Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

moja coreczka tak bardzo chce miec rodzenstwo ze mi normalnie przykro jak przyłazi ta szmata @ a córa tylko pyta czy jest juz Emilka w brzuszku , troche mam poczucie winy ze tak pozno sie decyduje na drugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUMKA co to za mina :( ???????????? Na dziecko nigdy nie jest za pozno,wczesniej nie bylas gotowa i tyle.Musisz to coruni wytlumaczysz ze musi byc cierpliwa,wyglada na mądrą dziewczynke zrozumie,a z reszta ty jestes ogarnieta kobieta to jak corcia ma byc inna:) I nie chce widziec smutnej minki:D Ale dzis nam sie bruska opiernicza-nic nie pisze pipka a napewno czyta co tu piszemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie loona jasna rzecz kazda ma swoje racje ale ja mialam w Feminie cesarke i jestem bardzo zadowolona a druga pewnie tez bede miec cesare bo ja mam problemy z cisnieniem i przeszlam juz zatrucie ciazowe przy pierwszej ciazy wiec ide do feminy bo o bema na temat cesarek duzo złego słyszalam ze zle czyszcza i jakies zrosty dziewczyny maja nie chodzi tu o kase ani o warunki szpitalne ale ja mam z feminy dobre wrazenia. acha i cesarke przewaznie sie planuje jak juz lekarz wie ze i tak musi ona byc i mozna sie na termin umowic i nie ma wtedy braku miejsc :) a co do karetek to wiesz w sumie jak sie cos dzieje złego z dzieciatkiem to i bema nie pomoze moja siostra jak lezala ostatnio na polozniczym bo jest w ciazy ( 9 miesiac teraz ) to przy porodzie malenstwo zmarło gdzie niby maja sprzet na miejscu wiec z tym to roznie bywa. ale co tam nie bedziemy tu o smutkach pisac ja wspominam femine dobrze i z córeczka sie nic nie dzialo juz na 5 dobe bylysmy razem w domku zdrowe i cale a lekarze fajni od cesarek podobno najlepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Emilia albo Bartosz imiona juz mam teraz tylko dzidzia i bedzie komplet;) miala byc Viktoria ale moja siostra daje tak na imie córce skubana to ja jej mowie jakie mi sie imiona podobaja a ona mi taki numer robi :P zabrała mi imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mlodszy syn to Bartosz:) I mowie co z gory ze jak tak dasz na imie to bedziesz miala łobuza takiego jak ja mam:)Ale sie z tego bardzo ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala tez byc Weronika ale moja córcia mowi ze beda ja w szkole przezywac " Weronika w majtki sika " :P wiec bedzie Emilia zawsze mi sie to imie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem babska no.....;);) tak strasznei mi sie nic nie chce, spać mi sie chce jak jasna cholera, klikam i ziewam weeeeeeeeeeeeeeeee no i co nieco musiałam zrobic w pracy, żeby mniej wiecej było widac ze cos tu robie :):):):) temat o porodzie sie zaczął to ja tylko poczytam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ja tez jesli bym sie decydowala na cesarke to w feminie, ale ze względów zdrowotnych to nie mam co na nia liczyc a na życzenie w feminie kosztuje 3000 pln, za te pieniądze wole sie pomęczyc ale tez chcę rodzic naturalnie:) OK ja musze sie zabrac do pracy bo faktury czekaja a ja sobie na kafe pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank bedzie łobuz :P ale takie dzieci sa kochane jest potem co wspominac :) ja do dzis jak patrze na zdjecia jak moja Paulinka była malusia to smieje sie z tych fotek jakie ona robiła numery zawsze buzia brudna i oczka tylko sie swiecily co by tu zbrojic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona sama widzisz :) jak jest cesarka wskazana przez lekarza ze wzgledów np cisnienia to sie nie płaci 3000 zł tylko tak jak za normnalny porod jak chce sie miec tak o na zadanie to tak tu sie zgodze ze 3000 zł kosztuje. ogolnie to becikowe starcza na zapłate za porod lub wizyty w czasie ciazy mogliby dac wiecej niz 1000zł co to jest 1000zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zagladam ale to nie moj temat dlatego juz nie pisze-dla mnie cesarka i wogole placenie za porod jest czyms ...nie pojetym-ja rodzilam 2 razy panstwowo i nic nie placilam i mam 2 zdrowych chlopakow i ja tez zyje:) Caly rok potracaja skladni na fundusze dziwne a wy jeszcze placicie za to co sie wam nalezy.Ale to jest moje zdanie:)Mam nadzieje ze sie nie gniewacie:) A ja robie obiadek pierogi z truskawkami i rybke dla mezusia i synusia mlodszego a a ze starszym damy sie do pierozkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka dobiłas mnie tymi pierogami z truskawkami 😭 tak uwielbiam truskawki a o pierogach nie wspomne albo z jagodami mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmm dawaj adres to wpadne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ne płacilam za porod pierwszy nic zero tak jakos bylo w tej klinice albo mi sie udało wtedy :) a teraz to wiem ze sa jakies opłaty