Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

bruska nie wyrosłas tylko jest nas duzo i ci sie teraz nie uda:P haaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko zdjęcia pzreslesz kiedy będziesz mogła już nam nie uciekniesz prędko, własnie wpadłas w kolejny nałóg :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szczęśliwy topik weszłam na niego żeby miec z kim pogadac o staraniach i co? Spko wiem że test to strata kasy ale 13 zł nie majatek Zast. sie kiedy do lekarza poczekam chyba ze 3 tyg czy mnie znowu nakrzyczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest sam miód same laski samo szczescie :P i beda same brzuchatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer my tu na nikogo nie nakrzyczymy, za wczesnie jak pójdziesz to lekarz nic nie zobaczy i bedzie ci kazał przyjśc za jakis czas, 3 tygodnie mysle że to dobry czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska a ty co tak ciagle piszesz a jednak?????:D:D:D:DD:D::D:D:D:D mozesz jenefer poczekac ja jak bede to tez poczekam,zrob jutro zas test i czekaj:)Jestem za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie ja tylko mój komputer sie zawiesił i wysłało 2 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz Jenefer to za wczesnie na lekarza trzeba poczekac teraz nic nie powie dziewczyny maja racje popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie to tlumacz;) Mnie sie tez to moje gówno zawiesza i jak chce wiedziec co napisalyscie a nie otwiera mi sie strona zaraz bym nim rzucała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lasencje ja juz spadam sprzatac-ale ja was tu bede śledzic ile sie da:D Nie moge bez was zyc rano:) Narazie buziaki Jenefer jeszcze raz Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis od rana słoneczko swieci jak milo mmmmmmm:) i same dobre wiesci mmmmm fajowy dzien sie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslę że poczekam W 6-10 tyg każa iść do gina Ja mam teraz 5 tydzień a dziecko wielkosci pestki jabłka Dałam mężowi taka pestke i mówie patrz tak wygląda nasz okruszek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo pestka od jabłka a potem śliczna dzidzia :) ale normalnie zazdroszcze pozytywnie oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer do trzech razy sztuka twoje słowa moze i mi sie sprawdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska chyba pracuje ;P ide dzis po pracy kupic łapke na myszy bo mi jedna myszka grasuje po chacie bleeeee taka mala a ja sie jej boje i obrzydzenie mnie bierze i musze ja trzasnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku zakupy wiosenne ???? czy w innej sprawie mykasz na miasto????? czy po testy ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia jestem tylko musiałam sie podmalowac, bo rano to tylko oczy otworzylam, ubralam się i w samochód. A teraz rosołek młodemu grzeje coby przed szkołą zjadł. Ciekawe, śniadanie jadł 40 minut, mam nadzije ze do budy sie nie spóźnimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer25 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a powiedz jak ty sie czujesz?boli cię brzuch? bo ja sie czuje że ojoj :-( zaczełam myśleć nad zrobieniem testu ale nie wiem czy jest sens dziś go robić.jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka a kiedy ty masz termin @ chyba pod koniec miesiąca co?? wydaje mi sie że to troche za wcześnie i nic ci nie wykaże :(:( chociaż chciałabym wiedziec czy jesteś w ciąży nie ukrywam :P:P Pumka a no pracuje sobie pracuje, dostałam projekt z drukarni i masakra nie zrobili tak jak napisałam :o:o:o masakra, nie lubie pracować z drukarnią wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej @ to miałam ok/15 lutego a była to moje pierwsza od ponad roku wiec ciężko mi stwierdzic kiedy powinnam dostać kolejna :-( jeśli byłaby to ciąża to jakiś 2-3 tydz bo na początku miesiąca miałam badanie krwi i napewno nie byłam w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje porady w Maju mam komunie jestem chrzestną dziewczynki i nie wiem co sie teraz kupuje ile sie daje pieniedzy może któras z was ostatnio brała udział w takiej uroczystości i coś mi doradzi :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×