Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

a długie masz cykle??? no bo jak ostatnia miałas 15 lutego to już sporo czasu mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to nie bralam...ale dzieciaki to teraz bajery dostaja komory itp.....Chociaz ja bym byla np. za jakims zlotym lancuszkiem z wisiorkiem zawsze to jakas pamiatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak długie mam cykle bo przez ponad rok nie mialam krwawienia ale cykle normalne ale jakby nie do konca tz lekarz tak twierdzi. a wczesniej przez 3 lata brałam pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam własnie kupić złoty medalik i łańcuszek, żadnych innych beznadziejnych rzeczy tylko nie mam bladego pojęcia ile kasy teraz matka chrzestna daje na komunie ..hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trymam kciuki natanielko zebyscie sie nie spoznili :) ale mysle ze jestes obrotna ciotka i dacie rade :D bruska co do komunii to ja ci nie pomoge bo moja chrzesnica ma juz 13 lat :) i juz dawno byla komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegoś tu nie rozumiem, jak możesz miec cykle " normalne" skoro nie masz krwawienia? no nie wiem nie wiem a czy miałas robione jakieś badania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesm za łancuszkiem złotym - pamiatka na całye zycie :) a co do kasy to chyba kazdy daje ile moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę !!! Młody dokładkę sobie zażyczył :D:D:D No i co miałam mu odmówić ?? :) ALe kazałam mu szybko zjeść bo na prawdę się nie wyrobimy w końcu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska ja też Ci nie pomogę bo mój chrześniak ma 6 lat :):) Ale tez myślę, ze łańcuszek to dobry pomysł. ewentualnie jeśli dobrze znasz sięz chrzestnym to się z nim dogadać i kupić coś wspólnie ale droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko ale ci wycioł numer :P haaaaaaa ale widocznie ciotka robi najlepsze jedzonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy kupuja drogie komorki lub telewizory LCD lub komputer no rower to juz przezytek ;) chyba bo w sumie nie wiem :P lub daja kase albo własnie złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzstnego to ja widziałam na chrzcinach i tyle :P:P:P postanowione łańcuszek z wisiorkiem (uuuuuups kojarzy mi sie z wiesiołkiem :P) i pieniądze dam dziecku i tyle niech sobie sama kupi co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego tak Młodemu smakuje oj alez ty bedziesz juz niedługo fajna mamuśka kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Fretka zajrzyj do nas czasem jeszcze:):) Pozdrawiam staraczki i zycze szybkiego zaciążenia, posyłam fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gratuluję zaciążenia Jenefer!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Witam też serdecznie Natanielkę!!! ps ja też jestem pielęgniarką :) Ja mam córcię Kasię. Jest małym śpioszkiem i jak obudziła się o 9.30, to zaczęła miałczeć u siebie w wyrku. ja ją wołałam, ale nie chciała przyjść do mnie. poszłam do niej o ona mówi że chce mleczka i jeszcze spać :O wypiła mleczko i pokulała się jeszcze na tapczanie do 10tej i jednak nie zasnęła. ja tak czytam was od 10tej z przerwami, bo listonosz był (biedaczek, taki kurdupelek wystraszony :O. ja dużo zamawiam z allegro, a oni cwaniaczki jak jest list polecony duży, to przynoszą samo awizo z napisem \"duże dabaryty\":o już go raz opierdzieliłam że te duże gabaryty to bym i tak chciała do domu dostawać bo z jakiej racji mam za poleconym zawsze na pocztę śmigać? no i biedak zawsze się mnie pyta czy następnego dnia będę w domu, to mi napewno przeniesie ten list :p ) fretka, ja oto mam sajgon po mojej małej jak nie wiem co, a ty masz 2 synków to wolę sobie nie wyobrażać... no chyba że nie bałaganią za dużo. bo moja jedną reką potrafi wszystkie książeczki z półki zwalić i jeszcze dodaje komentarz: - bałagan robie! pumka, ja też jestem taka \"czekoladolubna\" hihihi,. inne słodycze mogą nie istnieć ale czekolada musi być!!! c.d.n. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo loona brzuszek duzy :) a tu jeszcze 3 miesiace do terminu u lala zycze pomyslnego rozwiazania i dzieki za fluidy :D a frecia jest naszaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pod zmienionymnickiem :D no sama widzisz kolejan brzuchatka milo sie dzis dzien nam zaczol a ile nerwow bylo ojoj :) same stresy ale i sukcesy :)warto bylo czekac na ta wiadomosc od Jenefer :) a córeczke masz sliczna aaaa i imie tez ma sliczne bo takie jak ja haaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem ;) Heelooo :) dałam mu ubrania ... ubrał się, nałożył rajstopy, pytam się go : A spodnie ??? A on: jak jest jeszcze czas to spodni nie zakładam, a jak juz nie ma to wtedy zakładam :o ... A co to w spodniach posiedziec nie mozna ? A później będę lecieć z językiem na brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA Pumeczko a jakby moglo byc inaczej:) Tu na naszym topiku jest zycie!!!Smiech i rozpusta:D SEX SEX SEX i PLEMNICZKI,ŻYJATKA ,ŻOŁNIERZYKI itp...:) Ale do was Loona napewno zajrze nie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona gratluje bo nie widze rozstepow no ja niestety juz je mam po pierwszej ciazy ale co tam zyje z nimi i jak patrze na córcie kochana moja to mam w dupie te rozstepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze natelenka ma kurs bycia mama "cierpliwą" powodzenia :):):):):) ale mi sie dziewczyny nic nie chce no masakra jakaś, pracować mi sie nie chce, spac mi sie tylko chce i zaglądać do was mi sie chce a najlepiej jakbym dała nura do mojego kochanego łóżka laptop na kolana i jakiegoś lokaja fajneo :):):):) ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko to widze ze ten twoj mlody to niezły agent jest :) nie lubi spodenek no łobuz jeden a ciotka chce go szybko zaprowadzic do szkoly i miec go z głowy a on taki uparty haaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska wczoraj Spa ci sie marzylo dzis fajny lokaj u lala co z toba kochana??? nie za duzo marzen????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie trwa remont bloku dokładnie to ocieplaja blok iiiiiii jakie tam ciasteczka sa u lala i tylko pukaja po oknach po wode do kawki nono moze i ja im zaparze hmmm :) a fecia jest nasza :P ale chyba frecia jednak zajrzala na inny topik bo cos ucichla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×