Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

no moj tez byl duzy brzuszek taki duzy ze az mi skora popekala i rozstepy gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat mieszka w sąsiednim bloku i mają 7 letniego syna, brat jest w delegacji a bratowa pracuje no i raz poprosili mnie żebym go odprowadziła do szkoły, mały miał byc zebrany i gotowy o 6.30, szkoła jest dosłownie 3 minuty od bloku więc ja tak wczesnie musiałam wstac, na dresy zakładam kozaki kutke czapke płaszcz i kubek kawy w rece oczywiście na śpiąco pełzne do niego jak ostatni włóczykij i mówie idziemy podchodzimy do ogrodzenia szkoły a ten mi mówi, żebym go nie odprowadzała bo jest duzy i rodzice go tylko pod bramke prowadzą. no ale jak powierzyli mi dziecko to ja za nim i mówie że odprowadze go do drzwi a ten w nogi skubaniec ja z kubkiem kawy za nim, zwiewa mi za róg ja za nim patrze a tam kilka drzwi i remonty se mysle a mam cie gdzies i poszłam do domu zdegustowana, że dzieciak mnie porzucił :(:(:( skubaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to tylko tak z grubsza co jakiś czas ogarnę mieszkanko, a 2Xna dobę mam solidniejsze sprzątanie. 1x zanim wróci mój M z pracy, co by nie myślał że leniwa jestem, 2x wieczorkiem jak już moja sajgonka - bałaganiarka śpi i wtedy, to dopiero widać efekty sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem fajowy brzucholek ja sobie nie robilam zdjec w ciazy bo bylam strasznie brzydka bleeee córa mi urode zabrała i dlatego taka ślicznotka z niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem ...............ładny brzusio i zero rozstepów no no no super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nizagladam,znaczy sie klamie,zagladam ale do was a tak walcze z wlosami psa :O Ale jak skoncze i zdąże to poklikam cos wiecej z wami:) A co do agentow to moj syn tez ma gotke za dolary:) W tym tyg pyta sie mnie po kąpieli-mamo a co mi tak jaja wiszą??? I co ja mu mialam odpowiedziec???????????????? Kochanie to sie nazywa przyciąganie ziemskie-dobrze odpowiedzialam??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska oczywiscie sie rozpisala fajny numer młody wycioł haha :) ale ty nam tez numer wyciełas znowu twoja stronka :P tak tak Frecia to na bank sprzata lub gotuje cos dobrego ciekawe co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka dobrze powiedzialas hahahahahah leze ze smiechu :D słuchaj ja to ci nie pomoge bo mam córe i ona mi takich pytan nie zadaje chyba ze jak jej cycuchy urosna to zapyta mnie co jej tak wisza ale wole zeby jej sterczały po mamusi :P ale jak bede miec syna mozeeee fajnie by bylo to juz bede wiedziec co jemu powiedziec jak mnie zapyta co mu tak jaja wisza haaaa :) powiem to co frecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem- będę miała synka:):) Fretka- noo juz myslałam ze o nas zapomniałas:P ale masz rację tu to sie zycie kręci:) Pumka- na razie udaje sie bez rozstępow, smaruje brzuchol kremem na rozstępy. O ile dobrze widziałam to jestes z Lubina? Bo ja też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
Dzien doberek Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by n am sie przydaly. Mam ogromną prosbe, zagłosuj na mojego synka w konkursie na dwie fotki podane w linkach, z góry dzieki http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dluzszych histori to... kiedys(jakis miesiac czy poltora temu) moj syn stoi w drzwaich a ja na moim mezu i bzzzz ja sie zorjetowalam ze on stoi i sekoczylam jak glupia moj M uciekl ze smiechu do lazienki a ja znow zostalam z problemem:O Syn sie mnie pyta mamo co robiliscie-a ja mu ze sie.....wyglupialismy;) A on aha i poszedl spac:) Pare dni pozniej moj syn przychodzi do mnie rano i mi mowi mamo a ja slyszalem jak wy sie wyglupiacie tak -ha uch ha uch-CZUJECIE!!! A sprawdzalam czy spi i ta mala cholerka udawala!!!! Rosnie z niego taki zboczek jak z mamusi wczasie owulki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozolinkaa
Witam... jestem po pierwszym miesiacu staran. Nie wyszlo za pierwszym razem, ale moze teraz sie uda. Jestem mama prawie dwuletniej corci i marzy rodzenstwo dla malej! Mam nadzieje, ze bede mogla do was zagladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i loona z Lubina z mojego miasta i juz cie lubie :P a brzuszek masz sliczny :) no ja 7 lat temu nie mialam takiego kremu na rozstepy hmm ale smarowalam oliwka ale to nic nie pomogło :( ja mysle ze to duzo zalezy od rodzaju skory bo jak jest elastyczna skora to sie naciaga bez problemu a ja mam chyba za malo rozciagliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze mozesz-kazdy moze:)ale jak mozesz zaczerni sie zebysmy zawsze wiedzialy ze to ty:) I jak chcesz z nami dluzej pozostac to na 47stronie jest tabelka :) Wpisz sie do niej i bedziemy klikac-ale u nas najlepsza pora na pogaduchy jest mieszy 6.00 a 11.00 potem kazda sprzata;) Im nas wiecej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona i jeszcze mi napisz ze jestes z Przylesia to sie zastrzele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mozolinke cyba dobrze napisalam kurcze te niektóre wasze niki takie trudne ze hoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka nie z Przylesia ale mój facet z Przylesia:) Ja mieszkałam w centrum i zreszta teraz w środkowej części miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona kochana tyle jest brzuchatek ze nic sie nie boj anonimowosc pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka hehe dokładnie teraz widze własnie ile ich jest bo zwracam większa uwagę. Chociaz przyznam ze jak sie starałam o dziecko to tez było ich pełno i patrzyłam oczami pełnymi zazdrości:P Do tego jeszcze mieszkałam wczesniej blisko Feminy i ciągle sie przewijały ciężarówki pod moimi oknami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze godzinke dla was i potem mykam do domku huraaa :) juz niedługo a jutro ide po pracy do lekarza od pipek kuzwa troszke mnie stresuje ta wizyta tzn bardziej to co sie dowiem :( oby byly to dobre wiesci ze jest owulacja i ze jest wszystko ok u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona moze ty dolaczysz do naszych tabelkowych wielorybow??? Fajnie tu u nas -czyz nie mam racji:) Cholera a ja jestem tak wciągnieta ze zmywam ale na moment musze wytrzec rece zeby tu zajrzec:) Moje kochane wielorybki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Feminie urodzilam moja córcie :D i jak bede miec 2 dzidzi to tez tam pojde rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko jest śluz musi byc tez owulacja-bedzie wszystko dobrze zebaczysz kochana:) Juz we wtorek sie o tym przekonasz;) Na drugi miesiac @ bedzie BRAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYN A MNIE POWYCHODZILO TYLE SYFKOW ZE TO JEST JAKIS OBŁĘD!!!!WYGLADAM JAKBYM MIALA 13 LAT A NIE 26:O Ale to chyba ze juz nie biore hormonow i mi sie moje reguluja-ale wygladam-MALO POWIEDZIANE STRASZNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka moge dołączyć ale nie obiecuje ze na bierzaco będe z wami bo strasznie duuuuuuzo piszecie:) a ja własnie nie chce rodzic w Feminie- moja sasiadka jest tam położna i mi odradza, do tego jeszcze jak nie ma miejsc akurat w tym czasie co zaczyna sie rodzic to nie przyjmą i itak ląduje sie na Bema. Ja mam zamiar zapłacic sobie za połozną 250zł i podobno niczym sie wtedy pobyt i poród nie rózni od porodu w feminie. Poza tym mieszkając tam za duzo naooglądałam sie karetek podjeżdzających po niemowlaczki które wioza do szpitala jak cos jest nie tak.... Ale to tylko moja opinia- jedne sobie chwala femine a drugie nie. teraz wyremontowali oddział położniczy w szpitalu i ponoc jest bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×