ty bruska smaruj smaruj dobrze jak dzis tez nie poslesz fotki;) Fajnie ze juz jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obym była zaciążona bo coś mnie brzuch pobolewa jak na @ a przedostatnio @ też wycinała numery i tydzień się spóźniła bez powodu Buuuuuuu Niedobrze mi czy to ze strachu czy z nerwów normalnie masakra takie oczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmmmm...taaakkk....dobrze że nasza trójca tu napędza co nie Pumka i frecia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer mi też sie 2 razy @ zrobiła psikusa raz 2 tygodnie raz tydzień masakra normalnie tak że głowa do góry a zobaczysz będzie dobrze :):):) niestety ja około tydzień przed spodziewaną @ mam lekkie mdłości, brzuch boli a cyce to rozmiar większe bolące i takie kurcze duże :):):):) mój chłop raz powiedział "o Boże weź ty je zatrzymaj niech tak nie rosną!!!" ;););) więc nie wiem jak ja zaobserwuje domniemana ciążę :P:P:P wychodzi na to że zawsze tydzień przed @ jestem w ciąży :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mysle ze MACIE RACJE!!!:D To my tu wrbujemy do rozmowy:) Zaczyny Pumka ,potem moje dziecko sie budzi i juz tu zaczynam klikac no i pumka:) Ale ja mysle ze reszta dziewczyn poprostu spi;) Bruska a jak u ciebie w pracy uspokoilo sie juz czy szef dalej organizuje spotkania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nigdy nic nie jest przed @ cycki normalne brzuch no nieraz pobolewa i czasem jajnik ten co mi choruje ale ogolnie nic mi nie jest. jak byłam w ciazy to tez nie wiedzialam nie mialam zadnych objawow tylko nie dostalam @ i wiedzialam ze cos nie tak a potem to tylko radosc te 2 kreseczki hmmmmm czekam na nie teraz tzn 10 .04 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zamist "no i pumka" mialo byc bruska i nie wrbujemy tylko werbujemy och to cala ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy szał minął jutro na szczęście szefów nie ma przez cały dzień więc luzik moje panie bede kafe wtedy zajeżdżać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra lalunie zaraz wam wysle zdjecie jak macie takie parcie, oczywiście z pracy no ale cóż obejrzycie sobie tam mnie :P:P:P acha i wszelkie prawa zastrzeżone ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszej tabelce trzeba dopisac-prawdopodobny dzien robienia testu ;) Wtedy bedziemy wiedziec co pisac juz od 6.00 rana:) Pumka mam nadzieje ze uda ci sie tym razem.Bruska ze twoj jajniczek tez sie zmobilizuje do dzialania:) No Jenifer musisz byc dobrej mysli,kazde pierwsze objawy ciazy to takie same jak na @.A ty nie uzupelnilas tabelki-oj ty ty;) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenifer25................... ..............16.03............ 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bym chciala byc w ciazy i nie wstawac o 5 rano :( od razu biore L4 i laba bedzie spanko do 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×