Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

tigirinko a ty nam nie napisalas kiedy masz wynik Jenifer do ciebie juz troche doszlo ze bedziesz mamunią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerazona jak poradzę sobie z dwójką? Córka zapisana do przedszkola od wrzesnia ale wiadomo na poczatku - więcej się nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer poradzisz sobie jestem SUPER HIPER FAJNĄ MAMUŚKĄ :):):):) mam kolegę który jak o czymś opowiada to zawsze mówi że coś jest "super hiper fajne" bardzo mi sie to spodobało :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie czuje =-GŁODNA !!!!!!!! A dietka by sie przydała Mam taki przypływ uczuć matczynych ściskałabym całowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie jak bede z brzuchem za córcią biegać Dzis sama z nia byłam na placu i taki domek ze zjeżdżalnia był I ona przed drugim dzieckiem uciekała i chast na plecy spadła Dobrze że gruba kurtke miała i czapkę z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefre dasz rade bez problemu!!! Ja sie tez balam ale wszystko idzie jak z platka-teraz chce miec 3 i sie wogole nie boje co bedzie bo wiem ze dam rade-wiesz jak to jest-my mamy zawsze damy sobie rade gorzej z tatusiami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer moja siostra ma 3 dzieci jedna dziewuszke (14 lat) i 2 chłopaków (5 lat i 2 lata) i powiem tak ta dwójka starszych jest baaaaaaaaardzo spokojna ale ten najmłodszy to po prostu diablątko małe wcielone, jest kochany non stop usmiechniety ale oczy to trzeba mieć naokoło siebie i jeszcze na górze, hahahha raz wyrabał się w grzejnik i rozciął czoło, matka w szał wpadła krew sie leje a ten sie dalej bawił ani nie zapłakal to oczywiście też mój chrześniak :P:P:P:P w ciote sie wdał z charakterem, ja nie zaliczałam sie do spokojnych dzieci byłam jak chłopak i jak by sie tak moje dzieci miały w dac we mnie to ratuj boże kto może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Gratuluje Jenifer;) O nic sie nie martw na pewno dasz sobie rade;) Ja tez strasznie sie denerwuje Własnie uswiadomiłam sobie ze dwa dni mi zostały:) w sobote mam okres dostac;) ciekawe co bedzie;) czuje ze lipa ale co tam ..... bede sie dalej starac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce drugie spokojne choć nie jest tak źle do roku była masakra potem odpoczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitka to może umówimy się na testowanie ja drugi raz ty pierwszy? Co do imion Julia miała być Piotrusiem wiec może być teraz na odwrót ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita no nie wiem nie wiem czy tak faktycznie nic z tego nie bedzie, tutaj wszystkie jak leci sa w ciąży :D:D:D:D:D:D jak narzie , więc sie nie wybijesz moja droga o nie......... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuhuuu my poczęliśmy z narzeczonym drugiego dzidziusia 01.01.2009. ok godziny 2 w nocy:P Był ktoś przed nami w tym roku?:D Pochwalić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a bardzo chciałabym dziewczynke - JulkęOliwkę albo Agatkę a moj mąż chłopczyka (ale imienia nie ma )wiec.... co bedzie to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka masz sytuacje w pracy ??? generalnie jak zostanie założona karta ciązy to wtedy powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale fajnie masz sie :) juz wiesz:) jeszcze raz gratuluje:) Mezowi juz powiedziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik dopiero na jutro, zawaliłam trochę bo mogłam zrobić najpierw test :P fretka83 ból dołu brzucha , dziwne piersi itd ale boje się że to na spóźniający się okres:( bruska dla Ciebie moge byc tigritinką:D jenefer25 zobaczymy jak się połapie to sama a jak nie to czeka mnie wizyta ;) a przy okazji gratuluje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigirinka i jak ja mam zasnąc teraz spokojnie :o:o:o:o znowu jutro rano będę czychac na kafe az oznajmisz nam cudowna nowinke :):):) przypatrzyłam sie tabelce i wiecie co dzień za dniem któraś bedzie testować, o rany zapowiada sie długi i pełen oczekiwania tydzień hahahah do następnej srody :D:D:D:D:D środa - Jenefer czwartek - tigirinka piatek - Mootylek sobota - jolitka (hmmm a gdziez ona sie podziewa) niedziela - natanielka (kolejna zaginiona) poniedziałek - fretka wtorek - sonia s roda - Madziulek my tu z Pumka padniemy na zawał przez was :P:P:P bo my łostatnie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssssssss sory jolitka zakręciłam się ;);););) a powiedz mi czujesz sie jakos inaczej??? jakieś specjalne przeczucie, objawy?? :):):) och zycze ci tych II kreseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam internet,bo mialam male klopoty z nim. Ale sie rozpisalyscie,kurcze zanim nadrobie wasze wpisy to mnie noc zastanie. Witam nowe staraczki no i moje gratulacje dla kolejnej ujawnionej (bo po my tu ponoc wszystkie jestesmy w ciazy:) )przyszlej mamusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to pobolewa mnie czasami dół podbrzusza.... mierzyłam temperature w niedziele miałam jeszcze 37 ale spadła mi do 36,7 Czyli nadal utrzymuje sie na poziomie dobrym;) bo owulke miałam na 36.6 No ale wiesz z każdy,m dniem moze temp. malec;( Etam co bedzie to bedzie juz nie nastawiam sie tak negatywnie Jak nie zajde to Zaciaze sie na nastepny cylk Pozcekam za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruseczko ale ja mam 1 termin na poniedzialek ale tak naprawde z jajeczkowania to bedzie dopiero w piatek a za tydzien czyli 30 marca bede robic ewentualny test-chyba ze bede czula ze jest we mnie kropeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko u mnie narazie tempka siega zenitu!!! Rano dzis miaalm 37.2 a popoludniu nawet do 37.8!!! Zobaczymy czy nie bedzie spadala-oby nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×