za porod bo my tu pisalysmy o prywatnej klinice w Lubinie. jakbym nie miala problemow zdrowotnych to tez bym wolala nic nie placic i isc normalnie do szpitala uwierz ! ale jak sa jakies komplikacje to kazdy szuka najlepszego rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest rodzic naturalnie i za darmo ze tak powiem ale nie zawsze i nie kazda ciaza tak sie konczy nieraz sa od razu wskazania do np cesarki ale moze to zrozumie tylko ktos kto przez to przeszedl. a teraz to zmykam zaraz do domku i nie bede juz wam tu truc o porodach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brusia miala bys daleko:( ale jak chcesz to ci wirtualnie posle;) A wiesz jakie dobre robie uuuuuuummm PYCHA:p Pumka a ja nie neguje tego ze ty idziesz prywatnie czy nie,ale jak kogos by nie bylo stac by poszedl panstwowo i tez by zyl,wiesz o co mi chodzi.ALe masz racje ze jak jest opcja zeby czuc sie bezpieczniej to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a truskawki lubie a jak pierogi to z jagodami mniam smaka juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! muszę się tu od was czasowo wylogować. moje dziecko jest odzwyczajane od pampersów i lata w majtusiach i rajtkach. opiła się dzisiaj herbatki że ho ho i teraz siura, tyle ze co drugie siuranie kończy się w majtach. muszę ją poprostu dopilnować i co 5 min sadzać na kibelku, bo mój majtkosikacz nie chce wołać, woła tylko jak już zrobi.... do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak kogos nie stac to jasne ze nie idzie prywatnie np jak kogos nie stac to tez nie pojdzie prywatnie do dentysty i bedzie czekal az go przyjma na kase chorych za miesiac i bedzie czekal z bolacym zebem. cesarke tez trzeba umiec dobrze wykonac a do tego jest potrzebny dobry lekarz bo prawde mowiac naturalnie to kiedys nasze prababcie w polu rodzily i bylo dobrze. ale jestem za naturalnym porodem jak najbardziej ale nie zawsze mozna niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumeczko sloneczko ja cie rozumie:) Ja nie wiem jakie wy macie szpitale panstwowe ale u nas na slasku jest ok:) Ale gdybym miala ryzyko to mapewno bym sie zadluzyla ale bym poszla prywatnie tak jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale napłodziłyście postów od wczoraj :P ja dzisiaj byłam pobrac krew i czekam na wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna tigirinka zostala bez odpowiedzi:( Ale ja juz pisze do ciebie:) Czekam i czekam az bedziesz miala wynik testu:) A jak ty sie czujesz???Jest ci cos ciazowego??? Ps bruska pierozki przepyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruskakur
cos internet mi szwankuje na szczęście odwaliłam trochę roboty więc moge na nowo zaatakowac was panienki :):):) tigritinka a o której bedziesz miała wyniki ????? wiesz no bo dzisiaj jest szczęśliwy dzień, ten kto tutaj testuje jest w ciąży więc trzymam za ciebie kciuki :):):):) tylko nie zwodx nas tak jak Jenefer :P:P:P wr przez pół godziny nie oddychałam ani nie pracowałam :o:o:o frecia 😭 😭 😭 😭 😭 😭 to co mi robisz jest straszne a ja tu tylko na kanapce ze śniadania jestem, żoładek mnie kopie nogami ze złości ..................ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde doszło do tego ze przekręciłam i swój nik i tigirinki :P:P:P:P:P masakra jakaś ta pomarańczowa (ze wstydu) wyżej to ja bruska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dla mnie bedziesz tigritinką :D:D:D:D:D będziesz przynajmniej wiedziała że to ja przekręcam jak zreszta każdą tu napotkaną a bo nawymyślałyście sobie nazwy, co wy Gwiezdne Wojny oglądałyście czy co ;););) ale głodna jestem .......ale bym zjadła kabanosy albo jakąś pyszna sałatkę ...............hmmmm................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska ty to podejrzana jestes ;-) Miałam podobne objawy a i bóle jak na @ Tigrinka - kiedy wynik?sama będziesz interpretowac czy idziesz z nim do gina? Może ja zrobie takie bad. jak mój mąż taki niedowiarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigirinko my tu nie tylko posty napłodziłyśmy bo to pikus ale ile tu dzieci będzie spłodzonych w jeden miesiąc hohoho :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer ja to zawsze podejżana jestem cokolwiek by się działo :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: a na ciąże to za wcześnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nakarmilam mojego malego bo wydziwia przy obiedzie czasem jak wsciekly:O No a co do twojego postu bruska to jak nas tu bedzie wiecej w ten miesiac w ciazy to ja chyba padne na pyszczek;) To bedzie niesamowite i nieprawdopodobne!!! A ty laska bierz sobie wiecej do pracy jedzenia bo kiedys bedzie tak ze bedzie dzidzius w tobie i go bedziesz glodzila-ty mamo ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×